Жорж Каруца: Спорт - моє життя. Прем'єра документального фільму!

05.06.2021by admin0
Главная / Новости / Жорж Каруца: Спорт - моє життя. Прем'єра документального фільму!


5 червня, на YouTube-каналі Expert-KR відбулась прем’єра документального фільму, головним героєм якого став Жорж Андрійович Каруца – Заслужений тренер України з легкої атлетики, Заслужений вчитель України, Почесний член ФЛАУ, Почесний громадян м. Кривий Ріг!

У фільмі, Жорж Андрійович розповів історію свого життя, розкрив нюанси тренерської роботи та показав, як проходять його робочі дні!

Переглянути фільм можна за посиланням.

“Природжений тренер і вчитель. Про Жоржа Каруцу, почесного громадянина Кривого Рогу, заслуженого тренера і заслуженого вчителя України, володаря численних спортивних та інших відзнак, відгукуються лише захоплено. Цей фільм – про життєвий шлях Жоржа Андрійовича від дитинства і навчання в технікумі фізичної культури в Луганській області, навчання в Київському інституті фізкультури до участі в змаганнях різних рівнів, десятиліть тренерської та вчительської діяльності. Його трудовий стаж – 60 років, і сьогодні, у свої 83 роки, він очолює кафедру фізкультури Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою і продовжує тренувати легкоатлетів Кривого Рогу. Наш фільм – данина пошани непересічній особистості Жоржа Каруци, для якого спорт – це все його життя.” – такий відгук про свою роботу дали автори фільму.

4 червня у м. Кривий Ріг було проведено урочисту презентацію фільму. Делегація ФЛАДнО у складі трьох осіб: суддя Національної категорії – Толстопятов Федір Іванович, Заслужений тренер України – Ходасевич Олександр Олександрович і суддя Національної категорії, член ради Федерації України від Дніпропетровської області Гужва Сергій Олександрович привітали Жоржа Андрійовича з цією знаковою подією!


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *