Главная / О нас

ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА МІСТА ДНІПРО

Громадська організація «Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області та міста Дніпро», створена з метою сприяння розвитку легкоатлетичного спорту на території міста Дніпро та області. Федерація визнає цілі та принципи Олімпійського руху, взаємодіє з відповідними європейськими та міжнародними федераціями, відділенням Національного Олімпійського комітету України та органом виконавчої влади з фізичної культури і спорту.Філатова Марина Вікторівна

Президент Федерации легкої атлетики Дніпропетровської області та міста Дніпро


Охріменко Олександр Володимирович

Виконавчий директор Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області


Зайченко Олег Миколайович

Виконавчий директор Федерації легкої атлетики міста Дніпра

ЦІЛІ, ЗАВДАННЯ І НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ФЕДЕРАЦІЇ

Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області та міста Дніпро, є добровільним об’єднанням громадян України, яке створено з метою сприяння розвитку легкоатлетичного спорту на території Дніпропетровської області та міста Дніпро.

Метою Федерації є сприяння розвитку легкої атлетики на території Дніпропетровської області та міста Дніпро, здійснення захисту інтересів своїх членів.

Основними завданнями Федерації є:

  • Сприяння формуванню здорового способу життя, розвитку фізичних і морально-вольових якостей людей засобами легкої атлетики.
  • Сприяння підвищенню спортивної та професійної майстерності атлетів, тренерів, суддів, інших фахівців.
  • Виконання програм і планів підготовки до виступу збірних команд та спортсменів в міських, обласних, національних і міжнародних спортивних змаганнях.
  • Забезпечення участі представників Федерації в роботі відповідних міських, обласних, національних, міжнародних та інших організацій спортивного спрямування.

У місті Дніпро та Дніпропетровській області працюють спротивні школи, які спеціалізуються на легкій атлетиці. Кваліфіковані тренери-викладачі працюють не тільки на базах ДЮСШ, також в спортивних залах шкіл в районах міста. Інформацію щодо вступу в спортивні школи, можна отримати у компетентних керівників.