Главная / ЗМАГАННЯ

ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ Дніпропетровської області

КАЛЕНДАРЬ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ НА 2019 РІК  

 
Повний календар змагань на 2019 рік (завантажити в PDF)

Ранг змаганьНазва змаганьМісце провед.Дата проведенняРегламентРозкладРезультати

СІЧЕНЬ

Обласні регіональні змаганняЧемпіонат міста Дніпро серед юнаків 2004-2005, 2006-2007 р.н.Дніпро04-05.01.2019Розклад(PDF)Результати 2004-05(PDF)
Результати 2006-07(PDF)
Обласні змаганняОбласні змагання серед юнаків 2004-2005, 2006-2007 р.н.Дніпро03-05.01.2019Розклад(PDF)Результати 2004-05(PDF)
Результати 2006-07(PDF)
Чемпіонат областіЧемпіонат області з багатоборств /5-борство/ 2005 р.н. і старшіДніпро08-09.01.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Чемпіонат областіЧемпіонат області серед дорослих, молоді та юніорівДніпро10-12.01.2019Розклад(PDF)Результати дорослі(PDF)
Результати молодь(PDF)
Результати юніори(PDF)
Всеукраїнські змаганняХХIIІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти»Київ11-12.01.2019
Регіональні змаганняМеморіал пам`яті Чемпіона Європи, МСМК Миколи Мусієнка з потрійного стрибкаДніпро12.01.2019Результати(PDF)
Всеукраїнські змаганняКубок КМШВСМ. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті М.Батруха та Б.ЮшкаКиїв17.01.2019
Чемпіонат областіЧемпіонат області серед юнаків 2002-2003 р.н.Дніпро17-19.01.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Командний чемпіонат УкраїниКомандний чемпіонат України у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенніСуми25-26.01.2019Регламент(PDF)Розклад(PDF)Результати(PDF)
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України у приміщенні серед юнаків (2002 р.н. та молодші)Суми28-30.01.2019Регламент(PDF)Розклад(PDF)Результати(PDF)
Чемпіонат міста КиєваЧемпіонат м.Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні.Київ29-30.01.2019

ЛЮТИЙ

Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України у приміщенні серед юніорівСуми04-05.02.2019Регламент(PDF)Розклад(PDF)Результати(PDF)
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих та молоді.Суми07-09.02.2019Регламент(PDF)Розклад(PDF)Результати(PDF)
Чемпіонат ABAFЧемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорівСтамбул10.02.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання "Love Run"Київ10.02.2019
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат м.Дніпра серед дорослих, Чемпіонат м.Дніпра серед ВНЗДніпро14-15.02.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання на призи Ю.Білонога серед 2002-03 р.н.Суми14-16.02.2019
Чемпіонат УкраїниЗимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаківМукачеве15-17.02.2019Регламент(PDF)
Чемпіонат ABAFЧемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій у приміщеніСтамбул16.02.2019
Кубок УкраїниКубок України у приміщенніКиїв16.02.2019
Відкриті змаганняВсеукраїнські змагання " LOVE & RUN"Дніпро17.02.2019
Чемпіонат областіЧемпіонат області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків 2004 -2005 р.н.Дніпро21-23.02.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання зі стрибків у висоту "Меморіал О. Дем'янюкаЛьвів22.02.2019
Міжнародна матчева
зустріч
Міжнародна матчева зустріч серед юніорівМінськ23-24.02.2019
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат ДЮСШ № 3 м.Кам'янське з легкої атлетикиКам'янське27.02.2019

БЕРЕЗЕНЬ

Обласні змаганняОбласні змагання серед юнаків 2006-2007 р.н.Дніпро01-02.03.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат міста Дніпро серед юнаків 2006-2007 р.н.Дніпро01-02.03.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Чемпіонат ЄвропиЧемпіонат Європи у приміщенніГлазго GBR01-03.03.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України серед ветеранівКиїв01-03.03.2019
Командний чемпіонат
України
Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаківОлешки02.03.2019Регламент(PDF) Розклад(PDF)Результати(PDF)
Міжнародна матчева
зустріч
Міжнародна матчева зустріч серед юнаківTUR06.03.2019
Кубок ЄвропиКубок Європи з легкоатлетичних метаньШаморин SVK07-11.03.2019
Відкриті змаганняВсеукраїнські змагання"Ladies Run"Київ08.03.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004-2005
р.н.)
Київ15-17.03.2019
Чемпіонат УкраїниЗимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаківІвано-Франківськ23-24.03.2019
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат ДЮСШ № 3 м.Кам'янське з легкої атлетики (двоборство)Кам'янське24.03.2019
Чемпіонат світуЧемпіонат світу серед ветеранів у приміщенніТурон POL24-30.03.2019
Чемпіонат світуЧемпіонат світу з кросуОрхус DEN30.03.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання з метань пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.Нова Каховка30.03.2019
Відкриті змаганняВсеукраїнські змагання з трейлу. "Кремень-трейл ліги"(5км), "Кагарлік-трейл". Перший етапКременчук31.03.2019

КВІТЕНЬ

Чемпіонат областіКомандний чемпіонат області з легкоатлетичного кросуНікополь04-06.04.2019Регламент(PDF) Розклад(PDF)Результати(PDF)
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з трейлу "Гуцул трейл".Вижниця06-07.04.2019
Всеукраїнські
змагання
Всеукраїнські змагання "Київська десятка". Чемпіонат України серед ветеранів з бігу на 10 км та зі
спортивної ходьби на 10 км
Київ07.04.2019
Чемпіонат ABAFBalkan Half Marathon Championshlps/9 th Nova Poshta Kyiv Half MarathonКиїв07.04.2019
Обласні регіональні
змагання
«Sport day» та відкритий чемпіонат міста Дніпра з кросуДніпро06.04.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання VІ Харківський міжнародний марафонХарків
Командний чемпіонат
області
Командний чемпіонат області серед юнаків 2002 р.н.та молодшихДніпро11-13.04.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Відкриті змаганняВсеукраїнські змагання з трейлу. "Кремень-трейл ліги"(10 км), "Соснівка-трейл". Другий етапКременчук14.04.2019
Всеукраїнські змаганняЛьвівський напівмарафонЛьвів14.04.2019
Всеукраїнські змаганняНова Пошта Запоріжжя марафонЗапоріжжя14.04.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Ф. Мельник та А. БондарчукаКам'янець-
Подільський
18-20.04.2019
Чемпіонат ABAFЧемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьбиGRE20.04.2019
Обласні регіональні
змагання
Sport DayДніпро20.04.2019
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат області з Дитячої легкої атлетики у програмі IAAF у Павлоградському районіПавлоград21.04.2019
Командний чемпіонат
України
Командний чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. та молодшихКропивницький22-23.04.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з легкоатлетичних метань та метального багатоборства серед ветеранівКиїв26-28.04.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання зі стрибків у довжину серед жінок "Стрибки під музику"Ужгород26.04.2019
Всеукраїнські змагання"Меморіал пам. С.М.Главатого зі спринтерського бігу"Миколаїв27.04.2019
Всеукраїнські змаганняНова Пошта Суми напівмарафонСуми27.04.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання за участю міжнародних спортсменів "Кубок Дружба"Ужгород27.04.2019

ТРАВЕНЬ

Всеукраїнські змаганняХХХХ Миколаївська миля 1609 метрівМиколаїв02.05.2019
Відкриті змаганняВсеукраїнські змагання з трейлу. "Кремень-трейл ліги"(21км). Третій етапКременчук05.05.2019
Всеукраїнські змагання«ІV Миколаївський напівмарафон»Миколаїв05.05.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання Wings for life world RunКиїв05.05.2019
Чемпіонат областіЧемпіонат області з легкоатлетичного 4-борства серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків 2006 р.н. та
мол.
Дніпро03-05.05.2019
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат м. Дніпро з легкоатлетичного 4-борства серед юнаків 2006 р.н. та мол.Дніпро04.05.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат м. Дніпро серед ВНЗДніпро06-07.05.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Обласні регіональні
змагання
Міська естафета до Дня ПеремогиДніпро09.05.2019
Чемпіонат світуЧемпіонат світу з легкої атлетики з естафетного бігуНассау10-11.05.2019
Чемпіонат світуЧемпіонат світу з 24-годинного бігуза призначенням11-12.05.2019
Міжнародна матчева
зустріч
Міжнародна матчева зустріч серед юніорівROU11-12.05.2019
Обласні регіональні
змагання
Обласні змагання на призи ЗТУ В.І.ВоловикаНікополь11.05.2019Регламент(PDF) Розклад(PDF)
Обласні регіональні
змагання
Першість м.Павлограда з двоборства 2006 р.н.та молодшіПавлоград11.05.2019
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат м.Дніпро з Дитячої легкої атлетики у програмі IAAFДніпро12.05.2019
Всеукраїнські змаганняКиїв Євро МарафонКиїв12.05.2019
Відкриті змаганняВідкриті змагання з бігу по шосе "Біг Миру", "Естафета Миру"Чернівці12.05.2019
Всеукраїнські змаганняІІІ всеукраїнські змагання "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" серед юніорів 2000-01р.н. та юнаків
2002 р.н. та мол.
Дніпро16-17.05.2019Регламент(PDF) Розклад(PDF)Результати(PDF)
Чемпіонат областіКомандний чемпіонат області серед юніорів 2000-01 р.н. Чемпіонат
області серед юнаків 2002 р.н. та молодших
Дніпро16-18.05.2019
Всеукраїнські змаганняМатчева зустріч міст України "Сила міст-7", Кубок м. Вінниця з бар'єрного бігу "Golden Hurdles"Вінниця17-18.05.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання з метань на призи бронзового призера Олімпійських Ігор О.КрикунаУмань17-18.05.2019
Чемпіонат ABAFЧемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій з гірського бігуROU18.05.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з естафетного бігуХарків18-19.05.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з гірського бігусмт Волонець18-19.05.2019
Всеукраїнські змаганняВінницький напівмарафонВінниця19.05.2019
Всеукраїнські змаганняНова Пошта Черкаси НапівмарафонЧеркаси19.05.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання "Меморіал пам'яті І.Д.Ковпака зі стрибків у висоту"Миколаїв19.05.2019
Кубок ЄвропиКубок Європи зі спортивної ходьбиАлітус LTU19.05.2019
Командний чемпіонат
області
Командний чемпіонат області з багатоборств серед дорослих,молоді,юніорів та юнаків 2002-
2003,2004-2005 р.н.
Дніпро21-23.05.2019Результати(PDF)
Обласні регіональні
змагання
Юнацькй чемпіонат м. Дніпро Чемпіонат м. Дніпро серед ВНЗ І-ІІ р.а
з легкої атлетики
Дніпро22-23.05.2019Розклад(PDF) Результати(PDF)
Чемпіонат ЄвропиЧемпіонат Європи з гірського бігу серед ветеранівЯскє Лазнє CZE23-25.05.2019
Універсіада УкраїниУніверсіада УкраїниЖитомир25-26.05.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР серед юнаків 2006 р.н.
та мол.
Чорноморськ25-26.05.2019
Відкриті змагання4-й Перечинський напівмарафон Федора ФекетиУжгород
(Перечин)
26.05.2019
Міжнародні змагання4th Interpipe Dnipro Half MarathonДніпро26.05.2019
Чемпіонат областіЧемпіонат області серед юнаків 2004-2005, 2006-2007 р.н.Дніпро28-30.05.2019Розклад(PDF) Результати 2004-2005(PDF)
Результати 2006-2007(PDF)
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання "Гран прі" 1 турМелітополь30.05.2019

ЧЕРВЕНЬ

Міжнародні змаганняКовельський напівмарафонКовель01.06.2019
Чемпіонат областіЧемпіонат області з бігу по шосеЖовті Води31.05-02.06.2019
Обласні регіональні
змагання
Обласні змагання на призи ЗТУ В.І.БредіхінаНікополь01.06.2019Регламент(PDF)
Відкриті змаганняВсеукраїнські змагання Дитячий мінімарафонСуми01.06.2019
Командний чемпіонат
України
Командний чемпіонат України серед юніорівБахмут01-02.06.2019
Обласні регіональні
змагання
Обласні змагання "Меморіал Ю.М.Кашинського" 2006-2007,2008 р.н. та мол.Синельникове03-04.06.2019Регламент(PDF) Результати(PDF)
Чемпіонат областіКомандний чемпіонат області серед дорослих, чемпіонат області серед молоді та чемпіонат області
серед юніорів
Дніпро09-11.06.2019Розклад(PDF) Результати дорослі(PDF)
Результати молодь(PDF)
Результати юніори(PDF)
Командний чемпіонат
України
Командний чемпіонат України з багатоборств серед дорослих,юніорів та юнаків.Чемпіонат України з
багатоборств серед молоді.
Луцьк07-09.06.2019
Чемпіонат світуЧемпіонат світу з трейлуPOR08.06.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання "Гран прі" 2 турКропивницький11.06.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше)Кропивницький13-15.06.2019
Міжнародні змагання4th Grand Prix Lviv Half MarathonЛьвів16.06.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молодіСуми16.06.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з гірського бігу (довга дистанція)Сколе16.06.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше)Дніпро17-19.06.2019
Всеукраїнські змаганняВідкритий Кубок Львова з легкої атлетикиЛьвів19.06.2019
Обласні регіональні
змагання
«Galushkivka trail»с.Гречане,
Петриків.р-н
22.06.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України серед молодіКропивницький22-23.06.2019
Європейські ігриЄвропейські ігриМінськ23-28.06.2019
Відкриті змаганняВсеукраїнські змагання Half marathon " I am Ukrainian"Львів23.06.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання з легкоатлетичного триборства серед юнаків 2006-2007 р.н.Чорноморськ26-27.06.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України серед юніорівЛуцьк28-30.06.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з 48 годинного бігуВінниця28-30.06.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання зі стрибків в висоту "Меморіал В.Лонського"Бердичів29.06.2019
Міжнародні змагання1-й міжнародний матчсеред ветеранів"Кубок співдружності" серед країн- Білорусь, Литва,Латвія,
Польща, Туреччина, Україна, Чехія,Естонія
Гродно BLR29-30.06.2019
Всеукраїнські змагання3-й Київський Ультрамарафон.Відкритий чемпіонат України серед любителів з бігу по шосе на 100 та
50 км
Київ29-30.06.2019
Міжнародна матчева
зустріч
Міжнародна матчева зустріч серед юнаківКиїв29.06.2019
Міжнародні змаганняМіжнародні змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка»Луцьк30.06.2019

ЛИПЕНЬ

Всесвітня УніверсіадаВсесвітня Універсіадаза призначен.
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання на призи олімпійських чемпіонів Одещини (юнаки та дівчата 2002-2005 р.н.)Чорноморськ03-04.07.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання з метань «Пам’яті ЗТУ Л. Смєлаша та А. Кончица»Київ05-07.07.2019
Всеукраїнські змаганняVІІІ Всеукраїнські Літні Ігри ветеранів спорту УкраїниДніпро05-07.07.2019
Чемпіонат ABAFЧемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорівROU05-06.07.2019
Кубок ЄвропиКубок Європи 10 000 мЛондон GRB06-07.2019
Чемпіонат ЄвропиКомандний чемпіонат Європи з легкоатлетичних багатоборств СуперлігаЛуцьк06-07.2019
Чемпіонат ЄвропиЧемпіонат Європи з гірського бігуЦерматт SUI07.07.2019
Чемпіонат областіЧемпіонат області серед дорослихДніпро10-12.07.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Чемпіонат ЄвропиЧемпіонат Європи серед молодіЕльве SWE11-14.07.2019
Чемпіонат містаЧемпіонат м.Києва . Чемпіонат НУФВСУ.Київ12-13.07.2019
Чемпіонат ABAFЧемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед юнаківSRB13.07.2019
Відкриті змаганняВідкриті змагання "Забіг босоніж"Київ14.07.2019
Міжнародні змагання"Kyiv Athletics Festival" на призи президента ФЛАК В.ГринюкаКиїв16.07.2019
Чемпіонат ЄвропиЧемпіонат Європи серед юніорівБорос SWE18-21.07.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання "Гран прі" 3 турКропивницький20.07.2019
Олімпійський фестивальЄвропейський юнацький Олімпійський фестивальБаку AZE20-28.07.2019
Командний чемпіонат
України
Командний чемпіонат України серед дорослих та молодіКропивницький25-26.07.2019
Європейські ІгриЄвропейські Ігри МайстрівТурин ITA26.07-04.08.2019
Відкриті змаганняВсеукраїнські змагання "Ночная десятка"Дніпро27.07.2019
Чемпіонат ABAFЧемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій з естафетного бігуЕрзурум TUR27-28.07.2019
Міжнародні змаганняМіжнародні змагання зі стрибків у висоту "Володимирські висоти"Володимир-
Волинський
30.07.2019

СЕРПЕНЬ

Всеукраїнські змаганняXXXІV міжнародний традиційний марафон «Визволення»
Відкриті змаганняВсеукраїнські змагання "Харківський 6-годинний ультрамарафон"Харків04.08.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України серед ветеранівВенеція ITA05-15.08.2019
Чемпіонат ЄвропиКомандний чемпіонат Європи (Суперліга)Бидгощ POL09-11.08.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України серед дорослихКропивницький21-24.08.2019
Командний чемпіонат
України
Командний чемпіонат України з бігу на 10000 м серед дорослих,молоді та юніорівКропивницький21-24.08.2019
Відкриті змаганняЗабіг в ПироговіКиїв24.08.2019
Відкриті змаганняЗабіг у вишиванкахКиїв24.08.2019
Відкриті змаганняВсеукраїнські змагання "4-й забіг в вишиванках в Дніпрі"Дніпро24.08.2019

ВЕРЕСЕНЬ

Чемпіонат світуЧемпіонат світу з гірського бігу (вгору-вниз)
Чемпіонат ABAFЧемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед дорослихПравец BUL02-03.09.2019
Обласні регіональні
змагання
Кубок м.ДніпроДніпро03-04.09.2019
Всеукраїнські змаганняIntersport Run UaКиїв08.09.2019
Всеукраїнські змаганняНова Пошта Космічний НапівмарафонЖитомир08.09.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з напівмарафону. Нова Пошта Полтава напівмарафонПолтава08.09.2019
Командний чемпіонат
області
Командний чемпіонат області пам. ЗМС О.Твердохліба серед юнаків 2002-2003 р.н., 2004-2005 р.н.Дніпро08-10.09.2019Розклад(PDF)Результати 2002-2003(PDF)
Результати 2004-2005(PDF)
Кубок УкраїниКубок УкраїниДніпро13-14.09.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнська студентська естафетаКиїв15.09.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання зі стрибків з жердиною "Зірковий розбіг"Миколаїв15.09.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання "2-й Ужгородський напівмарафон"Ужгород15.09.2019
Міжнародні змагання4th Odessa Half MarathonОдеса15.09.2019
Відкриті змаганняВідкриті змагання на призи Олімпійців, Кубок ЗТУ Зорніка В.Р.Коростишів15.09.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів. Run the
World "Львівська десятка"
Львів15.09.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші)Кропивницький20-22.09.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання марафон "Наш Краматорськ"Краматорськ21.09.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з 12 та 24 годинного бігуКиїв21-22.09.2019
Всеукраїнські змаганняНова Пошта Чернігів напівмарафонЧернігів22.09.2019
Міжнародні змагання6-й Івано-Франківський напівмарафонІвано-Франківськ22.09.2019
Міжнародні змаганняМіжнародні змагання 4-й "ATB Dnipro marathon"Дніпро22.09.2019
Командний чемпіонат Командний чемпіонат м. Дніпро серед юнаків та молоді;
Командний чемпіонат м. Дніпро серед ВНЗ І-ІІ, ІІІ-IV р.а
Дніпро26-27.09.2019Розклад(PDF)Результати юнаки(PDF)
Результати ВНЗ(PDF)
Командний чемпіонат
України
Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодші)Дніпро27-28.09.2019
Кубок УкраїниКубок України серед ветеранівЧорноморськ27-29.09.2019
Чемпіонат світуЧемпіонат світуДоха QAT28.09-06.10.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 1 милюЧернівці29.09.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з гірського бігу (довга дистанція)

ЖОВТЕНЬ

Всеукраїнські змаганняНова Пошта Напівамарафон13.10.2019
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат м.Дніпра з кросу, Чемпіонат м.Дніпра серед ВНЗ з легкоатлетичного кросуДніпро02-03.10.2019
Обласні регіональні
змагання
Обласні змагання на призи ЗТУ М.А.ЦицаріковоїНікополь05.10.2019Розклад(PDF)
Обласні регіональні
змагання
Обласні змагання з горизонтальних стрибківСинельникове05.10.2019Розклад(PDF)
Міжнародні змагання10th Wizz Air Kyiv City MarathonКиїв06.10.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з марафону серед дорослих та молодіБіла Церква06.10.2019
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат м.Дніпра серед ЗОШДніпро04-06.10.2019
Обласні регіональні
змагання
Командний чемпіонат м.Дніпра серед ВНЗДніпро09-10.10.2019
Чемпіонат областіЧемпіонат Дніпропетровської області з легкоатлетичного кросуНовомосковськ11-12.10.2019Результати(PDF)
Обласні регіональні
змагання
Обласні змагання з легкоатлетичних метаньСинельникове12.10.2019Розклад(PDF)Результати(PDF)
Всеукраїнські змагання2-й Криворізький напівмарафонКривий Ріг13.10.2019
Всеукраїнські змаганняВідкриті змагання з метань, присв.76-річниці визволення Києва від фашистських загарбниківКиїв18-19.10.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат
України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Івано-Франківськ19-20.10.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на 10000 м "Кубок Карпат"Ужгород26-27.10.2019
Чемпіонат світуЧемпіонат світу з 24 годинного бігуАльбі26-27.10.2019
Міжнародні змагання3th Zaporizhstal Half MarathonЗапоріжжя27.10.2019
Всеукраїнські змаганняUkraine Amateurs Cross Country CupКиїв27.10.2019

ЛИСТОПАД

Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Є.Сюча"Мукачеве07-10.11.2019
Чемпіонат УкраїниЧемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу
серед ДЮСШ та СДЮШОР
Ужгород02-03.11.2019
Всеукраїнські змаганняНова Пошта Миколаїв НапівмарафонМиколаїв03.11.2019
Чемпіонат ABAFЧемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій з марафонуБєлград SRB03-06.11.2019
Чемпіонат ABAFЧемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій з кросуБеране MNE09.11.2019
Чемпіонат СвітуЧемпіонат Світу з гірського бігу (довга дистанція)Неукен ARG16.11.2019
Відкриті змагання5-й легкоатлетичний пробіг "Втеча з Межигір'я"Київ24.11.2019
Обласні змаганняОбласні змагання зі спринтерського та бар'єрного бігуДніпро21-22.11.2019Розклад(PDF)
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат м.Дніпро зі спринтерського та бар'єрного бігуДніпро21-22.11.2019Розклад(PDF)
Обласні регіональні
змагання
Першість ДЮСШ Павлоградської міської ради з триборства 2007-2008, 2009 р.н. та мол.Павлоград26.11.2019
Обласні змаганняОбласні змагання з багатоборств /2006 р.н. і ст.-5-бор., 2007-08 р.н.-3-бор./Дніпро29-30.11.2019Розклад(PDF)
Обласні регіональні
змагання
Чемпіонат м.Дніпро з багатоборств /2006 р.н. і ст.-5-бор., 2007-08 р.н.-3-бор./Дніпро29-30.11.2019

ГРУДЕНЬ

Кубок областіКубок області серед юнаків 2005-2006 р.н.Дніпро05-07.12.2019
Чемпіонат ЄвропиЧемпіонат Європи з кросуЛісабон POR08.12.2019
Кубок областіКубок області серед юнаків 2003-2004 р.н.Дніпро12-14.12.2019
Кубок УкраїниКубок України серед ветеранів у приміщенніКиїв13-15.12.2019
Обласні регіональні
змагання
«Mykolaychiky charity run»Дніпро14.12.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання "Фестиваль бігу 2019"Львів14-15.12.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання зі стрибків (жердина, довжина, висота, потрійний) на призи ЗТУ В.А.ПетроваБахмут15-16.12.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання з легкоатлетичного 5-борства на призи Олімпійського чемпіона М. Авілова та
його тренера В.Я.Кацмана
Одеса19.12.2019
Командний чемпіонат
області
Командний чемпіонат Дніпропетровської області серед дорослихДніпро19-21.12.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання "Новорічний день стрибуна"Львів21.12.2019
Всеукраїнські змаганняВсеукраїнські змагання зі сп.ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона В.ГолубничогоСуми21.12.2019
Обласні регіональні
змагання
"День стрибуна"Кам'янське22.12.2019
Чемпіонат областіЧемпіонат області "Новорічна естафета"Дніпро26-27.12.2019
Обласні регіональні
змагання
Турнір пам. ЗТУ В.О.Авілова /стрибок у довжину/Дніпро28.12.2019
Обласні регіональні
змагання
Обласні змагання "Новорічні стрибки у висоту під музику"Синельникове29.12.2019