Новости

Главная / Новости


21.06.2021
photo_2021-06-20_12-33-52.jpg

У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих!

У командному заліку Дніпропетровська область посіла третє місце, набравши 2020 очок!

Хочемо відмітити наступних спортсменів за днями змагань.

Перший день:

Михайло Кохан – перше місце у метанні молота 7.260 кг з результатом 78.61 (тренери – Кохан С.В., Пастухов Ю.А.);

Альона Шуть (Шамотіна) – друге місце у метанні молота 4 кг з результатом 65.32 (тренери – Воловик В.І., Антонова О.А.);

Станіслав Коваленко – третє місце у бігу на 100 м з результатом 10.52 (тренери – Кравченко В.І., Слюсар А.Д., Каруца Ж.А.);

Другий день:

Анна Рижикова (Ярощук) – перше місце у бігу на 400 м з результатом 51.21 (тренери – Кравченко В.І., Ярощук В.В., Сендецький Ю.В.);

Ярослава Магучіх – перше місце у стрибках у висоту з результатом 2.00 (тренери – Степанова Т.В., Куценко О.А.);

Іван Єрьомін – перше місце у стрибках з жердиною з результатом 5.40 (тренери – Єрьомін О.М., Ярощук В.В.);

Микита Нестеренко – перше місце у метанні диска 2 кг з результатом 64.91 (тренери – Лапа Л.Г, Олійник В.Я.);

Руслан Валітов – друге місце у метанні диска 2 кг з результатом 59.32 (тренери – Лапа Л.Г, Олійник В.Я., Закорко Л.А.);

Дар’я Гаркуша – друге місце у метанні диска 1 кг з результатом 47.31 (тренери – Лапа Л.Г, Олійник В.Я., Ціох І.В.);

Олександр Онуфрієв – третє місце у стрибках з жердиною з результатом 5.10 (тренер – Кукла П.П.);

Третій день:

Євген Кузнєцов – третє місце у бігу на 800 м з результатом 1:48.94 (тренери – Фатєєв А.А., Печко Г.Ю., Настаченко В.Ф.);

Інна Сидоренко – третє місце у потрійному стрибку з результатом 13.10 (тренери – Кравченко В.І., Кравченко Н.О.);

Катерина Шастун – третє місце у семиборстві з результатом 4754 очок (тренер – Каруца Ж.А.).

Вітаємо наших спортсменів та тренерів!

Повні результати за посиланням.


Главная / Новости


09.06.2021
IMG_20210608_194602_544-1280x960.jpg

Щойно завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, котрий прийняло у себе місто Бахмут (Донецька обл.)!

У командній першості Дніпропетровська область посіла 4 місце, набравши 1370 очок.

Золото чемпіонату вибороли Антон Копитько (стрибки у довжину, результат 7.75) та Анастасія Осокіна (біг на 100 м з/б, результат 13.75)!

Срібними призерами стали Дар’я Гаркуша (метання диска, результат 46.54), Євгенія Горбатюк (стрибки у довжину, результат 6.24), Анастасія Колотій (потрійний стрибок, результат 12.69) та Антоніна Корнєєва (метання списа, результат 39.66)!

Бронзові винагороди виграли Катерина Онісімова (біг на 1500 м, результат 4:33.63), Ілля Кунін (біг на 1500 м, результат 3:52.08) та Валерія Бучковська (метання диска, результат 40.52)!

Вітаємо наших спортсменів та тренерів!


Главная / Новости


05.06.2021
81647937_2601506746571210_8945579857161486336_n.jpg

5 червня, на YouTube-каналі Expert-KR відбулась прем’єра документального фільму, головним героєм якого став Жорж Андрійович Каруца – Заслужений тренер України з легкої атлетики, Заслужений вчитель України, Почесний член ФЛАУ, Почесний громадян м. Кривий Ріг!

У фільмі, Жорж Андрійович розповів історію свого життя, розкрив нюанси тренерської роботи та показав, як проходять його робочі дні!

Переглянути фільм можна за посиланням.

“Природжений тренер і вчитель. Про Жоржа Каруцу, почесного громадянина Кривого Рогу, заслуженого тренера і заслуженого вчителя України, володаря численних спортивних та інших відзнак, відгукуються лише захоплено. Цей фільм – про життєвий шлях Жоржа Андрійовича від дитинства і навчання в технікумі фізичної культури в Луганській області, навчання в Київському інституті фізкультури до участі в змаганнях різних рівнів, десятиліть тренерської та вчительської діяльності. Його трудовий стаж – 60 років, і сьогодні, у свої 83 роки, він очолює кафедру фізкультури Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою і продовжує тренувати легкоатлетів Кривого Рогу. Наш фільм – данина пошани непересічній особистості Жоржа Каруци, для якого спорт – це все його життя.” – такий відгук про свою роботу дали автори фільму.

4 червня у м. Кривий Ріг було проведено урочисту презентацію фільму. Делегація ФЛАДнО у складі трьох осіб: суддя Національної категорії – Толстопятов Федір Іванович, Заслужений тренер України – Ходасевич Олександр Олександрович і суддя Національної категорії, член ради Федерації України від Дніпропетровської області Гужва Сергій Олександрович привітали Жоржа Андрійовича з цією знаковою подією!


Главная / Новости


24.05.2021
track_background-e1551456894917.jpg

Дуще щільно між собою пройшли командні чемпіонати України, котрі приймали міста Луцьк та Львів!

Заключним став командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше, де команда Дніпропетровської області посіла 4 місце, набравши 598 очок.

На цьому чемпіонаті увійти до трійки лідерів вдалось наступним спортсменам:

Єлизавета Кобелєва – перше місце у бігу на 800 м з результатом 2:12.70;

Аліна Кишкіна – перше місце у бігу на 100 м з/б з результатом 14.63;

Олексій Яценко – перше місце у метанні молота 5 кг з результатом 66.40;

Іван Литовченко – перше місце у стрибках у висоту з результатом 2.02;

Софія Чумак – друге місце у бігу на 100 м з/б з результатом 14.71;

Михайло Скременський – друге місце у потрійному стрибку з результатом 14.40;

Альона Часс – друге місце у потрійному стрибку з результатом 12.74;

Катерина Мурзанова – друге місце у бігу на 2000 м з/п з результатом 7:22.07;

Анастасія Булаєнко – третє місце у метанні молота 3 кг з результатом 56.28;

Артем Ляшенко – третє місце у бігу на 1500 м з результатом 4:14.44;

Єгор Чесак – третє місце у бігу на 400 м з/б з результатом 57.08;

Катерина Авраменко – третє місце у метанні диска 1 кг з результатом 36.00.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів!


Главная / Новости


23.05.2021
33768348_117220172495881_2633478520600264704_o.jpg

Вітаємо з днем народження людину, котра все життя присвятила спорту і його розвитку, успішного спортсмена, тренера, керівника Дніпропетровського обласного і міського управління молоді та спорту і першого Президента та одного з засновників Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області – Кужукіна Миколу Макаровича!

Бажаємо міцного здоров’я, гарного настрою, творчої наснаги та ще більше позитивних вражень і приємних моментів у житті!


Главная / Новости


22.05.2021
photo_2021-05-22_10-49-53.jpg

З 20 по 21 травня у м. Львові був проведений Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів!

За командними підсумками, Дніпропетровська область посіла 3 місце, набравши 872 очки!

 

Хочемо відмітити наступних спортсменів:

Олександр Онуфрієв – перше місце у стрибках з жердиною з результатом 5.20 та виконаний норматив на звання майстра спорту України!

Володимир Коваленко – перше місце у бігу на 800 м з результатом 1:52.80;

Анна Орлова – перше місце у бігу на 400 м з/б з результатом 1:01.36;

Олексій Яценко – перше місце у метанні молота 6 кг з результатом 64.95;

Ілля Бєлоус – перше місце у стрибках у довжину з результатом 7.11;

Ілля Кунін – перше місце у бігу на 1500 м з результатом 3:54.89;

Ганна Онуфрієва – перше місце у потрійному стрибку з результатом 12.66;

Катерина Айвазова (Лебідь) – друге місце у метанні диска 1 кг з результатом 40.30;

Антоніна Корнєєва – друге місце у метанні списа 600 гр з результатом 38.62;

Альона Даценко – третє місце у бігу на 400 м з/б з результатом 1:03.21;

Сніжана Демідова (Штанько) – третє місце у стрибках з жердиною з результатом 3.00;

Сергій Помазан – третє місце у метанні диска 1.75 кг з результатом 45.06;

Микола Чернов – третє місце у бігу на 3000 м з результатом 8:50.41.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів!


Главная / Новости


18.05.2021
118555137_2368060476833420_3832330036047092443_n.jpg

У Луцьку завершився командий чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді!

Команді Дніпропетровської області вдалось посісти друге місце та третє місця у категоріях  Метання (680 очок) та Стрибки (850 очок) відповідно! У той час, команда молоді Дніпропетровської області стала першою у категорії Стрибки, набравши 685 очок!

Детальніше про результати наших спортсменів!

Дорослі: 

Анна Рижикова-Ярощук – перше місце у бігу на 400 м з/б з результатом 55.25;
Михайло Кохан – перше місце у метанні молота 7.260 кг з результатом 75.23;
Єрьомін Іван – перше місце у стрибках з жердиною з результатом 5.35;
Микита Нестеренко – перше місце у метанні диска 2 кг з результатом 56.67;
Альона Шуть (Шамотіна) – друге місце у метанні молота 4 кг з результатом 66.64;
Руслан Валітов – друге місце у метанні диска 2 кг з результатом 56.33;
Станіслав Коваленко – друге місце у бігу на 200 м з результатом 20.89;
Антон Копитько – друге місце у стрибках у довжину з результатом 7.66;
Дар’я Гаркуша – третє місце у метанні диска 1 кг з результатом 46.54;
Інна Сидоренко – третє місце у потрійному стрибку з результатом 13.01.

Молодь:

Михайло Кохан – перше місце у метанні молота 7.260 кг з результатом 75.23;
Антон Копитько – перше місце у стрибках у довжину з результатом 7.66;
Анастасія Колотій – перше місце у потрійному стрибку з результатом 12.89;
Анастасія Осокіна – перше місце у бігу на 100м з/б з результатом 14.03;
Катерина Онісімова – друге місце у бігу на 1500 м з результатом 4:35.12 та друге місце у бігу на 5000 м з результатом 17:38.40;
Дар’я Гаркуша – друге місце у метанні диска 1 кг з результатом 46.54;
Тетяна Кайсен – друге місце у бігу на 200 м з результатом 24.20;
Анатолій Галайда – друге місце у потрійному стрибку з результатом 14.09;
Сніжана Демідова (Штанько) – третє місце у стрибках з жердиною з результатом 3.20;
Анна Костенко – третє місце у потрійному стрибку з результатом 12.38;
Ігор Штанько – третє місце у спортивній ходьбі на 5000 м з результатом 27:47.61!

Окремо хочемо привітати Антона Копитька (тренер Матина В.А.) та Інну Сидоренко (тренери Кравченко Н.О. та Кравченко В.І.) з виконанням нормативу на звання Майстра спорту України!

Вітаємо наших спортсменів та тренерів! Спостерігаємо й надалі за літнім сезоном!


Главная / Новости


15.05.2021
photo_2021-05-15_12-55-27-3.jpg

14 травня на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3 був проведений фінал чемпіонату м. Дніпро з легкої атлетики серед школярів «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».

Змагання серед школярів міста з легкої атлетики вже стали традиційними, так в цьому році вони відбудуться у четверте. На жаль цього року епідемічна ситуація в країні не дозволяє проводити змагання у повному обсязі. Однак змагання все-таки відбулись, але у скороченому форматі та з дотриманням усіх карантинних вимог.

У чемпіонаті взяли участь 8 команд (одна від кожного району міста). Склад однієї команди це 10 учнів 5-6 класів середніх загальноосвітніх шкіл міста. Діти змагались у 4 видах легкої атлетики: біг з бар’єрами, штовхання м’яча, стрибки, потрійний стрибок. Також були проведені командні змагання, а саме естафета «ФОРМУЛА-1».

Фото з заходу знаходяться за посиланням.


Главная / Новости


14.05.2021
10302029_703319906392578_7954013234143393979_n.jpg

12 травня Федерацією легкої атлетики України було проведено відео-конференцію, у котрій взяв участь президент ФЛАУ Равіль Сафович Сафіуллін і представники 26 територіальних Федерацій.

Від Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпро брали участь у конференції президент ФЛАДнО Марина Вікторівна Філатова та віце-президент ФЛАДнО Олександр Володимирович Охріменко.

У ході конференції був прийнятий ряд важливих для Федерації рішень.

Одноголосно було прийнято рішення про присвоєння звання “Почесний член ФЛАУ” Заслуженому тренеру України, Заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України – Анатолію Івановичу Орнанджі!

Бурхливу дискусію викликали зміни у статуті ФЛАУ, що регламентують проведення звітно-виборчих конференцій.

Так, наприклад, було вирішено ввести обов’язковим членом делегації по одному спортсмену від кожної територіальної Федерації.

З моменту затвердження статуту, кожен з трьох делегатів конференції буде мати право голосу, а саме голосування стане відкритим!

Тримаємо й надалі вас у курсі подій!


Главная / Новости


13.05.2021
184673134_2862893760666037_3670587622849989281_n.jpg

У Івано-Франківську була проведена III літня Гімназіада України і за командними підсумками Дніпропетровська область посіла третє місце!

Хочемо відмітити наступних спортсменів:

Артем Ляшенко – перше місце у бігу на 1500м з результатом 4:16.07 та друге місце у бігу на 800м з результатом 2:02.37;
Катерина Мурзанова – перше місце у бігу на 2000м з/п з результатом 7:35.62;
Микита Чалий – перше місце у метанні диска з результатом 47.27;
Софія Чумак – перше місце у бігу на 100 м з/б з результатом 15.17;
Марія Пономаренко – друге місце у метанні диска з результатом 36.32 та третє місце у штовханні ядра з результатом 12.42;
Клим Сищенко – друге місце у бігу на 110 м з/б з результатом 15.03;
Данило Дубина – третє місце у стрибках у довжину з результатом 6.98 та третє місце у бігу на 110 м з/б з результатом 15.22;
Анастасія Єлістратова – третє місце у бігу на 400м з/б з результатом 1:12.20;
Вікторія Бабак – третє місце у потрійному стрибку з результатом 11.92;

Вітаємо наших спортсменів та тренерів!