Результати виступів Дніпропетровських легкоатлетів на Чемпіонаті Світу 2022!

26.07.2022by admin0
Главная / Новости / Результати виступів Дніпропетровських легкоатлетів на Чемпіонаті Світу 2022!


У Юджині (Орегон, США) завершилася головна спортивна подія цього року – Чемпіонат Світу з легкої атлетики! 

Ми всі спостерігали та вболівали за збірну України, та зокрема за спортсменами Дніпропетровської області. До складу Збірної їх увійшло четверо – Анна Рижикова, Ярослава Магучіх, Михайло Кохан та Анастасія Бризгіна.

Першим виступом стала кваліфікація з метання молота, котру успішно подолав Михайло Кохан з результатом 77.58. У фіналі Михайло зайняв сьоме місце з результатом 78.83 – своїм найкращим результатом у сезоні. Переможцем став польський спортсмен Павел Файдек з результатом 81.98. 

Ярослава Магучіх без перешкод подолала кваліфікацію зі стрибків у висоту з результатом 1.93. У фіналі результат Ярослави став 2.02, що забезпечило їй друге місце та першу срібну винагроду для сбірної України! Переможницею стала австралійка Елеанор Патерсон, котрій Ярослава поступилась лише за спробами. До речі,  це вже друге поспіль срібло чемпіонату світу для Ярослави – перше вона здобула у 2019 році у Доха (Катар)! 

У фіналі з бігу на 400 м з/б Анна Рижикова стала восьмою, показавши результат 54.93. Результати у кваліфікації та півфіналі були 54.93 та 54.51 відповідно.  Відмітимо, що у даному фіналі було встановлено новий світовий рекорд. Його авторкою стала американка Сідні МакЛафлін – 50.68 

Жіноча естафетна команда 4х400, у складі якої виступили Анна Рижикова та Анастасія Бризгіна, стала дев’ятою у кваліфікації з результатом 3:29.25.


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *