Результати Дніпропетровських легкоатлетів на чемпіонаті Світу у Доха!

08.10.2019by admin0
Главная / Новости / Результати Дніпропетровських легкоатлетів на чемпіонаті Світу у Доха!


У Доха завершився Чемпіонат Світу з легкої атлетики. Всі ці дні ми спостерігали за напруженою боротьбою наших спортсменів і  зараз ми хочемо поділитись своїми враженнями!

У складі збірної України виступали 5 легкоатлетів Дніпропетровської області: Ярослава Магучіх, Михайло Кохан, Анна Рижикова-Ярощук, Альона Шамотіна та Ігор Порозов. Кожен із спортсменів доклав максимум зусиль щоб гідно представити свою країну та область на Світовій арені.

Справжньою сенсацією на Чемпіонаті став виступ Ярослави Магучіх (тренер – Тетяна Степанова)!

Ярослава завоювала срібну медаль у стрибках у висоту, що стало першою нагородою для збірної України! Показавши блискавичний результат та побивши рекорд U20 з результатом 2.02м, Ярослава не стала зупинятись та взяла висоту 2.04м, побивши рекорд U20 вдруге за один виступ!!! Переможницею змагань стала Марія Ласіцкене, що обійшла Ярославу лише кількістю вдалих спроб.

Не менш вражаючим став дебют Михайла Кохана (тренер – Сергій Кохан) на чемпіонаті Світу! Михайло вперше представляв Україну серед дорослих спортсменів та вперше виступав з дорослим снарядом вагою 7.265 кг!

У основних змаганнях, не дивлячись на шалену конкуренцію в обличчі найсильніших дорослих атлетів Світу, спортсмен зміг вийти до фіналу та зайняти 5 місце з результатом 77.39м, що є його особистим рекордом! Переможцем у метанні молота став польський атлет Павел Файдек з результатом 80.50м.

 

Анна Рижикова-Ярощук (тренер – Володимир Кравченко) представляла Україну на своїй коронній дистанції – 400м з/б!

Показавши у півфіналі час 54.45, що є її кращим результатом у сезоні, Анна пройшла у фінал. У фіналі спортсменка зайняла 7 місце, повторивши результат півфіналу – 54.45. Переможницею змагань стала Даліла Мухаммад (США), побивши свій рекорд Світу на дистанції 400м з/б, з часом 52.16.

 

Але на цьому змагання для Анни не закінчились. В останній день чемпіонату, Анна Рижикова-Ярощук виступала у складі команди України в естафеті 4х400. Збірна України зайняла 6 місце з результатом 3:27.89!

На жаль, Альона Шамотіна (тренер – Володимир Воловик), не змогла пройти кваліфікацію у метанні молота і завершила змагання на етапі відбору. Результат найкращої спроби – 67.30м.

Ігор Порозов (тренер – Дмитро Барановський) виступав на марафоні в ніч на 6 жовтня. Спортсмен зайняв 50 місце з результатом 2:26:11.

Чемпіонат Світу видався надзвичайно складним для наших спортсменів. Конкуренція зростає з кожним роком, як зростають і результати, які показують спортсмени на міжнародних аренах. Старі методи підготовки стають менш ефективними і тренери усіма шляхами намагаються вдосконалити та підготувати своїх учнів. Результати наших спортсменів зростають, але, дивлячись на конкурентів, ми маємо докладати ще більше зусиль та приділяти більше уваги підготовці. І це має стати прерогативою не лише для тренера та його учня, якщо ми хочемо і далі продовжувати гідно представляти Україну перед Світовою спортивною спільнотою.

Вітаємо наших спортсменів, наших тренерів, та всіх, хто був причетний до чемпіонату Світу! Продовжуємо працювати та слідкувати за успіхами Дніпропетровської легкої атлетики!


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *