"Запальний червень", або підсумки виступів Дніпропетровських легкоатлетів у червні 2019!

04.07.2019by admin0
Главная / Новости / "Запальний червень", або підсумки виступів Дніпропетровських легкоатлетів у червні 2019!


Червень 2019 року видався дуже багатим на події у сфері легкої атлетики. Не можуть не радувати успіхи Дніпропетровської області. За весь сезон нашими спортсменами було здобуто 21 золотих, 24 срібних та 20 бронзових нагород!

За командними підсумками, Дніпропетровська область встигла побувати на всіх сходинках п’єдесталу. Так, двічі команди нашої області стали чемпіонами (КЧУ з багатоборства, Луцьк; ЧУ серед юнаків, Кропивницький), двічі срібними призерами (ЧУ серед  ДЮСШ та СДЮШОР, Кропивницький; ЧУ серед молоді, Кропивницький) та один раз вибороли бронзу на останніх змаганнях червня (ЧУ серед юніорів, Луцьк).
Хочемо відмітити, що на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР, Дніпропетровська СДЮШОР №3 зайняла перше місце!

В рамках перелічених змагань проводились відбори на Чемпіонати Європи серед молоді (Ельве) і юніорів (Борос).

У Ельве Дніпропетровську область будуть представляти: Ставнича Дарія (4х400м), Осокіна Анастасія (100м з/б), Максименко Юлія (стрибки з жердиною), Горбатюк Євгенія (стрибки у довжину), Довгопол Діана (потрійний стрибок), Коваленко Станіслав (4х100м), Попко Олександр (потрійний стрибок), Валітов Руслан (метання диска)!

Серед юніорів Дніпропетровської області, до чемпіонату Європи у Боросі відібрались: Кайсен Тетяна (200м, 4х400), Магучіх Ярослава (стрибки у висоту), Гаркуша Дар’я (метання диска), Бортніков Артур (стрибки з жердиною) та Кохан Михайло (метання молота)!

 

Проводився відбір на Європейський юнацький Олімпійський фестиваль у Баку, куди відібрались Онісімова Катерина (2000м з/п) та Онуфрієва Ганна (потрійний стрибок)!

Також, у червні було проведені міжнародні змагання –  етапи Діамантової ліги (Рим, Осло, Юджин), на яких виступали наші спортсменки – Анна Рижикова та Ярослава Магучіх. До речі, у Юджині Ярослава завоювала 3 місце, подолавши «гросмейстерську» висоту у 2.00 метри та стала наймолодшою спортсменкою, якій вдалось це зробити! Також, Ярослава встановила юніорський рекорд України у стрибках в висоту!

Для Анни Рижикової більш успішними стали II Європейські ігри у Мінську. Так, українська команда, до складу якої увійшла Анна, завоювала перше місце у мікс-естафеті  4х400м!

29.06.2019, у Києві Україна приймала гостей з Туреччини, Білорусі, Польщі та Румунії в рамках міжнародної матчевої зустрічі. Легкоатлети Дніпропетровської області гідно представили Українську команду, а саме: Лебідь Катерина (3 місце, диск 1кг; 3 місце, штовхання ядра 3кг), Кунін Ілля (3 місце, біг на 1500м), Онуфрієва Ганна (2 місце, потрійний стрибок)!

Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області вітає всіх спортсменів та тренерів, хто гідно виступав на минулих змаганнях червня! Ми продовжуємо слідкувати за подіями та бажаємо успіхів спортсменам на майбутніх міжнародних змаганнях!


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *