Вручення школам міста легкоатлетичних наборів у рамках проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF в школах»

19.10.2017by admin0
Главная / Новости / Вручення школам міста легкоатлетичних наборів у рамках проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF в школах»


Урочисте вручення школам міста легкоатлетичних наборів у рамках соціального проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF в школах»

20.10.2017 у КЗО № 28, за адресою: вул. В. Дубініна, 12 відбудеться урочисте вручення легкоатлетичних наборів у рамках соціального проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF в школах», який успішно впроваджується федерацію легкої атлетики м. Дніпра. Вчителі шкіл, які долучаються до проекту, зможуть пройти сертифікацію-навчання за даною програмою, послухати про досвід вчителів, які вже працюють з такими наборами.

Ця програма розроблена Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій. За допомогою спеціальної сумки-набору, в якій знаходиться різний інвентар для занять дитячою легкою атлетикою, учні знайомляться з теорією цього виду спорту і через практику дізнаються 26 видів легкої атлетики. Все це проходить в змагально-ігровій формі, де діти можуть відчути не тільки командний дух, а й проявити індивідуальність.

В рамках цього проекту у травні вперше в Україні пройшов чемпіонат міста Дніпро з дитячої легкої атлетики серед школярів за міжнародною програмою! Переможці змагань – ЗОШ 28, на базі якої буде проходити вручення наборів, приймали участь у Всеукраїнській матчевій зустрічі в м.Київ, де вибороли 1-е місце і показали високий рівень підготовки. Загалом, навесні до проекту було залучено близько 1,5 тис. школярів. Проект викликав задоволення не тільки серед учнів, а і серед вчителів фізичної культури та спорту, так як дозволяє вчителям робити уроки різноманітними та цікавими. Наприкінці 2017/2018 навчальних років пройдуть змагання за міжнародною програмою як серед районів, так і міський чемпіонат, я в якому зможе прийняти участь ще більше учнів.

Треба зазначити, що перше вручення легкоатлетичних наборів пройшло 14 лютого 2017, перші 13 шкіл міста вже успішно користуються інвентарем на своїх уроках фізичної культури.

Тож, 20 жовтня до проекту приєднається ще 8 загальноосвітніх шкіл з різних районів міста, які отримають легкоатлетичні набори для впровадження таких занять на своїх уроках.

Таким чином, в проекті буде приймати участь всього 21 школа міста. Перелік шкіл на карті: Вручення наборів буде проводитись за участі представників управління освіти та науки та управління спорту Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Президента Федерації легкої атлетики м.Дніпро.

Навчання буде проводити сертифікований спеціаліст за програмою «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF», методист ЗОШ №112 Назарко Раїса.

 


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *