Територіальні ФЛА: підсумки 2017-го року та плани на 2018-й

10.01.2018by admin0
Главная / Новости / Територіальні ФЛА: підсумки 2017-го року та плани на 2018-й


 

Наприкінці минулого року прес-служба ФЛАУ звернулася до керівників територіальних федерацій легкої атлетики з проханням поділитися головними планами своїх осередків на 2018 рік, а також розповісти про найвизначніші здобутки 2017 року.

 
ФЛА Дніпропетровської обл. (президент Марина Філатова)
 
У 2017 році Федераціям легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпро вдалося значно підвищити свій імідж, провести низку вдалих заходів зі створення та просунення власного бренду. ФЛАД вдалося залучити 1,5 млн. грн спонсорських коштів, які були направлені, зокрема, на проведення змагань на новому якісному рівні, підтримку спортсменів та тренерів (фінансове заохочення, екіпірування).
 
Серед змагань, які нам вдалося провести на високому рівні, передусім відзначимо турнір «Олімпійське сузір’я Придніпров’я», командний чемпіонат України серед юнаків, чемпіонат України з марафону, а особливо – реалізацію проекту «Дитяча легка атлетика ІААФ у школах». Останній охопив понад 4000 школярів з усіх районів м. Дніпро.
 
Завдяки взаємодії з місцевою владою було реконструйовано стадіон «Олімпійські резерви», розпочалася реконструкція стадіону «ВРЗ» (за проектом – стадіон 2-ї категорії), було розроблено проект реконструкції стадіону «Авангард» (Придніпровськ).
 
На 2018 рік на стипендії з міського бюджету ФЛА Дніпропетровщини подала дев’ять осіб, особливо активну підтримку матимуть атлети Альона Шамотіна, Ганна Рижикова, Ярослава Магучих та Михайло Кохан. Також наша ТФЛА викаже підтримку чемпіонату області з бігу на шосе (Жовті Води), змагань зі стрибків у висоту під музику (Синельниково), обласні змагання на призи Володимира Воловика (Нікополь). Загалом в нашому календарі на 2018 рік – 2 чемпіонати України, 24 обласних та 21 міських змагань.
 
Більше про інші ФЛА можете ознайомитись за посиланням uaf.org.ua

Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *