
Легкоатлетична спільнота продовжує долучатися до відзначення Міжнародного та Всеукраїнського Олімпійського дня.
Так днями на базі СДЮСШОР №3 під керівництвом директора закладу та віцепрезидента ФЛАДнО Олександра Леонідовича Жукова пройшов символічний забіг.
Перед стартом забігу старший тренер Сергій Гужва провів для всіх учасників енергійну та професійну руханку. Спортсмени розім’ялися, зарядилися позитивом і підготували тіло до дистанції.
Головна мета заходу: популяризація здорового способу життя, залучення молоді до регулярних занять спортом та підтримка олімпійського руху в Україні.
Дякуємо кожному за енергію, стійкість та відданість улюбленій справі.
Дивіться як це було за посиланням
Олімпійський день


