12.07.2021by admin0
Главная / Новости / Результати виступів Дніпропетровських легкоатлетів на чемпіонаті Європи серед молоді, м. Таллінн, 08-11.07.2021!

11 липня у Таллінні завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики у віковій категорії U23!

Найбільше чемпіонат запам’ятався виступами Ярослави Магучіх та Михайла Кохана, адже саме вони стали чемпіонами Європи й принесли збірній України дві золоті винагороди у медальному заліку!

Першу медаль молодіжного чемпіонату Європи-2021 з легкої атлетики Україні приніс Михайло Кохан.

Почавши змагання з 76.76 метрів, Михайло поліпшив результат у наступних спробах до 77.88 м і додав до титулів у юнацькій і юніорській категоріях ще й титул чемпіона Європи серед молоді.

«Сьогодні мені було дуже важко змагатися. Навіть не знаю, чомуСектор для мене трішки повільний. Можливо, тому не був швидким. Але щасливий з такого результату і з того, що переміг.

Мої очікування від Олімпійських ігор? Показати там хороші результати. Прагну вийти у фінал, а там метнути так далеко, як тільки зможу» – ділиться враженнями Михайло.

Друге золото до скарбнички української команди на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики поклала стрибунка у висоту Ярослава Магучіх.

Фінал вона почала з 1.85 метрів, подолала 1.89, а стрибком на 1.95 остаточно зняла всі питання щодо переможниці. Всі ці висоти вихованка Тетяни Степанової долала з першої спроби. Не стали винятком і 2.00 метри – новий рекорд чемпіонатів Європи U23.

«Я дуже люблю Таллінн і дійсно хотіла тут виступити. В столиці Естонії у мене був тренувальний збір узимку, – говорить Ярослава Магучіх організаторам. – У травні, у зв’язку з підготовкою до Олімпійських ігор, ми вирішили пропускати молодіжний чемпіонат Європи. Але згодом, зрозумівши, що у мене лише два старти до Токіо, передумали.

Я хочу насолоджуватися кожним турніром. Якщо це не вдається, не буде й хороших стрибків. У Таллінні була приємна атмосфера й відповідні відчуття. В Токіо я хочу стрибати вище, ніж 2.05, 2.07… Я хочу стрибнути на світовий рекорд».

Антону Копитьку вдалось пройти кваліфікацію та потрапити до фіналу зі стрибків у довжину. У фіналі він став дев’ятим з результатом 7.36.

Артур Бортніков у кваліфікації зі стрибків з жердиною показав результат 5.05 – свій найкращий результат у сезоні, але цього не вистачило, щоб пройти у фінал.

Дар’я Гаркуша виступила у кваліфікації з метання диска. Показавши результат 46.34 Дар’я завершила змагання.

Анастасія Осокіна показала результат 13.93 у кваліфікації з бігу на 100 м з/б.

Анастасія Колотій стала восьмою у кваліфікації з потрійного стрибка і з результатом 12.98 завершила змагання.

Євгенія Горбатюк завершила змагання у кваліфікації зі стрибків у довжину з результатом 3.62.