Рекомендації щодо поведінки під час карантину!

14.03.2020by admin0
Главная / Новости / Рекомендації щодо поведінки під час карантину!


Пандемія вірусу COVID-19 – головна новина цього тижня в усьому Світі. В Україні об’явлено карантин. Перенесено та відмінено всі всеукраїнські, обласні та місцеві старти на час карантину.

❗ 
Просимо всіх тренерів та викладачів провести роз’яснювальну роботу з учнями та спортсменами.

⚠️ По-перше – без паніки. Уникайте фейкових новин, перевіряйте данні на офіційних джерелах і не поширюйте хвилювання серед своїх близьких.

⚠️ По-друге – дотримуйтесь правил особистої гігієни. Ретельно мийте руки, застосовуйте антисептичні засоби, якщо є можливість. Користуйтесь лише своїм посудом. Частіше прибирайте та провітрюйте своє житло.

⚠️ По-третє – утримайтесь від відвідування місць з великою кількістю людей ( ТРЦ, центральні вулиці міста, ринки тощо). Залишайте житло лише за крайньою необхідністю. На вулицях уникайте великі скоплення людей. Особливо уникайте тих людей, які викликають підозру на хворобу. Обмежте близькі контакти та зустрічі.

При перших симптомах занедужання звертайтесь до лікаря, тренера або вихователя. Пам’ятайте, що зараз все залежить тільки від нас. Не треба нехтувати ситуацією. Але потрібно зберігати спокій і дотримуватись рекомендацій лікарів. Ваше здоров’я у Ваших руках.

Ваша Федерація.


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *