Підсумки Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів

25.07.2018by admin0
Главная / Новости / Підсумки Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів


7-8 липня на стадіоні “Олімпійські резерви” пройшов дводенний Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів.

У змаганнях з командної та особистої першості брали участь чоловіки та жінки яким на 7 липня 2018 року виповнюється 30 років i старші. 

Серед учасників  змагань були як досвідчені спортсмени – багаторазові чемпіони та призери чемпіонатів України, Світу та Європи серед ветеранів, Всесвітніх та Європейських Ігор Майстрів, рекордсмени України та Світу, так і любителі – початківці.

Організаторами заходу виступили – Міністерство молоді та спорту України та Федерація легкої атлетики України (ФЛАУ), за підтримки Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області (ФЛАДнО), асоціації ветеранів спорту України та Дніпропетровської області, управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Під час змагань спортсмени продемонстрували високий рівень результатів, встановили багато особстих рекордів та рекордів України.

Призерів змагань очікували медалі, дипломи та  подарунки від партнерів змагань.

Ці змагання є головною спортивною подією 2018 року в Україні та вирішальним стартом перед Чемпіонатом Світу з легкої атлетики,  який буде проходити у м. Малага (Іспанія) з 2 по 16 вересня 2018 року.

Із результатами змагань ви можете ознайомитися за посиланням.

 


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *