Підписано договір між ФЛАДнО та ПДАФКіС

02.03.2018by admin0
Главная / Новости / Підписано договір між ФЛАДнО та ПДАФКіС


28 грудня 2017 року було підписано договір між Федерацією легкої атлетики Дніпропетровської області та Придніпровською державною академією фізичної культури і спорту.

Мета підписання угоди – удосконалення системи підготовки фахівців з фізичної культури і спорту та спортсменів високої кваліфікації.

За згодою сторін, кафедра легкої атлетики зобов’язується організовувати та проводити науково-методичні конференції та семінари за участі провідних тренерів, надавати методичний матеріал з питань методики навчання, здійснювати педагогічний контроль, консультаційну допомогу  та надавати спортивну базу для тренувального процесу( стадіон та манеж). 

Федерація легкої атлетики зобов’язалась надавати результати змагань для аналізу в якості прикладу для роботи кафедри, організовувати студентам кафедри навчання та суддівську практику, забезпечувати спортсменів – членів ФЛАДнО проходженням ними педагогічного контролю, та проводити профорієнтаційну роботу серед членів ФЛАД для вступу до Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту. 

 


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *