Отримано першу щомісячну партію медичних препаратів в рамках спонсорської допомоги від від ТОВ "Еліксир"

26.01.2018by admin0
Главная / Новости / Отримано першу щомісячну партію медичних препаратів в рамках спонсорської допомоги від від ТОВ "Еліксир"


Отримано першу щомісячну партію медичних препаратів в рамках спонсорської допомоги від від ТОВ “Еліксир” для спортсменів федерації.

У рамках договору  про спонсорстві між ФЛАДнО та ТОВ “Еліксир”, отримано першу щомісячну партію, яка допоможе спортсменам федерації підтримувати фізичну форму та здоров’я.

Спортсмени отримали:

  • Сабельник охолоджуючий, 75 мл – (3 ящика по 35 шт)-105 шт. Унікальний крем – бальзам швидкої дії для усунення больових відчуттів і запалення в суглобах, м’язах, нервах, зняття стресів, локальної і загальної втоми, поліпшення самопочуття. 
  • Скипилар мед та гірчиця, 75 мл — (3 ящика по 35 шт) — 105 шт. Крем-гель має протизапальну, антибактеріальну і розігріваючу дії.
  • Ортоактив, 75 мл — (3 ящика по 35 шт) — 105 шт.  Збільшує рухливість  суглобів та зменшує їх набряк. Прискорює процес регенерації та зменшує знос суглобів.
  • Антивірус Антигрип, 40 мл -( 1 ящик по 63 шт) – 63 шт. Призначений саме для профілактики простудних захворювань, а також як допоміжний засіб при їх лікуванні.
  • SOS синці та забої, 75 мл – ( 2 ящика по 35 шт) — 105 шт.
  • Добра хода дезодорирующий, 40 мл – ( 2 ящика по 63 шт) — 126 шт

 


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *