Національний Рекорд та перемога у змаганнях - виступи Дніпропетровських лекгоатлеток на Діамантовій лізі!

04.07.2021by admin0
Главная / Новости / Національний Рекорд та перемога у змаганнях - виступи Дніпропетровських лекгоатлеток на Діамантовій лізі!


Етап Діамантової ліги у Стокгольмі видався надзвичайно успішним для Дніпропетровських Легкоатлеток Анни Рижикової та Ярослави Магучіх!

Анна Рижикова, фінішувавши третьою у фіналі дистанції 400 м з/б з часом 52.96 с, встановила новий Національний Рекорд України з даної дисципліни!

«Щойно повернулася зі стадіону й ще не вірю в те, що мені вдалося побити національний рекордТочно не очікувала такого. Але був дуже крутий забіг, сильна конкуренція і це сприяло такому результату. Знала, що можу поліпшити особистий рекорд, але щоб аж настільки!..” – коментує свій виступ Анна.

Тим часом, у секторі стрибків у висоту Ярослава Магучіх перемагає з результатом 2.03 – найкращий результат сезону Ярослави!

«Дуже щаслива, адже 2.03 – це мій найкращий результат нинішнього сезону. Я також зробила спроби на 2.07, була близькою до подолання і цієї висоти, але не сьогодні. Перед Олімпійськими іграми в мене буде ще один старт – молодіжний чемпіонат Європи. Думаю, зможу знову спробувати цю висоту.” – ділиться враженнями Ярослава!

Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпро щиро вітає спортсменок та їх тренерів з хорошими результатами!

 

 


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *