"Миля Миру"

22.10.2018by admin0
Главная / Новости / "Миля Миру"


20 жовтня в м Дніпро пройшли традиційні змагання «Милі Миру», які ведуть свою історію з 1944 р-в річницю визволення м.Дніпропетровська.

Школярі, студенти та любителі бігу змагалися на дистанціях 1км, 1,5км і 3км. Школярів було так багато, що їх довелося розділяти на кілька забігів .Значно додалося учасників і в номінації «любителів бігу».

Серед учнів загальноосвітніх шкіл майже весь п’єдестал пошани зайняли учні ДВУФК Поліна Ситайло, Єлизавета Кобелєва, Микола Чернов, Володимир Коваленко, Володимир Ланевіч.На третє місце вдалося прорватися Поліні Огурок (ЗОШ54). Теж саме і в змаганнях серед студентів ВНЗ 1-2у.а.

Серед переможців Софійченко Анна, Матейчик Дарина, Пластун Володимир, Юрій Красноокий. Конкуренцію їм склали представники монтажного технікуму Римма Новикова та Олександр Головко. Запекла боротьба розгорілася в бігу на 1 км серед студенток ВНЗ. Ельвірі Лашманова (Академія будівництва і архітектури) вдалося вирвать0.1 сек у Вікторії Гринько (Академія фізкультури і спорту), на третьому місці з відривом в 1 сек Анастасія Сядро (Національний університет).

У студентів місця розподілилися таким чином -Євген Кузнецов (ПДАФКіС), Дмитро Поліванчук (ДМЕТАУ), Микита Вершинін (ПДАФКіС). Найсильніші представники КЛБ – Соколенко Олег, Балабанов Павло, Хандрюк Володимир, Суровцев Сергій Петельгуз Юрій, Пацан Олександр, Балабанова Ольга, Півень Аліса, Рожкова Вікторія, Козуб Інна, Чешко Діана.


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *