Дитяча легка атлетика. Фінальні змагання.

13.05.2018by admin0
Главная / Новости / Дитяча легка атлетика. Фінальні змагання.


13 травня пройшов турнір “Дитяча легка атлетика за програмою IAAF”

У змаганнях приймали участь 17 команд з 14 шкіл-фіналістів. Загалом у змаганні прийняли участь 170 учнів 3-4 та 5-6 класів.


Школярі змагалися на 8-ми локаціях, які повторюють дорослі дисципліни з легкої атлетики.

Молодих спортсменів прийшли підтримати відомі легкоатлети Дніпропетровської області та президент Федерації легкої атлетики Дніпра та Дніпропетровської області – Марина Філатова.


Додатково для учасників була відкрита зона відпочинку, де можна було нанести аква-грим і розважитись з аніматорами. Також була локація для фото, де кожен бажаючий міг миттєво отримати декілька екземплярів своїх фотографій.


За результатами 3 годин запеклої боротьби були визначені переможці. У категорії 3-4 класів перше місце здобула команда школи №28, друге – школа №96, третє місце – школа №17. У категорії 5-6 класів перемогла школа №54, срібні нагороди отримали учні школи №112, а почесне третє місце  зайняла школа №129.


Кожен з учнів команд-призерів отримав подарунки від генерального спонсора магазину “EVA”, цікаві іграшки від магазину “Міккі”, сертифікати від “Ігроленд”. Усі інші отримали пам’ятні медалі учасника.


Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області дякує кожному, хто прийняв участь у проведенні та підготовці до змагань, вчителям шкіл-учасників та вболівальникам!


Оставить комментарий

Ваша электронная почта не будет опубликована. Обязательные поля помечены *