Спорт заради життя та стійкості: як Дніпропетровщина відзначила Всесвітній день бігу в умовах жалоби
3 червня весь світ об’єднався навколо спорту та здорового способу життя, відзначаючи Всесвітній день бігу. Проте для нашого регіону цей день став днем глибокого болю та скорботи. Через підступну ворожу атаку на Дніпро, яка відбулася 2 червня, розпорядженням міського голови 3 червня було оголошено днем жалоби за загиблими земляками.
У часи, коли серце крається від втрат, спорт стає не про гучні святкування, а про силу духу, згуртованість та підтримку підростаючого покоління.
Попри важку атмосферу та зважаючи на траур, Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області спільно з регіональними ДЮСШ міст Павлоград, Жовті Води та Тернівка знайшли можливість підтримати юних вихованців.
Для маленьких атлетів організували адаптовані спортивні заходи. Без гучної музики та пишних урочистостей, але з великою теплотою, вірою у майбутнє та повагою до пам’яті тих, чиє життя забрала війна.
Біг — це рух уперед. І наші діти доводять, що ворогу не зламати прагнення українців до життя, розвитку та перемоги. Дякуємо тренерам за те, що тримаєте спортивний фронт та психологічно підтримуєте наше майбутнє!
🇺🇦 Вічна пам’ять загиблим. Слава захисникам України!


