News

20.03.2022

19 березня в рамках Чемпіонату Світу з легкої атлетики у приміщенні, що проводився у м. Белград (Сербія), спортсменка з Дніпропетровської області, бронзова призерка Олімпійських Ігор 2020 Ярослава Магучіх додала у свою колекцію титул Чемпіонки Світу!

У запеклій боротьбі у стрибках в висоту Ярослава показала майстерність, талант та волю до перемоги!

Переможний результат Ярослави став 2.02!

Щирі вітання спортсменці та її тренерці – Тетяні Степановій!

Разом до перемоги! Слава Україні!

13.03.2022

З 12 по 13 березня у португальському місті Лейрія було проведено Кубок Європи з легкоатлетичних метань серед дорослих та молоді, де виступили три представники Дніпропетровської області – Михайло Кохан, Альона Шуть (Шамотіна) та Дар’я Гаркуша!

У метанні молота серед молоді Наш Легкоатлет Михайло Кохан здобув перемогу з результатом 74.59! Свою перемогу Михайло присвятив Україні!

Дар’я Гаркуша зайняла восьме місце у метанні диска серед молоді з результатом 51.19.

Альона Шуть (Шамотіна) показала результат 64.43 у жіночому метанні молота.

Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпро щиро вітає наших спортсменів і тренерів та всиловлює слова підтримки і вдячності, адже у часи війни вони продовжують прославляти Україну на міжнародній спортивній арені, ще більше привертаючи увагу міжнародної спільноти до ситуації в Нашій Країні!

Перемога буде за нами! Слава Україні!

20.02.2022

Традиційно у Мукачево було проведено Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків!

Команда Дніпропетровської області впевненно стає 🥇переможницею змагань, набравши 1111 очок!

Хочемо відмітити наступних спортсменів:

Перший день змагань:

🥇Альона Шуть (Шамотіна) – перше місце у метанні молота 4 кг з результатом 68.71;

🥉Валерія Бучковська – третє місце у метанні диска 1 кг з результатом 39.39;
🥉Сергій Помазан – третє місце у метанні диска 1,75 кг з результатом 42.33!

Вітаємо наших спортсменів та тренерів!

13.02.2022

Вітаємо нашу спортсменку – Альону Часс з 🥇 перемогою у юніорському чемпіонаті Ассоціації Балканських легкоатлетичних федерацій, що проводився у Белграді (Сербія) 12 лютого!

Альона здобула перемогу у потрійному стрибку з результатом 13.07!

Вітаємо спортсменку та тренерів – Бондаренка В.Г. та Ціоха І.В. !

07.02.2022

🥉Третє місце зайняла команда Дніпропетровської області на чемпіонаті України серед юнаків, що проводився минулих вихідних у м. Суми!

Хочемо відмітити переможців та призерів змагань:

🥇Альона Часс – перше місце у потрійному стрибку з результатом 12.60;

🥇Іван Литовченко – перше місце у стрибках у висоту з результатом 2.01;

🥈🥈Артем Ляшенко – друге місце у бігу на 3000м та друге місце у бігу на 1500м з результатами 9:11.63 та 4:14.30 відповідно;

🥈🥈Олександр Проценко – друге місце у стрибках у довжину та друге місце у потрійному стрибку з результатами 6.81 та 13.73 відповідно;

🥈Олександр Комісаренко – друге місце у бігу на 60м з результатом 7.13;

🥈Богдан Бурхович – друге місце у бігу на 800м з результатом 2:00.63;

🥉Дарина Федотова – третє місце у стрибках у довжину з результатом 5.55;

🥉Вікторія Бабак – третє місце у потрійному стрибку з результатом 11.94;

🥉Катерина Мурзанова – третє місце у бігу на 2000м з/п з результатом 7:41.00.

Також хочемо відмітити жіночу естафетну команду (Дар’я Дорошенко, Ірина Карпенко, Аліна Кишкіна, Марія Тимошенко) котра зайняла🥉 третє місце у естафеті 100+200+300+400м з результатом 2:07.12!

Вітаємо нащих спортсменів та тренерів!

30.01.2022

З 29 по 30 січня у Сумах було проведено Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні!

За командними підсумками, Дніпропетровська область зайняла друге місце, набравши 454 очки!

Анна Рижикова – перше місце у бігу на 200 м з результатом 24.18;
Олександр Онуфрієв – перше місце у стрибках з жердиною з результатом 5.40;
Анастасія Бризгіна – перше місце у бігу на 400 м з результатом 54.21 та друге місце у бігу на 200 м з результатом 24.45;
Станіслав Коваленко – перше місце у бігу на 60 м з результатом 6.73;
Іван Єрьомін – друге місце у стрибках з жердиною з результатом 5.30;
Ілля Кунін – друге місце у бігу на 3000 м з результатом 8:19.15 та третє місце у бігу на 1500 м з результатом 3:52.99;
Анастасія Осокіна – друге місце у бігу на 60 м з результатом 7.54;
Євген Кузнєцов – третє місце у бігу на 800 м з результатом 1:52.57;
Ілля Бєлоус – третє місце у стрибках у довжину з результатом 7.07;
Анна Костенко – третє місце у потрійному стрибку з результатом 12.62;
Олександр Попко – третє місце у потрійному стрибку з результатом 15.10.

Повін результати доступні за посиланням.

24.01.2022

Цих вихідних у Сумах було проведено Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів, у котрому команда Дніпропетровської області зайняла 🥉третє місце!

Хочемо відмітити чемпіонів та призерів змагань:

🥇🥇Микола Чернов – перше місце у бігу на 2000 м з/п та перше місце у бігу на 3000 м з результатами 5:51.10 та 8:52.48 відповідно;

🥉Софія Чумак – третє місце у бігу на 60 м з/б з результатом 9.09;

🥉Сергій Помазан – третє місце у штовханні ядра 6 кг з результатом 14.80!

12.01.2022

До уваги спортсменів та тренерів!

На нашому сайті опубліковано склад Дніпропетровських легкоатлетів та легкоатлеток, що увішли до складу Збірної України у 2022 році!

Ознайомитись з документом можна за посиланням або у на сторінці Документи щодо змагань.

Дякуємо за увагу!

29.12.2021

28.12.2021 Українською легкою атлетикою було визнано найкращих легкоатлета та легкоатлетку, а також найкращого тренера 2021 року!

Перемогу у всіх трьох номінаціях отримали представники Дніпропетровської області!

Найкращою легкоатлеткою 2021 року стала Ярослава Магучіх!

2021-й Магучіх почала з зимового сезону. На змаганнях у Банській Бистриці вона встановила рекорд Європи U23 в приміщенні, абсолютний рекорд України й рекорд України зі стрибків у висоту в приміщенні, який став третім результатом у приміщенні у світовому топ-листі всіх часів (2.06 м). Після цього атлетка перемогла на чемпіонаті Європи в приміщенні (2.00 м), а «зиму» завершила лідеркою світового топ-листа сезону в приміщенні.

На Олімпійських іграх у Токіо Ярослава принесла легкоатлетичній збірній України єдину медаль, вигравши бронзу зі стрибків у висоту!

Влітку Магучіх крім олімпійської медалі виграла золото молодіжного чемпіонату Європи, на обох турнірах злетівши на 2.00 м. Також вона посіла друге місце у фіналі «Діамантової ліги», стрибнувши на 2.03 м, виграла етапи «Діамантової ліги» в Стокгольмі (2.03 м) й Брюсселі (2.02 м) та була другою в Лозанні (1.98 м).

Тетяну Степанову – тренерку Ярослави Магучіх – визнано найкращою тренеркою України у 2021 році!

Найкращим легкоатлетом України у 2021 році визнано Михайла Кохана!

У цьому році Михайло став першим 20-річним атлетом в історії, котрий метнув молот за 80-метрову позначку. Сталося це на змаганнях у Секешфегерварі, де він переміг і залишив позаду таких грандів, як поляки Павел Файдек і Войцех Новіцкі.

Свій рівень Кохан підтвердив і на Олімпійських іграх, де у найвідповідальнішому фіналі в кар’єрі метнув молот на 80.39 м і посів четверте місце. Незадовго до Токіо Михайло виграв молодіжний чемпіонат Європи (77.88 м), а сезон завершив на п’ятій сходинці у світовому топ-листі.

Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпро щиро вітає наших спортсменів! Так тримати!

З оригінальною статтею можна ознайомитись на сайті ФЛАУ за посиланням.