News

20.09.2020

З 19 по 20 вересня 2020, у Луцьку був проведений Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше).

За командними підсумками, КПНЗ СДЮСШОР №3 зайняла перше місце, набравши 318 очок, та підтвердила статус найкращої спортивної школи України!

А також, Дніпропетровська СДЮШОР “Метеор” зайняла третє місце, набравши 216 очок!

Дніпропетровська область зайняла друге місце з командними підсумками, набравши 784 очки!

Хочемо відмітити наступних спортсменів:

Микола Чернов – перше місце у бігу на 2000 м з/п з результатом 6:09.83 та перше місце у бігу на 3000м з результатом 8:59.97;

Єлизавета Кобелєва – перше місце у бігу на 800 м з результатом 2:15.88;

Володимир Коваленко – перше місце у бігу на 800 м з результатом 1:58.73;

Альона Часс – перше місце у потрійному стрибку з результатом 12.34/0.0;

Ілля Бєлоус – перше місце у стрибках у довжину з результатом 6.91/+0.3;

Богдан Аксьонов – перше місце у метанні молота 5 кг з результатом 58.49;

Сергій Помазан – друге місце у штовханні ядра 5 кг з результатом 15.23 та друге місце у метанні диска 1,5 кг з результатом 47.41;

Назар Степанов – друге місце у бігу на 110 м з/б з результатом 14.39;

Аліна Кишкіна – друге місце у бігу на 110 м з/б з результатом 15.11;

Анастасія Тутова – друге місце у потрійному стрибку з результатом 12.17/0.0;

Михайло Скременський – друге місце у потрійному стрибку з результатом 14.20/0.0;

19.09.2020

15.09.2020 було проведено звітно-виборчу конференцію Федерації легкої атлетики м. Дніпро, де на порядку денному були вибори президента міської федерації.

Після проведення голосування, президентом ФЛАД одноголосно була обрана Філатова Марина Вікторівна!

Вітаємо!

16.09.2020

15.09.2020 було проведено позачергову конференцію ФЛАДнО.

Були розглянуті питання з поточного стану легкої атлетики в області, подальших перспектив розвитку та було обрано представників делегації від Дніпропетровської області на звітно-виборчу конференцію ФЛАУ.

Представниками нашої області стали:

1. Марина Філатова – президент ФЛАДнО;

2. Анна Рижикова-Ярощук – легкоатлетка Дніпропетровської області, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 у Лондоні;

3. Олена Антонова – член ради ФЛАДнО, срібна призерка Олімпійських Ігор у Пекіні 2008 року.

Звітно-виборча конференція ФЛАУ пройде 10.10.2020 у м. Дніпро.

Фото з заходу за посиланням

12.09.2020

Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпро вітає всіх спортсменів, тренерів, прихильників та вболівальників з Днем фізичної культури і спорту!

У 2020 році дане свято є як ніколи актуальним, оскільки під час пандемії та карантину, людське здоров’я є однією з найважливіших цінностей.

Ми з радістю продовжуємо пропагандувати здоровий образ життя, зайняття спортом та фізичною культурою і закликаємо до цього всю легкоатлетичну спільноту!

Пам’ятайте, що у здоровому тілі – здоровий дух.

Зі святом!

30.08.2020

У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді!
Даний чемпіонат став заключним у літньому сезоні і ми вітаємо всіх спортсменів та тренерів, хто брав участь і представляв Дніпропетровську область на літніх стартах!

За командними підсумками, Дніпропетровська область зайняла п’яте місце серед дорослих (1785 очок) та перше місце серед молоді (1760 очок)!

Ілля Кунін – третє місце у бігу на 800 м з результатом 1:55.16;

Вітаємо наших спортсменів! Ми пишаємось Вами!

27.08.2020

У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і за командними підсумками Дніпропетровська область зайняла друге місце набравши 818 очок!

Микола Чернов – перше місце у бігу 2000 м з/п з результатом 6:07.34;

Анастасія Копиленко – перше місце у метанні молота 3 кг з результатом 55.91;

Олексій Яценко – перше місце у метанні молота 5 кг з результатом 60.08;

Єлизавета Кобелєва – перше місце у бігу на 800 м з результатом 2:17.76;

Анастасія Тутова – перше місце у потрійному стрибку з результатом 12.29;

Антоніна Корнєєва – перше місце у метанні списа 500 гр. з результатом 42.77;

Сергій Помазан – друге місце у штовханні ядра 5 кг з результатом 15.00 та третє місце у метанні диска 1,5 кг з результатом 44.45;

Аліна Кишкіна – друге місце у бігу на 100 м з/б з результатом 15.48;

Богдан Аксьонов – друге місце у метанні молота 5 кг з результатом 56.97;

Назар Степанов – друге місце у бігу на 110 м з/б з результатом 14.51;

Марія Єланська – друге місце у потрійному стрибку з результатом 12.23/+0.1;

Єгор Чесак – друге місце у бігу на 400 м з/б з результатом 56.24;

Михайло Скременський – друге місце у потрійному стрибку з результатом 14.42/-2.0;

Валерія Бучковська – третє місце у метанні диска 1 кг з результатом 34.62;

Іван Литовченко – третє місце у стрибках у висоту з результатом 2.00!

Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпро щиро вітає чемпіонів, призерів та учасників змагань! Дякуємо тренерам та їх учням за плідну працю впродовж сезону!

А вже незабаром розпочнеться заключний літній чемпіонат України, де ми з радістю підтримаємо наших Дніпропетровських легкоатлетів!

26.08.2020

Вітаємо з днем народження Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, директора ДФКС (ДВУФК) – Лельчицького Михайла Наумовича!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя та успіхів у роботі!
Ми вдячні за Ваш внесок у розвиток легкої атлетики, та спорту в цілому, на Дніпропетровщині!

24.08.2020

Указом Президента України № 335/2020 від 21 серпня було присвоєно звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України тренеру Дніпропетровської області, інструкторові-методисту комунального позашкільного навчального закладу “Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 3” Дніпровської міської ради – Орнанджі Анатолію Івановичу!

Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпро щиро вітає Анатолія Івановича!

Указ Президента знаходиться за посиланням .

18.08.2020

Президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпро Марина Вікторівна Філатова щиро вітає всіх чемпіонів, призерів та учасників чемпіонатів України у Луцьку (чемпіонат України серед юніорів, командний чемпіонат України серед дорослих та молоді, чемпіонат України з бігу на 10000м), котрі у важкі карантинні часи знаходили можливість тренуватись та гідно представили Дніпропетровську область на перших всеукраїнських змаганнях у сезоні!

Попереду на нас чекають нові змагання, старти і виклики. Ми впевнені, що спортсмени нашої області продовжуть тренуватись з повною віддачею та покажуть найкращі результати!