News

02.11.2020

Вітаємо з днем народження тренера Дніпропетровської області, Заслуженого тренера України, тренера срібної призерки чемпіонату світу та рекордсменки світу Ярослави Магучіх – Степанову Тетяну Володимірівну!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, успіхів у роботі та нових досягнень!

30.10.2020

Традиційно, 30 жовтня в Україні святкується День тренера!

Незважаючи на те, що це свято не входить до складу офіційних свят України, вже напротязі більш ніж 20 років, атлети України вітають своїх тренерів та дякують їм за їх роботу!

У цей день прийнято вітати всіх тренерів країни, у тому числі й дитячих вихователів, працюючих у спортивних школах.

Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпро долучається до святкування та вітає всіх тренерів Дніпропетровської області та України! Дякуємо Вам за важку роботу та бажаємо успіхів у вихованні майбутніх майстрів спорту, олімпійських чемпіонів, чемпіонів та рекордсменів світу!

18.10.2020

17 жовтня у Гдині (Польща) проходив чемпіонат світу з півмарафону, котрий було названо найкращим забігом за весь час Всесвітньою легкою атлетикою!

Справді, півмарафон у Гдині став забігом побитих рекордів. Легкоатлетка з Кенії Перес Джепчірчір перемогла з новим світовим, представниця Німеччини Мілат Єсак Кеджета встановили рекорд Європи. Джейкоб Кіплімо (Уганда) переміг у чоловічому забігу з новим рекордом чемпіонатів світу.

Українська збірна не залишилась у стороні і наші спортсмени також зуміли долучитися до встановлення нових рекордів!

Так, Богдан-Іван Городиський побив національний рекорд України, котрий було встановлено ще у 2003 році нашим Дніпропетровським земляком Сергієм Лебедєм. Результат Лебедя був 1:01.51 год. Городиський подолав дистанцію за 1:00.40 год, встановив рекорд України та зайняв 20 місце у змаганнях!

Серед чоловіків, хочемо відмітити Дніпропетровського легкоатлета Романа Романенка, котрий фінішував 66-м з часом 1:03.26 год, котрий став його особистим рекордом! Олександр Сітковський фінішував 71м з часом 1:03.41 год, Ігор Олефіренко – 92-м (1:04.22 год). У командному заліку, чоловіча збірна України зайняла 14 місце! Перша трійка – Кенія, Ефіопія та Уганда.

Українки Євгенія Прокоф’єва фінішувала 23-ю з часом 1:10.32 год, що є найвищим результатом в Україні у півмарафонських забігах, участь у яких беруть жінки. Софія Яремчук – 25 місце (1:10.42 год), Ольга Скрипак – 60-те місце (1:12.58 год) та Тетяна Вернигор – 85-те (1:16.22 год). Жіноча команда посіла дев’яте місце. Лідери – Ефіопія, Кенія та Німеччина.

18.10.2020

З 15 по 16 жовтня, у Івано-Франківську було проведено чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 року народження. За підсумками змагань, Дніпропетровські легкоатлети показали наступні результати:

🥇🥇Альона Часс – перше місце у стрибках у довжину з результатом 5.50/-0.6 та перше місце у потрійному стрибку з результатом 12.05/+0.8;
🥈Карина Авраменко – друге місце у метанні диска 1кг з результатом 32.60;
🥉Дар’я Каряка – третє місце у стрибках у довжину з результатом 5.30/-0.4;
🥉Богдан Бурхович – третє місце у бігу на 1500 м з результатом 4:17.41;

Вітаємо наших спортсменів та тренерів!

11.10.2020

10 жовтня 2020 року, у м. Дніпро була проведена звітно-виборча Конференція Федерації легкої атлетики України, на якій було звітовано про роботу керівництва ФЛАУ за 4 роки та проведено вибори на посади президента, віце-президентів та членів ради ФЛАУ.

На виборах президента Легкої атлетики України перемогу здобув Равіль Сафіуллін, за якого учасники Конференції віддали 16 голосів. За діючого президента Ігоря Гоцула – 11 голосів.

Віце-президентами ФЛАУ були обрані Олена Говорова, Віктор Грінюк та Володимир Рудюк.

До Ради ФЛАУ, представником Дніпропетровської області, було обрано Сергія Гужву.

Легкоатлетка Дніпропетровської області Анна Рижикова-Ярощук увійшла до складу жіночого Комітету ФЛАУ.

06.10.2020

10.10.2020, у м. Дніпро буде проведено звітно-виборчу Конференцію Федерації легкої атлетики України на яку вже розпочато акредитацію ЗМІ!

Для медіа будуть відкриті перші 15 хвилин Конференції. Акредитуватися можуть лише професійні фотографи, оператори і журналісти, які працюють в офіційних ЗМІ. Звертаємо вашу увагу також на те, що кількість місць обмежена!

Акредитація обов’язкова! При собі мати посвідчення журналіста або паспорт. На Конференцію допускатимуться лише ті представники медіа, які отримали підтвердження акредитації.

Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію – п’ятниця, 9 жовтня, 12:00.

04.10.2020

До уваги спортсменів та тренерів!

У зв’язку з посиленням карантину у Дніпропетровській області, запланований на 8-9 жовтня командний чемпіонат Дніпропетровської області серед юнаків 2005-2006 р.н. буде проведений у форматі регіональних змагань.

Підсумкові протоколи необхідно надіслати Лапі Ларисі Григорівні:

lapalg@ukr.net

01.10.2020

Вітаємо з днем народження та ювілеєм віце-президента Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області, тренера Дніпропетровського фахового коледжу спорту Олександра Володимировича Охріменка!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, ще більше талановитих учнів та успіхів у роботі!

20.09.2020

З 19 по 20 вересня 2020, у Луцьку був проведений Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше).

За командними підсумками, КПНЗ СДЮСШОР №3 зайняла перше місце, набравши 318 очок, та підтвердила статус найкращої спортивної школи України!

А також, Дніпропетровська СДЮШОР “Метеор” зайняла третє місце, набравши 216 очок!

Дніпропетровська область зайняла друге місце з командними підсумками, набравши 784 очки!

Хочемо відмітити наступних спортсменів:

Микола Чернов – перше місце у бігу на 2000 м з/п з результатом 6:09.83 та перше місце у бігу на 3000м з результатом 8:59.97;

Єлизавета Кобелєва – перше місце у бігу на 800 м з результатом 2:15.88;

Володимир Коваленко – перше місце у бігу на 800 м з результатом 1:58.73;

Альона Часс – перше місце у потрійному стрибку з результатом 12.34/0.0;

Ілля Бєлоус – перше місце у стрибках у довжину з результатом 6.91/+0.3;

Богдан Аксьонов – перше місце у метанні молота 5 кг з результатом 58.49;

Сергій Помазан – друге місце у штовханні ядра 5 кг з результатом 15.23 та друге місце у метанні диска 1,5 кг з результатом 47.41;

Назар Степанов – друге місце у бігу на 110 м з/б з результатом 14.39;

Аліна Кишкіна – друге місце у бігу на 110 м з/б з результатом 15.11;

Анастасія Тутова – друге місце у потрійному стрибку з результатом 12.17/0.0;

Михайло Скременський – друге місце у потрійному стрибку з результатом 14.20/0.0;