News

26.02.2021

З 23 по 25 лютого у Луцьку був проведений зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків! Змагання зібрали найкращих метальників України і команда нашої області не залишилась осторонь, а й зайняла сходинку на п’єдесталі!

Так, за командними підсумками, Дніпропетровська область посіла друге місце, набравши 1086 очок!

Чемпіонами та призерами стали наступні представники нашої команди:

Альона Шуть (Шамотіна) – перше місце у метанні молота 4кг з результатом 63.85;
Анастасія Булаєнко – перше місце у метанні молота 3кг з результатом 58.59;
Станіслав Олійник – перше місце у метанні диска 1кг з результатом 42.66;
Микита Нестеренко – перше місце у метанні диска 2кг з результатом 59.49;
Дар’я Гаркуша – перше місце у метанні диска 1кг з результатом 46.95;
Катерина Айвазова (Лебідь) – перше місце у метанні диска 1кг з результатом 40.64;
Ельдар Алієв – третє місце у метанні диска 1,75кг з результатом 44.82;
Богдан Аксьонов (Пальоха) – третє місце у метанні молота 6кг з результатом 52.41;
Вячеслав Запорожець – третє місце у метанні диска 1кг з результатом 37.84;

Вітаємо наших спортсменів та тренерів!

21.02.2021

20 лютого 2021 у Стамбулі був проведений чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих!

До складу збірної команди України увійшли три представники Дніпропетровської області – Анна Рижикова-Ярощук, Іван Єрьомін та Станіслав Коваленко.

Анна Рижикова-Ярощук встановила особистий рекорд на дистанції 400м у приміщенні – 52.38 та здобула срібну винагороду. Також, Анна змагалась у складі жіночої команди України в естафеті 4х400, і стала переможницею чемпіонату з результатом 3:38.16!

У стрибках з жердиною Іван Єрьомін підкорив висоту 5.40м та здобув бронзову винагороду!

Станіслав Коваленко вийшов у фінал у бігу на 60м з результатом 6.74. У фіналі Станіслав показав результат 6.75 та завоював бронзову винагороду!

13.02.2021

У Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед доросли та молоді у приміщенні!

За командними підсумками, збірна Дніпропетровської області посіла 4 місце серед дорослих (1640 очок) та четверте місце серед молоді (1405 очок).

12.02.2021

Вітаємо з днем народження виконавчого директора Федерації легкої атлетики м. Дніпро, тренера Дніпропетровської області – Олега Миколайовича Зайченка!

Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, оптимізму та бадьорості!

09.02.2021

У Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків у приміщенні і ми раді поділитись з вами результатами Дніпропетровських легкоатлетів:

Роман Кулик – третє місце у стрибках у висоту з результатом 1.95;
Микита Приходько – третє місце у семиборстві з результатом у 4054 очок.
Альона Часс – третє місце у потрійному стрибку з результатом 12.46;
Михайло Скременський – третє місце у потрійному стрибку з результатом 13.99;

02.02.2021

2 лютого 2021 у Банській Бистриці були проведені міжнародні зимові змагання зі стрибків у висоту, де легкоатлетка Дніпропетровської області Ярослава Магучіх здобула впевнену перемогу з результатом 2.06 метри і встановила два рекорди – рекорд світу серед молоді та рекорд України!

Вітаємо Ярославу та її тренера –  Тетяну Степанову!

01.02.2021

У Сумах завершилися чемпіонат України серед юніорів (U20) та Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні!

Відкривав зимовий сезон чемпіонат U20, у якому Дніпропетровська область посіла 4 місце! Змагання запам’ятались перемогами Іллі Куніна у бігу на дистанціях 1500 м (3:54.27) і 800 м (1:56.38) та золотом від Олександра Онуфрієва у стрибках з жердиною (5.00 м).

Срібні винагороди чемпіонату завоювали Катерина Онісімова (біг на 2000 м з/п, 7:02.79), Микола Чернов (біг на 2000 м з/п, 6:00.97), Володимир Коваленко (біг на 800 м, 1:56.95), Анна Орлова (біг на 400 м, 56.49) та Марія Єланська (потрійний стрибок, 12.61)!

Бронзові винагороди виграли Катерина Онісімова (біг на 3000 м, 10:34.68) та Анна Костенко (стрибки у довжину, 5.84 та потрійний стрибок, 12.45)!

Також хочемо відмітити жіночу естафетну команду Дніпропетровської області (Анна Даценко, Анна Орлова, Евеліна Заіка, Юлія Щелканова), котра виграла срібло у естафеті 4х200 метри (1:45.45)!

Після добової перерви Дніпропетровські легкоатлети змагались вже у рамках Командного чемпіонату України, в котрому Дніпропетровська область посіла 6 місце. Хочемо відмітити наступних легкоатлетів: