Минуло тижня стадіон «Олімпійські резерви» прийняв відразу два старти Чемпіонат Дніпропетровської області серед юнаків та дівчат 2011-12 р.н. та Чемпіонат Дніпропетровської області серед юніорів та юніорок.
Попри виклики сьогодення, змагання об’єднали понад 300 атлетів. Разом із господарями поля за нагороди змагалися сильні гості із Запорізької та Харківської областей.
Попереду нові рекорди та нові перемоги!














Світлини від Павла Маменко за посиланням
фото

