Главная / Легкоатлети

ЛЕГКОАТЛЕТИ

Легкоатлети Дніпра та області, які з гордістю представляють федерацію на різних змаганнях, від міських до міжнародних.

 Склад спортсменів ФЛАДнО на 2018 рік

             
1 АЛІЄВА (ЛЕБІДЬ) Анастасія Юріївна 30.10.1993 Дніпропетровська ОШВСМ бр.Фатєєвих
2 БОНДАРЕНКО Анатолій Григорович 01.04.1994 Дніпропетровська ОШВСМ Дерев’янчук М.П.
3 ГРЕБЕНЮК Олег Вікторович 15.03.1994 Дніпропетровська ОШВСМ Орнанджі А.І.
4 ДЕМИДОВ Богдан Юрійович 03.09.1994 Дніпропетровська ОШВСМ Єрьомін О.М.,Кукла П.П.
5 ЄРЬОМІН Іван Олександрович 30.05.1989 Дніпропетровська ОШВСМ Єрьомін О.М.
6 ЖУШМАН Олена Володимирівна 30.12.1985 Дніпропетровська ОШВСМ Крот М.А.,Щербакова А.І.
7 КАЗБАН Артем Юрійович 23.03.1990 Дніпропетровська ОШВСМ Крот М.А.,Щербакова А.І.
8 КЛОЧКО Вікторія Олександрівна 02.09.1992 Дніпропетровська ОШВСМ Олійник,Лапа,Закорко
9 КРАВЧЕНКО Катерина Володимирівна 29.01.1992 Дніпропетровська ОШВСМ бр.Кравченко В.І.,Н.О.
10 МЕВША Микола Миколайович 04.10.1994 Дніпропетровська ОШВСМ бр.Фатєєвих
11 ПЕЧКО Ганна Юріївна 20.08.1986 Дніпропетровська ОШВСМ бр.Фатєєвих
12 РИЖИКОВА (ЯРОЩУК) Анна Василівна 24.11.1989 Дніпропетровська ОШВСМ Кравченко,Ярощук,Сендецький
13 РОМАНЕНКО Роман Сергійович 30.01.1988 Дніпропетровська ОШВСМ Дерев’янчук М.П.
14 ЧЕРНІКОВ Владислав Валерійович 08.03.1994 Дніпропетровська ОШВСМ Олійник,Лапа,Закорко
15 ШЕВЧЕНКО Євген Юрійович 20.10.1995 Дніпропетровська ОШВСМ бр.Кравченко В.І.,Н.О.
16 ЯРОХОВИЧ Сергій Анатолійович 18.09.1991 Дніпропетровська ОШВСМ Бережний В.О., Коваль В.І.
17 БОРТНІКОВ Артур Денисович 13.06.2000 Дніпропетровське ВУФК Єрьомін О.М.
18 БУДЬКО Катерина Володимирівна 21.06.2000 Дніпропетровське ВУФК Кохан С.В.
19 БУДЬКО Марина Володимирівна 21.06.2000 Дніпропетровське ВУФК Кохан С.В.
20 ГОНЧАРЕНКО Аліса Михайлівна 12.08.2004 Дніпропетровське ВУФК Крот М.А.,Щербакова А.І.
21 ДЕНИСЕНКО Артем Віталійович 20.02.2000 Дніпропетровське ВУФК Єрьомін О.М.
22 ДУБІНІН Микита Андрійович 02.02.2004 Дніпропетровське ВУФК Крот М.А.,Щербакова А.І.
23 КЛЮЄВ Дмитро Сергійович 04.03.2002 Дніпропетровське ВУФК Крот М.А.,Щербакова А.І.
24 КОВАЛЕНКО Денис Андрійович 29.03.2002 Дніпропетровське ВУФК Крот М.А.,Щербакова А.І.
25 КОХАН Михайло Сергійович 22.01.2001 Дніпропетровське ВУФК Кохан С.В.
26 КУДІНОВА Анастасія Сергіївна 07.08.2001 Дніпропетровське ВУФК Крот М.А.,Щербакова А.І.
27 ЛЕЛЕТ Анна Вікторівна 09.02.2002 Дніпропетровське ВУФК Крот М.А.,Щербакова А.І.
28 МАКСИМЕНКО Юлія Володимирівна 12.07.1998 Дніпропетровське ВУФК Єрьомін О.М., Кукла П.П.
29 ОВЧАРЕНКО Вячеслав Володимирович 15.10.2002 Дніпропетровське ВУФК Крот М.А.,Щербакова А.І.
30 СКОРИК Єгор Володимирович 10.04.2004 Дніпропетровське ВУФК Крот М.А.,Щербакова А.І.
31 СТЕЦЬ Юлія Анатоліївна 21.05.2004 Дніпропетровське ВУФК Крот М.А.,Щербакова А.І.
32 ЯЦЕНКО Олексій Іванович 25.01.2004 Дніпропетровське ВУФК Кохан С.В.
33 БЕЗКОРОВАЙНА Анастасія Ігорівна 30.07.2004 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Суханов А.В.
34 БЕЗРУКОВА Анастасія Дмитрівна 15.06.2002 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
35 БЛАЖЕВСЬКА Олександра Дмитрівна 28.10.2002 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
36 БОЙЧЕНКО Андрій Олександрович 28.09.2002 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Суханов А.В.
37 БОРИСОВА Анастасія Олексіївна 09.04.2003 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Суханов А.В.
38 ВАЛСАМАКІ Владислав Дмитрович 21.07.2002 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
39 ВАЛСАМАКІ Костянтин Олексійович 26.12.2000 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
40 ВОЄВОДІНА Вікторія Сергіївна 27.08.2003 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Осипенко Ю.В.
41 ГОЛОВЧУК Тетяна Олексіївна 19.01.1996 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Пасічник В.П.
42 ГОЛУБИК Анастасія Юріївна 24.09.2003 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
43 ГУЛЯЄВ Данило Сергійович 22.11.2000 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
44 ДЕМИДЧЕНКО Олег Сергійович 05.10.2004 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
45 ДОРУДА Ангеліна Володимирівна 27.11.2002 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Суханов А.В.
46 КАРЯКА Дар’я Костянтинівна 10.06.2006 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Суханов А.В.
47 КЛИМЕНКО Дарія Олександрівна 22.11.2002 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Осипенко Ю.В.
48 КНИШ Микита Сергійович 23.12.2000 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
49 КОВАЛЬЧУК Аліна Андріївна 25.05.2004 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Прядко Л.В.
50 МАРТИНЕНКО Катерина Вадимівна 27.07.2001 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
51 МЕДВЕДЄВА Анна Андріївна 22.02.2005 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Осипенко Ю.В.
52 МІРОШНИЧЕНКО Данііл Анатолійович 28.01.2004 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Прядко Л.В.
53 ОЧКУРЕНКО Уляна Романівна 18.01.2005 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Осипенко Ю.В.
54 ПЕТРЕНКО Олена Артемівна 08.06.2003 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Прядко Л.В.
55 ПРИХОДА Данило Вікторович 17.10.2002 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Прядко Л.В.
56 ПРИЩЕПА Анна Олександрівна 12.08.2004 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Прядко Л.В.
57 РОЗЕНКОВ Сергій Олександрович 28.10.2000 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
58 СЕМЕНОВА Марія Михайлівна 10.03.2003 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Осипенко Ю.В.
59 СЕРЕДА Леонід Дмитрович 20.11.1999 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
60 СИНЮК Ганна Русланівна 17.12.2002 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Осипенко Ю.В.
61 СОЛОМКО Катерина Андріївна 05.05.2001 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Прядко Л.В.
62 ТИХОНОВА Катерина Євгенівна 03.04.2004 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Прядко Л.В.
63 ТІТЯЄВ Вадим Євгенович 16.08.2001 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Осипенко Ю.В.
64 ТРЕГУБОВ Олександр Олегович 29.11.2002 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Суханов А.В.
65 УДОВИК Данило Андрійович 23.05.2001 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Цицарікова М.П.
66 ЧИЖИНОК Данило Олександрович 03.06.2005 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Осипенко Ю.В.
67 ШУБА Єлизавета Михайлівна 04.09.2004 ДЮСШ № 1 м.Нікополь Суханов А.В.
68 ВІНЦЮК Станіслав Євгенович 03.07.2003 ДЮСШ № 10 м.Кривий Ріг Коноваленко О.С.
69 ВОЛОШИН Роман Олегович 03.02.2004 ДЮСШ № 10 м.Кривий Ріг Коноваленко О.С.
70 ДУБИНА Данило Олександрович 23.03.2004 ДЮСШ № 10 м.Кривий Ріг Коноваленко О.С.
71 КОНОВАЛЕНКО Євгеній Вікторович 07.11.2005 ДЮСШ № 10 м.Кривий Ріг Коноваленко О.С.
72 ЛЕОНОВА Олександра Олегівна 09.03.2004 ДЮСШ № 10 м.Кривий Ріг Коноваленко О.С.
73 ЛЕОНТЬЄВ Павло Олександрович 12.07.2001 ДЮСШ № 10 м.Кривий Ріг Коноваленко О.С.
74 МІХАРЄВ Олександр Олександрович 12.09.2003 ДЮСШ № 10 м.Кривий Ріг Коноваленко О.С.
75 РУДИК Герман Ростиславович 24.04.2003 ДЮСШ № 10 м.Кривий Ріг Коноваленко О.С.
76 ЧЕРНОВ Микола Володимирович 09.02.2003 ДЮСШ № 10 м.Кривий Ріг Коноваленко О.С.
77 ЯКОВЕНКО Юлія Віталіївна 21.10.2003 ДЮСШ № 10 м.Кривий Ріг Коноваленко О.С.
78 БАСИК Інна Володимирівна 01.09.2005 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
79 БЄЛОУС Ілля Вадимович 25.06.2003 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
80 БУТИЛІНА Анастасія Сергіївна 21.11.2000 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське Фоміна С.В.
81 ГАРКАВИЙ Єгор Сергійович 07.09.2003 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
82 ДУБОВ Данііл Олегович 22.01.2001 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське Фоміна С.В.
83 ДУДНИК Вікторія Владиславівна 30.03.2003 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське Фоміна С.В.
84 КОВАЛЬЧУК Віталій Олександрович 11.11.2002 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
85 КОЖУРА Ольга Олегівна 11.04.2003 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське Фоміна С.В.
86 КОПІЙКА Іван Ігорович 10.06.2004 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
87 КОРІШ Ксенія Миколаївна 19.10.2003 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
88 КУЛИК Роман Миколайович 28.03.2004 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
89 КУРИЛЕНКО Данило Вадимович 05.11.2002 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
90 МАЗУР Богдан Анатолійович 02.05.2005 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
91 МІРОШНИЧЕНКО Олеся Сергіївна 12.01.2003 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське Фоміна С.В.
92 ПАЩЕНКО Олександр Олександрович 13.05.2004 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
93 ПЕРЕКОПСЬКА Лілія Іллівна 01.10.2005 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське Фоміна С.В.
94 ПЕРЕКОПСЬКА Марія Іллівна 07.02.2000 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське Фоміна С.В.
95 ПЕРЕКОПСЬКИЙ Антон Ілліч 03.07.2004 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське Фоміна С.В.
96 ПЕТРЕНКО Сергій Сергійович 06.10.2005 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
97 ПОПАДЮК Дар’я Олегівна 07.12.2000 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
98 СЛЕДЬ Віктор Вікторович 16.09.2001 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
99 СТЕЦЕНКО Станіслав Миколайович 01.03.2003 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
100 СУРКОВ Костянтин Вячеславович 01.03.2002 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське Фоміна С.В.
101 СУШКОВ Борис Олегович 04.08.2006 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
102 ТИМОФЄЄВА Дар’я Денисівна 17.08.2005 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
103 ЧЕРНІЄНКО Ігор Ігорович 05.10.2003 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське Фоміна С.В.
104 ШВЕЦЬ Данило Олегович 04.07.2002 ДЮСШ № 3 м.Кам’янське бр.Андросович
105 БАЗАЄВА Дар’я Павлівна 18.12.2002 ДЮСШ № 3 м.Кривий Ріг Бойко В.А.
106 ГУБАНОВ Антон Віталійович 09.10.2001 ДЮСШ № 3 м.Кривий Ріг Бойко В.А.
107 КОВАЛЕНКО Дмитро Віталійович 26.03.1994 ДЮСШ № 3 м.Кривий Ріг Бойко В.А.
108 КОПТЕВА Олександра Сергіївна 13.07.2001 ДЮСШ № 3 м.Кривий Ріг Смолій С.В.
109 КОСТАРЄВА Наталія Андріївна 25.09.2000 ДЮСШ № 3 м.Кривий Ріг Смолій С.В.
110 МУНЕНКО Ілля Андрійович 02.03.2001 ДЮСШ № 3 м.Кривий Ріг Бойко В.А.
111 ПОЗНЯКОВ Олександр Олегович 16.03.2002 ДЮСШ № 3 м.Кривий Ріг Бойко В.А.
112 СКЛАДАНОВСЬКИЙ Іван Васильович 04.06.2002 ДЮСШ № 3 м.Кривий Ріг Бойко В.А.
113 СОЛОВЕЙ Володимир Олександрович 01.06.2001 ДЮСШ № 3 м.Кривий Ріг Смолій С.В.
114 ТРИПУТЕНЬ Катерина Олександрівна 04.04.2001 ДЮСШ № 3 м.Кривий Ріг Смолій С.В.
115 БАЙРАК Юлія Володимирівна 09.02.1998 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Алдошина Н.В.
116 БАТУРІНА Яна Володимирівна 25.10.2003 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Захаровська Т.Л.
117 ВОРОБЙОВ Кирило Олегович 02.01.2005 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Булєєва Т.М.
118 ГОРНОСТАЄВА Валерія Олегівна 20.11.1998 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Тітенко І.В.,Василенко О.А. 
119 ГРІНЕНКО Арсеній Владиславович 07.08.2004 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Захаровська Т.Л.
120 ДРАГУН Василь Іванович 08.09.2002 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Алдошина Н.В.
121 ЄРШОВ Ілля Максимович 24.01.2004 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Булєєва Т.М.
122 ЗІНЧУК Владислав Віталійович 14.08.1998 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Булєєва Т.М.
123 КОЛЕСНИКОВ Семен Петрович 11.03.2003 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Алдошина Н.В.
124 КОМЕНДАНТ Ігор Сергійович 25.08.1999 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Тітенко І.В.,Василенко О.А. 
125 КРАВЧЕНКО Анастасія Сергіївна 18.08.1995 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Тітенко І.В.,Василенко О.А. 
126 ЛИТВИНЕНКО Дем’ян Юрійович 11.01.2005 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Булєєва Т.М.
127 МАРТИНЮК Катерина Андріївна 07.12.2003 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Тітенко І.В.,Василенко О.А. 
128 МЕЗЕНЦЕВА Марія Іллівна 28.01.2004 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Булєєва Т.М.
129 МЕЛЬНИК Вікторія Вікторівна 15.10.1997 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Захаровська Т.Л.
130 НАЛИВАЙСЬКИЙ Дмитро Олександрович 10.09.2003 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Алдошина Н.В.
131 ПАНОВ Валентин Сергійович 13.02.2003 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Захаровська Т.Л.
132 ПЕРЧУК Дмитро Петрович 08.08.1998 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Захаровська Т.Л.
133 ПОДЛЄСНОВ Олег Олександрович 31.10.2004 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Алдошина Н.В.
134 ПОЛЕШКО Марія Валентинівна 16.04.2003 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Тітенко І.В.,Василенко О.А. 
135 ПУСТОВОЙТ Наталія Віталіївна 23.11.1997 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Булєєва Т.М.
136 РЕЗНІЧЕНКО Марина Сергіїівна 16.08.2004 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Захаровська Т.Л.
137 РЯПАСОВА Єлизавета Дмитрівна 15.08.1996 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Тітенко І.В.,Василенко О.А. 
138 СЕМЕНЕЦЬ Ірина Дмитрівна 13.07.2002 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Алдошина Н.В.
139 СЕМЕНОВА Тетяна Олександрівна 30.01.1998 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Тітенко І.В.,Василенко О.А. 
140 ФУРМАН Марія Олексіївна 27.08.2004 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Захаровська Т.Л.
141 ЧЕРНИШ Руслан Володимирович 14.02.1999 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Захаровська Т.Л.
142 ЧИКИДА Надія Володимирівна 09.09.1998 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Захаровська Т.Л.
143 ЧОП Богдан Михайлович 06.07.2005 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Булєєва Т.М.
144 ШКЛОВСЬКА Наталія В’ячеславівна 01.02.2005 ДЮСШ № 7 м.Дніпро Алдошина Н.В.
145 АФАНАСЬЄВА Марія Андріївна 22.09.2004 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Худик Л.Г.
146 БАКІНА Крістіна Юріївна 04.12.2004 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
147 БІЛАН Олексій Сергійович 18.03.2002 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
148 БУХАРОВ Ілля Олегович 04.09.2000 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун М.А.
149 ВОЛОЩЕНКО Сергій Михайлович 12.02.2003 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Худик Л.Г.
150 ГОЦЬКИЙ Кирило Васильович 28.04.2003 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун М.А.
151 ДАЦЕНКО Альона Андріївна 12.02.2003 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
152 ДАЦЕНКО Анна Андріївна 12.02.2003 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
153 ЗАДОРОЖНІЙ Артем Станіславович 26.11.2002 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун М.А.
154 КАРМАЗІНА Аріна Максимівна 22.07.2002 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
155 КАРМАЗІНА Анастасія Дмитрівна 24.04.2003 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Худик Л.Г.
156 КНЯЗЄВ Мирослав Віталійович 28.09.2004 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Худик Л.Г.
157 КОНОНЕНКО Андрій Анатолійович 17.10.2000 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
158 КОХ Данило Миколайович 11.03.2003 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун М.А.
159 ЛЄБЄДЬ Нікіта Сергійович 11.11.2003 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
160 МАЛИХ Єлізавета Дмитрівна 12.09.2004 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Худик Л.Г.
161 МАСЮК Владислав Валерійович 03.02.1999 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
162 ОВСІЄНКО Євгеній Дмитрович 14.11.2003 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
163 ПИЛИПЕНКО Анастасія Андріївна 15.11.2004 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
164 ПУЗАНОВ Олександр Олегович 13.07.2004 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
165 РАЗЖИВІНА Олена Віталіївна 19.03.2003 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Худик Л.Г.
166 СЕНЮК Дмитро Андрійович 03.03.1999 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
167 ТІМОШЕНОК Альбіна Олександрівна 05.04.2003 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
168 ТРОФУША Микола Миколайович 28.11.2001 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
169 ЧУМАК Софія Денисівна 11.06.2004 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун А.А.
170 ШАДТ Олексій Дмитрович 25.05.1996 ДЮСШ № 7 м.Кривий Ріг Герун М.А.
171 БЕЗНОСЕНКО Максим Дмитрович 08.11.1999 ДЮСШ № 8 м.Кривий Ріг Бриж Л.М.
172 БІЛИЙ Олександр Васильович 29.11.2002 ДЮСШ № 8 м.Кривий Ріг Гринь В.П.
173 ДАДАШЕВ Артем Максимович 02.06.2004 ДЮСШ № 8 м.Кривий Ріг Гринь В.П.
174 КОВБЕНЬ Владислав Русланович 27.04.2001 ДЮСШ № 8 м.Кривий Ріг Гринь В.П.
175 КРИВОРУЧКО Олег Ігорович 29.08.2003 ДЮСШ № 8 м.Кривий Ріг Гринь В.П.
176 КУЛИК Олександр Андрійович 20.01.2004 ДЮСШ № 8 м.Кривий Ріг Гринь В.П.
177 МАРЧУК Михайло Євгенович 25.06.2003 ДЮСШ № 8 м.Кривий Ріг Бриж Л.М.
178 ОЛІЙНИК Діана Олександрівна 23.06.2002 ДЮСШ № 8 м.Кривий Ріг Бриж Л.М.
179 ПРОТЧЕНКО Владислав Сергійович 14.09.1994 ДЮСШ № 8 м.Кривий Ріг Бриж Л.М.
180 ЧУДНИЙ Євгеній Вікторович 01.06.2003 ДЮСШ № 8 м.Кривий Ріг Бриж Л.М.
181 БОГУН Данило Павлович 10.10.2002 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Редченко К.В.
182 БОЙКО Богдан Віталійович 28.11.1996 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Каруца Ж.А.
183 БОЙЧУК Ілля Ярославович 02.08.1999 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Редченко К.В.
184 ГАВРИК Станіслав Євгенійович 13.09.1996 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Каруца Ж.А.
185 ГАЄВСЬКИЙ Дмитро Васильович 11.03.2000 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
186 ГОЛОВЧЕНКО Дар’я Володимирівна 21.04.2001 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Каруца Ж.А.
187 ГРЕНДЮК Катерина Володимирівна 11.05.2003 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
188 ГРЕНДЮК Олександра Володимирівна 06.06.2004 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
189 ЄЛІСТРАТОВА Анастасія Андріївна 27.04.2004 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
190 ЗАІКА Евеліна Сергіївна 12.09.2003 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Редченко К.В.
191 ІВАНОВ Іван Олексійович 29.09.2002 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Каруца Ж.А.
192 КАНІВЕЦЬ Максим Олексійович 17.02.2003 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Редченко К.В.
193 КЛИМЕНКО Володимир Сергійович 20.02.2004 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Редченко К.В.
194 КЛІМОВА Анастасія Олександрівна 05.11.2003 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Редченко К.В.
195 КОНЗИЧАКОВ Микита Павлович 20.09.2000 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
196 КОРЯЧКО Таїсія Олександрівна 11.08.2004 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Редченко К.В.
197 КРАВЧИК Сергій Миколайович 28.03.1995 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Каруца Ж.А.
198 МАЖАЄВА Валерія Ігорівна 17.12.2002 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
199 МАРЧЕНКО Олександр Андрійович 24.01.2003 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Редченко К.В.
200 МІЗАН Поліна Андріївна 27.10.2003 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
201 ПАНАІД Крістіна Олександрівна 29.07.2004 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
202 ПЛАСТУН Володимир Сергійович 17.02.2001 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
203 ПУГАЧ Ксенія Олександрівна 16.12.2004 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
204 СУББОТА Анастасія Юріївна 08.03.2001 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Каруца Ж.А.
205 ТРЕТ’ЯК Едуард Дмитрович 11.07.2001 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Редченко К.В.
206 УТКІН Микита Юрійович 04.05.2002 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
207 ЦИКАЛЕНКО Інна Олександрівна 28.01.2002 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Кожуріна С.В.
208 ШАСТУН Катерина Миколаївна 21.12.1997 ДЮСШ № 9 м.Кривий Ріг Каруца Ж.А.
209 АЛІЄВ Ельдар Мансурович 04.11.2002 ДЮСШ м.Синельникове Олійник,Закорко,Соболь
210 ВЕРЧЕНКО Дмитро Романович 29.07.2003 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
211 ЗУБ Анастасія Володимирівна 26.02.2002 ДЮСШ м.Синельникове Розум І.В.
212 КАРПЕНКО Артем Едуардович 25.09.2004 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
213 КОРОТКА Анастасія Євгенівна 06.02.2004 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
214 КОРОТКИЙ Антон Євгенович 02.01.2002 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
215 ЛЯШЕНКО Владислав Ігорович 07.05.2002 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
216 МАКАРОВ Максим Юрійович 05.01.2003 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
217 МАРШАЛОВ Євгеній Сергійович 20.04.2002 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
218 ПИЛИПЕНКО Станіслав Юрійович 22.08.2004 ДЮСШ м.Синельникове Розум І.В.
219 ПОЛЯКОВА Юлія Євгеніївна 03.07.2003 ДЮСШ м.Синельникове Розум І.В.
220 ПРИХОДЬКО Микита Дмитрович 23.03.2005 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
221 РУБІНА Наталія Миколаївна 24.05.2002 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
222 СІЛІВЕРСТОВА Юлія Олегівна 19.07.2004 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
223 СЛУГЕВИЧ Павло Павлович 20.12.2001 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
224 ФЕДОРОВ Богдан Станіславович 20.11.2005 ДЮСШ м.Синельникове Розум І.В.
225 ХОЛОД Марія Олексіївна 29.10.2002 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
226 ШЕКА Максим Олексійович 05.04.2003 ДЮСШ м.Синельникове бр.Коваль В.І.,Г.С.
227 ВОДЯНИЙ Владислав Сергійович 04.07.2004 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Водяна М.П.
228 ВОЛОШИНА Марина Анатоліївна 26.03.2000 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
229 ГОЛОД Карина Олександрівна 31.05.2002 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
230 ГОЛОД Максим Олександрович 30.04.1999 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
231 ГРИСЕНКО Артем Максимович 17.07.2001 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
232 ГУРЖІЙ Валерія Артемівна 25.12.2002 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
233 ДАНИЛЕНКО Микита Геннадійович 30.12.2004 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Водяна М.П.
234 ЖУШМАН Дмитро Віталійович 22.07.2004 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
235 ІЩЕНКО Владислав Олександрович 10.02.2002 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
236 КАЛЬМУК Артем Олегович 11.10.2003 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Водяна М.П.
237 КОВДРЯ Евеліна Олександрівна 27.04.2002 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Попов В.В.
238 КУХТА Дмитро Ігорович 08.01.2003 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
239 ПАВЛОВ Владислав Олексійович 15.05.2003 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Попов В.В.
240 ПОНОМАРЕНКО Михайло Юрійович 24.09.2003 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Водяна М.П.
241 ПОПОВ Дмитро Михайлович 04.04.2004 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Попов В.В.
242 РИЖЕНКО Валерія Євгенівна 13.05.2004 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
243 САВИЦЬКИЙ Ян Станіславович 14.11.2001 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
244 САМОФАЛ Поліна Русланівна 03.06.2004 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик, Ніколенко
245 СИЗОНЕНКО Богдан Валерійович 21.08.2000 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
246 ТАРАНЕНКО Ілля Олександрович 11.11.2002 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Попов В.В.
247 ТКАЧЕНКО Анастасія Володимирівна 21.03.2003 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Веремійчик Л.Г.
248 ТРОФІМОВА Ольга Володимирівна 25.08.2003 ДЮСШ МОН м.Жовті Води Попов В.В.
249 БОГОМОЛ Альона Ігорівна 27.10.2001 ДЮСШ МОН м.Новомосковськ Ягодка Т.Ю.
250 ЄВДАШ Марко Леонідович 17.01.2003 ДЮСШ МОН м.Новомосковськ Затула Т.І.
251 КРАВЧЕНКО Микита Артемович 13.03.2004 ДЮСШ МОН м.Новомосковськ Гаркуша В.Ф.
252 МАЛИШКО Владислав Віталійович 31.07.2002 ДЮСШ МОН м.Новомосковськ Затула Т.І.
253 ПАЛИВОДА Валерія Ігорівна 19.08.2004 ДЮСШ МОН м.Новомосковськ Ягодка Т.Ю.
254 ТЄЛЄПОВА Діана Ігорівна 18.12.2001 ДЮСШ МОН м.Новомосковськ Ягодка Т.Ю.
255 ЧЕРЕДНИЧЕНКО Єлизавета Романівна 05.07.2003 ДЮСШ МОН м.Новомосковськ Гаркуша В.Ф.
256 ШЕЛЕПОВ Назар Вадимович 14.03.2004 ДЮСШ МОН м.Новомосковськ Затула Т.І.
257 ГАВРИЛЕЦЬ Карина   24.04.2006 ДЮСШ Новомосковського р-ну Педан І.І.
258 ГОЛОВІЙЧУК Юлія   21.04.2005 ДЮСШ Новомосковського р-ну Кіліянчук Л.В.
259 ДАНИЛЬЧЕНКО Артем   28.03.2006 ДЮСШ Новомосковського р-ну Педан І.І.
260 ДІДЕНКО Тимофій Дмитрович 06.03.2001 ДЮСШ Новомосковського р-ну Кіліянчук Л.В.
261 ЗАБОЛОТНИЙ Сергій   06.07.2004 ДЮСШ Новомосковського р-ну Педан І.І.
262 КОЗИНЕЦЬ Єлизавета Петрівна 18.11.2006 ДЮСШ Новомосковського р-ну Кіліянчук Л.В.
263 МОРОЗ Артем   03.05.2004 ДЮСШ Новомосковського р-ну Литвиненко В.Є.
264 РОЗНАТОВСЬКА Тетяна   04.05.2005 ДЮСШ Новомосковського р-ну Кіліянчук Л.В.
265 СІЛІНА Анастасія   11.03.2003 ДЮСШ Новомосковського р-ну Литвиненко В.Є.
266 СТОЛЯР Андрій   09.03.2005 ДЮСШ Новомосковського р-ну Педан І.І.
267 ТКАЧ Анна   19.12.2004 ДЮСШ Новомосковського р-ну Литвиненко В.Є.
268 АТАМАНЧУК Ірина Андріївна 13.05.2004 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
269 БАБИЧ Дар’я Ростиславівна 26.11.2002 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
270 ВЕДМІДЬ Каролина Віталіївна 16.04.2002 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
271 ГОРГУЛА Дар’я Віталіївна 16.09.2004 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
272 ЛАЗЬКО Поліна Олексадрівна 28.04.2003 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
273 ЛАКТІОНОВ Віталій Вадимович 16.02.2001 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
274 ЛИТОВКА Діана Іванівна 19.08.2001 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
275 ЛОЗА Олександр Вячеславович 28.03.2003 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
276 НОВІКОВА Рімма Миколаївна 19.11.2002 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Новікова Р.Е.
277 ОСТРОВНИЙ Кирило Русланович 21.05.2001 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
278 ПРОКОФІЄВА Злата Олегівна 18.02.2002 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
279 СКАТІКАЙТЕ Валерій Сергійович 28.08.2002 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Новікова Р.Е.
280 СТРЮК Олександра Володимирівна 07.02.2004 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Буденко О.І.
281 ТРУШИН Андрій Віталійович 16.04.2004 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
282 ЩЕЛКАНОВА Юлія Володимирівна 13.03.2002 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Дворніченко А.В.
283 ЩЕРБИНА Олександр Олександрович 03.07.2004 ДЮСШ ПМР м.Павлоград Новікова Р.Е.
284 АВТУХОВИЧ Єлизавета Петрівна 06.01.2003 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Пономар С.П.
285 АКСЬОНКІН Микола Олексійович 22.05.2002 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Пономар С.П.
286 АНТОНЯН Еммануіл Ашотович 31.08.2001 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Богданова Т.В.
287 БОЛТРОМЮК Євгеній Валентинович 17.02.2004 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Пономар С.П.
288 ГЛОТОВА Галина Віталіївна 24.03.2004 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Камино Т.А.
289 ЗЕМСЬКИЙ Кирило Владиславович 05.01.2003 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Пономар С.П.
290 ІВАНЕНКО Валерія Олександрівна 16.08.2001 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Іваненко О.О.
291 КАМЕНЄВА Яна Андріївна 28.02.2003 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Богданова Т.В.
292 КАПУСТА Віталій Миколайович 18.02.2004 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Іваненко О.О.
293 КОРОВІНА Анастасія Олегівна 15.02.2005 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Пономар С.П.
294 КОРОВКІНА Владислава Анатоліївна 06.10.2003 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Камино Т.А.
295 НОМЕРОВСЬКА Даниела Дмитрівна 07.06.2003 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Камино Т.А.
296 ОРЛОВА Анна Сергіївна 07.01.2002 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Іваненко О.О.
297 СЕРГЕЄВ Денис Олександрович 11.05.2002 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Іваненко О.О.
298 ФЕДЮНІНА Катерина Сергіївна 28.09.2001 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Богданова Т.В.
299 ШАХАНОВ Володимир Сергійович 04.03.2003 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Пономар С.П.
300 ШОКОТЬКО Сергій Володимирович 18.07.2002 ДЮСШ П’ятихатського р-ну Богданова Т.В.
301 АТАМАНЮК Ілля Ігорович 14.02.2003 ДЮСШ смт Васильківка Ціох І.В.
302 ГУЖЕЛ Іван Олександрович 06.07.2005 ДЮСШ смт Васильківка Ціох І.В.
303 КАЩЕНКО Марія Сергіївна 17.07.2007 ДЮСШ смт Васильківка Ціох І.В.
304 КОЖУХАРЬ Віталій Євгенович 30.10.2005 ДЮСШ смт Васильківка Ціох І.В.
305 КОЗИНКА Анастасія Олександрівна 01.04.2006 ДЮСШ смт Васильківка Ціох І.В.
306 ЛИТВИН Катерина Юріївна 08.07.2005 ДЮСШ смт Васильківка Ціох І.В.
307 ПОМАЗАН Сергій Геннадійович 14.07.2003 ДЮСШ смт Васильківка Ціох І.В.
308 СКРЕМЕНСЬКИЙ Михайло Олександрович 21.09.2004 ДЮСШ смт Васильківка Ціох І.В.
309 ЧАСС Альона Сергіївна 25.08.2005 ДЮСШ смт Васильківка Ціох І.В.
310 АСАУЛЕНКО Валерія Віталіївна 07.03.2000 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
311 БОНДАРЕВА Анастасія Володимирівна 03.03.2001 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
312 ВАНІНА Таїсія Миколаївна 23.05.2006 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
313 ВАСИЛИШИН Олег Володимирович 08.03.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
314 ГАРЬКАВИЙ Ілля Петрович 24.04.2003 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
315 ГОРБУНОВ Микола Олександрович 07.07.2003 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
316 ГОРУН Олексій Олексійович 06.01.2000 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
317 ГУЗЬ Діана Олександрівна 12.07.2002 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
318 ДМИТРІЄВА Лансія Михайлівна 04.06.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
319 ЗАЦАРНА Валерія Ігорівна 10.01.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
320 ЗОРІНА Вікторія Геннадіївна 24.11.2002 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
321 КАПТО Назар Андрійович 27.11.2001 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
322 КРАСНОШЛИК Володимир Євгенович 23.07.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Воловик В.І.
323 ЛЕВЧУК Софія Дмитрівна 12.02.2002 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
324 ЛИСЕНКО Едуард Юрійович 02.07.2003 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
325 ЛИТВИНОВА Валерія Володимирівна 16.11.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
326 НЕЛІЗ Юрій Олександрович 06.05.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
327 ПАВЛЕНКО Максим Сергійович 12.09.2002 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
328 ПІНЧУК Владислава Олександрівна 13.09.2005 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
329 ПРИЙМАК Софія Петрівна 22.11.2002 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
330 РАЗМОЛОДІН Даніїл Олександрович 14.05.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
331 РУСНАК Валерія Сергіївна 15.07.2001 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
332 СЕЛІВАНОВ Кирило Ігорович 25.10.2000 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Воловик В.І.
333 СІНЕЙ Марія Олександрівна 29.03.1997 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Горбаченко Ю.В.
334 СМІРНОВА Дар’я Денисівна 20.08.2003 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
335 ТАНЬКО Марія Богданівна 20.10.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
336 ТОПОЛ Оксана Андріївна 20.08.2002 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
337 ХАРЛАН Данііл Юрійович 21.01.2003 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
338 ЧАУС Софія Сергіївна 21.05.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
339 ШАМОТІНА Альона Валеріївна 27.12.1995 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Воловик В.І.
340 ШАПКІНА Єлизавета Віталіївна 04.05.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
341 ШКУРКО Анна Федорівна 27.10.2006 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
342 ШТАЦЬКИЙ Микита Олексійович 11.01.2001 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
343 ЮРЖЕНКО Ярослав Юрійович 30.12.2004 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь Ганжа  С.В.
344 ЮСУПОВ Данііл Віталійович 03.02.2003 КДЮСШ “ЕлМеталург” м.Нікополь бр.Пацеля О.О.,Н.П.
345 ГОЦЕЛЮК Ігор Володимирович 15.03.2003 КДЮСШ “Манганіт” м.Покров Шинкаренко В.Д.
346 ЖДАН Вячеслав Андрійович 09.12.2002 КДЮСШ “Манганіт” м.Покров Шинкаренко В.Д.
347 КОНОНЧУК Юрій Андрійович 06.09.2000 КДЮСШ “Манганіт” м.Покров Шинкаренко В.Д.
348 КОРОБКА Микола Сергійович 23.04.2004 КДЮСШ “Манганіт” м.Покров Шинкаренко В.Д.
349 ЛЕБЕДЄВ Нікіта Сергійович 11.06.2003 КДЮСШ “Манганіт” м.Покров Шинкаренко В.Д.
350 ЛЕВЧЕНКО Аліна Сергіївна 06.06.2001 КДЮСШ “Манганіт” м.Покров Шинкаренко В.Д.
351 ПАПІШ Єлизавета Денисівна 22.12.2003 КДЮСШ “Манганіт” м.Покров Шинкаренко В.Д.
352 СИДОРОВ Олександр Вікторович 20.01.2004 КДЮСШ “Манганіт” м.Покров Шинкаренко В.Д.
353 СІЗОВ Анатолій Анатолійович 11.02.2001 КДЮСШ “Манганіт” м.Покров Шинкаренко В.Д.
354 СКЛЯРОВА Анастасія Олександрівна 05.01.2002 КДЮСШ “Манганіт” м.Покров Шинкаренко В.Д.
355 ТРАЧ Єлизавета Андріївна 23.03.2004 КДЮСШ м.Новомосковська Скляренко І.В.
356 БАЧИНСЬКИЙ Роман Володимирович 10.01.2007 КДЮСШ”Авангард”м.Вільногірськ Яцина В.Г.,Біла О.Д.
357 ГАЛАНД Ярослав Дмитрович 13.09.2002 КДЮСШ”Авангард”м.Вільногірськ Яцина В.Г.,Біла О.Д.
358 ДВОРЯДКО Ангеліна Сергіївна 01.06.2001 КДЮСШ”Авангард”м.Вільногірськ Яцина В.Г.,Біла О.Д.
359 КОЗИРЄВ Андрій Вадимович 28.02.2002 КДЮСШ”Авангард”м.Вільногірськ Яцина В.Г.,Біла О.Д.
360 МОРОЗ Богдан Володимирович 04.07.2002 КДЮСШ”Авангард”м.Вільногірськ Яцина В.Г.,Біла О.Д.
361 МОРОЗ Ярослав Володимирович 04.07.2002 КДЮСШ”Авангард”м.Вільногірськ Яцина В.Г.,Біла О.Д.
362 НОСОВ Ігор Костянтинович 29.10.2000 КДЮСШ”Авангард”м.Вільногірськ Яцина В.Г.,Біла О.Д.
363 СКРИПНИК Марія Володимирівна 24.12.2002 КДЮСШ”Авангард”м.Вільногірськ Яцина В.Г.,Біла О.Д.
364 ЧЕРНЯВСЬКИЙ Давид Артурович 26.05.2001 КДЮСШ”Авангард”м.Вільногірськ Яцина В.Г.,Біла О.Д.
365 АНАСТАСЯН Ерік Арменович 03.01.2001 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Остапчук Т.Ю.
366 ГАРДАШ Денис Андрійович 25.06.1998 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Остапчук Т.Ю.
367 ГЕРАСЮТА Кристина Артемівна 08.04.2003 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Зайченко О.М.
368 ГРУШЕВСЬКА Анастасія Максимівна 05.11.2002 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Остапчук Т.Ю.
369 ДЕВ’ЯТКА Анна Костянтинівна 26.12.2002 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
370 ДУБИНЕЦЬ Валентин Костянтинович 06.10.2001 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Остапчук Т.Ю.
371 ДУДКА Максим Сергійович 28.06.2002 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
372 КАПУСТІН Михайло Олександрович 08.03.2001 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
373 КАЩЕНКО Даниїл Вячеславович 11.02.2000 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Ходасевич О.О.
374 КИСЛЕНКО Валентина Валеріївна 14.02.1999 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Остапчук Т.Ю.
375 КОВАЛЬ Микита Олександрович 18.02.1999 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
376 КОЛЕСНИК Анатолій Русланович 16.04.2000 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Остапчук Т.Ю.
377 КОСТЕНКО Анна Дмитрівна 27.07.2002 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
378 КУШНІРЬОВ Віталій Костянтинович 22.02.2000 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Ходасевич О.О.
379 ЛАШМАНОВА Ельвіра Дмитрівна 10.06.2000 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
380 ЛЕВЧЕНКО Вікторія Олександрівна 02.04.2001 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
381 МАМІШЕВ Рустам Асанович 27.05.2003 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Крок Б.Р.
382 МАРТИНЕНКО Микита Сергійович 20.02.2000 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Ходасевич О.О.
383 МАХАНЬОВ Олександр Володимирович 02.10.1996 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Ходасевич О.О.
384 МИРОШНИЧЕНКО Карина Олександрівна 05.02.2004 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Крок Б.Р.
385 МОЛДАВАН Крістіна Сергіївна 07.08.2002 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
386 МУЗИКА Юлія Ігорівна 23.10.2002 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
387 НАГОРСЬКИЙ Володимир Олегович 16.04.2000 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Остапчук Т.Ю.
388 ПАВЛЕНКО Максим Сергійович 29.01.2003 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
389 ПІДГАЙКО Даніїл Владиславович 13.09.2001 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
390 ПІНЯЄВА Софія   23.07.2002 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Остапчук Т.Ю.
391 ПРЯХІН Артем Олексійович 09.11.2001 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
392 СТРОЄВА Даріна Вікторівна 09.01.2004 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Крок Б.Р.
393 ТЮТЮННИК Іван Вікторович 25.06.2003 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Ходасевич О.О.
394 ФАЛІНСЬКИЙ Владислав Олексійович 20.01.1997 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Ходасевич О.О.
395 ФІЛАТОВ Володимир Володимирович 15.11.2002 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Крок Б.Р.
396 ФІЛАТОВА Ксенія Володимирівна 06.08.2004 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Крок Б.Р.
397 ФІЛАТОВА Марина Вікторівна 10.07.1973 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Крок Б.Р.
398 ФІЛІН Владислав Олександрович 22.07.1999 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
399 ФРАНЦУЗАН Ванесса   22.02.2004 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Крок Б.Р.
400 ХАРЧЕНКО Владислав Сергійович 02.11.2001 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
401 ШЕВЧЕНКО Дар’я Станіславівна 20.06.2004 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Крок Б.Р.
402 ШЕРСТЮК Кристина Анатоліївна 03.05.2000 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
403 ШПИЧКО Єлизавета Денисівна 21.08.2000 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Курдаченко Ю.А.
404 ЮХНО Ілля Анатолійович 26.11.1999 КДЮСШ”Локомотив” м.Дніпро Ходасевич О.О.
405 АСПЕРОВ Олександр Вячеславович 25.01.2000 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
406 БЛЮДО Віктор Георгійович 27.10.1957 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
407 ВАСИЛЕНКО Анастасія Вікторівна 05.10.2000 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
408 ВЕЛИКА Тетяна Сергіївна 17.06.1998 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
409 ВЕЛИКОДНИЙ Артем Павлович 02.11.2001 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
410 ВИДРЯ Вячеслав Сергійович 03.01.2002 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
411 ВІНИЦЬКИЙ Роман Юрійович 05.03.2001 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
412 ВЛАСЕНКО Катерина Вячеславівна 07.02.1998 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
413 ВЛАСЮК Анна Сергіївна 31.03.2000 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
414 ВОДЯНИЙ Олексій Олексійович 03.02.2001 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
415 ГЛУЩЕНКО Артем Олегович 26.03.2001 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
416 ГУНЧЕНКО Аня Петрівна 31.01.2001 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
417 ГУРТОВИЙ Олег Андрійович 30.01.2002 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
418 ДУБІКОВА Анастасія Олександрівна 13.03.1998 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
419 ЗУБКО Ростислав Сергійович 07.10.2000 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
420 ІВАНЧЕНКО Ірина Юріївна 23.11.2000 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
421 КАЛІНІНА Катерина Валеріївна 01.12.1999 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
422 КАРАПОВСЬКА Марина Вячеславівна 24.02.1998 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
423 КИРПИЧЕНКО Родіон Олександрович 04.04.2000 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
424 КРАСНОПІВЦЕВ Владислав Максимович 30.10.1997 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
425 КУЛЬБАЧ Іван Іванович 08.05.2002 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
426 КУРДЕС Богдан Павлович 14.12.1996 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка
427 КУШКА Юлія Сергіївна 13.03.1997 КФВ м.Кам’янське Гужва С.О.
428 ЛЕБІДЬ Валерій Юрійович 18.05.1997 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
429 ЛИПКА Анна Юріївна 24.01.2002 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
430 ЛИСЕНКО Наталія Ігорівна 10.06.1999 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
431 МАКАРЕНКО Тетяна Анатоліївна 11.10.1998 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
432 МАЛАШЕНКО Віталій Володимирович 12.06.1999 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
433 МАРТИНЕНКО Крістіна Андріївна 25.06.2001 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
434 МЕЛЬНИЧУК Дмитро Віталійович 08.11.1999 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
435 МОМОТ Анна Олексіївна 03.01.2001 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
436 МУХАЧОВА Ксенія Артемівна 31.12.2001 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
437 НЕБОРАЧОК Сергій Дмитрович 26.12.2001 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
438 ОГАЙ Вікторія Андріївна 02.04.2002 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
439 ПЕТРУСЬ Ігор Вячеславович 26.02.1999 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
440 ПЕТРУШКІНА Катерина Олегівна 14.08.2000 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
441 ПІНЧУК Наталья Романівна 11.09.2003 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
442 ПІНЧУК Олександра Романівна 11.09.2001 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
443 ПОЛКОВНІКОВА Марія Сергіївна 07.09.1999 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
444 ПШЕТОЦЬКА Яна Сергіївна 26.03.2002 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
445 РУДЕНКО Світлана Юріївна 30.04.2000 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
446 СИДОРЕНКО Марко Олександрович 20.01.1999 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
447 ТАГАЄВА Каміла Ботирхонівна 31.03.2000 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
448 УМАНСЬКИЙ Максим Володимирович 28.08.1999 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
449 ШЕВЧУК Олександр Іванович 03.01.2002 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
450 ШЕВЧУК Анастасія Ігорівна 08.10.2003 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
451 ШОВКОПЛЯС Вадим Євгенійович 15.06.2000 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
452 ЯРОШЕВСЬКИЙ Денис Володимирович 11.12.1996 КФВ м.Кам’янське Гужва,Кушка,Курдес
453 БОЛЮХ Сергій Миколайович 27.12.1999 МКДЮСШ м.Дніпро Токарь І.
454 ВАРИЧ Андрій Олександрович 22.05.1995 МКДЮСШ м.Дніпро Воронько Р.Є.
455 ВИСЛОЦЬКИЙ Сергій Сергійович 08.02.2000 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
456 ВОРОНЬКО Роман Євгенович 01.04.1978 МКДЮСШ м.Дніпро Воронько Р.Є.
457 ГОЛОВАНЬ Денис Віталійович 25.11.2000 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
458 ЄЛАНСЬКА Марія Леонідівна 20.03.2003 МКДЮСШ м.Дніпро Селіверстов С.С.
459 ЖИХАРЕВА Анастасія Андріївна 10.11.1998 МКДЮСШ м.Дніпро Токарь І.
460 ЖУШМАН Віктор Олександрович 05.09.1999 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
461 ЗАЙЧЕНКО Олег Миколайович 12.02.1948 МКДЮСШ м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
462 ЗІНЧЕНКО Кирило Русланович 28.03.2004 МКДЮСШ м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
463 ІГНАТЕНКО Андрій Віталійович 13.03.1995 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
464 КАНДИБА Ірина Олександрівна 23.03.1986 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
465 КІЗІЛОВА Аліна Леонідівна 02.12.1999 МКДЮСШ м.Дніпро Селіверстов С.С.
466 КЛИМЕНКО Крістіна Ігорівна 26.11.2004 МКДЮСШ м.Дніпро Селіверстов С.С.
467 КЛОКУН Кирило Геннадійович 06.06.2002 МКДЮСШ м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
468 КЛОЧКО Карина Миколаївна 31.10.2002 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
469 КОБЕЛЄВА Єлизавета Володимирівна 09.07.2004 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
470 КОНАРЄВ Богдан Сергійович 20.02.2000 МКДЮСШ м.Дніпро Токарь І.
471 КОРДОБАН Руслан Олегович 19.05.1999 МКДЮСШ м.Дніпро Токарь І.
472 КРАСНООКИЙ Юрій Сергійович 07.09.2000 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
473 ЛАЗАРЕНКО Юрій Миколайович 13.02.2000 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
474 ЛАНЕВИЧ Володимир Миколайович 10.03.2004 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
475 ЛІСНЯК Олексій Олександрович 18.10.2001 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
476 ЛЯПІН Микита Олексійович 12.03.1996 МКДЮСШ м.Дніпро Воронько Р.Є.
477 МАРИНЕЦЬ Єлизавета Ігорівна 26.09.2001 МКДЮСШ м.Дніпро Селіверстов С.С.
478 МАТЛЯК Віталій Анатолійович 17.08.1999 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
479 МАЦЕНКО Вікторія Іванівна 03.11.2004 МКДЮСШ м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
480 МЕКЕНЯ Анастасія Сергіївна 26.12.2005 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
481 МЕЛЬНИК Олександр Миколайович 07.09.2001 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
482 МІЛЬЧАКОВСЬКА Анна Василівна 19.03.2001 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
483 МОСКАЛЕЦЬ Кристина Дмитрівна 12.12.2000 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
484 ОБУХОВ Дмитро Андрійович 27.10.2000 МКДЮСШ м.Дніпро Воронько Р.Є.
485 ОНІСІМОВА Катерина Сергіївна 13.06.2002 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
486 ОРЕЛ Вікторія Володимирівна 02.05.2004 МКДЮСШ м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
487 ПАЛИВОДА Вероніка Віталіївна 18.03.2000 МКДЮСШ м.Дніпро Токарь І.
488 ПАШКОВСЬКИЙ Андрій Олександрович 03.11.2002 МКДЮСШ м.Дніпро Воронько Р.Є.
489 ПОЛОЗОК Тетяна Петрівна 21.04.2003 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
490 ПОРОЗОВ Ігор Михайлович 22.03.1991 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
491 ПРОФАТІЛОВ Іван Володимирович 02.01.2003 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
492 ПУХТІНОВ Микита Вадимович 14.10.2002 МКДЮСШ м.Дніпро Воронько Р.Є.
493 РУДІЙКО Альона Едуардівна 17.03.2000 МКДЮСШ м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
494 САВЧЕНКО Анастасія Ігорівна 25.11.2002 МКДЮСШ м.Дніпро Воронько Р.Є.
495 СЕМЕНЮТА Катерина Олександрівна 03.01.2004 МКДЮСШ м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
496 СІЗОНЕНКО Ілля Сергійович 28.06.2000 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
497 СІТАЙЛО Поліна Олегівна 10.01.2004 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
498 СІТАЙЛО Ростислав Олегович 28.07.2005 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
499 СЛАВНИЙ Віталій Валерійович 26.05.1997 МКДЮСШ м.Дніпро Селіверстов С.С.
500 СОФІЙЧЕНКО Анна Романівна 02.08.2002 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
501 СТЕЦЮРЕНКО Ілля Сергійович 18.07.2001 МКДЮСШ м.Дніпро Воронько Р.Є.
502 СУРУЖИУ Євгеній Андрійович 13.10.1999 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
503 ТКАЧ Валерія   22.05.2003 МКДЮСШ м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
504 УМАНЧЕНКО Юлія Володимирівна 14.10.2004 МКДЮСШ м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
505 ХАБЛОВ Сергій Віталійович 27.07.1998 МКДЮСШ м.Дніпро Токарь І.
506 ХАНІН Богдан Сергійович 17.09.2004 МКДЮСШ м.Дніпро Зайченко,Мельниченко
507 ШВЕЦЬ Юлія Олександрівна 30.03.2001 МКДЮСШ м.Дніпро Воронько Р.Є.
508 ШЕВЧЕНКО Дар’я Ігорівна 25.10.2004 МКДЮСШ м.Дніпро Селіверстов С.С.
509 ЯШНИЙ Володимир Олександрович 11.01.2003 МКДЮСШ м.Дніпро бр.Охрименко В.М.,О.В.
510 ГОРДІЄНКО Рімма Віталіївна 30.12.1995 РШВСМ “Колос”  Руєв,Слизька, Пархоменко
511 АЛУЄВ Владислав Євгенович 02.09.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Винник А.В.
512 АРСЕНЬЄВА Марія Павлівна 20.03.1999 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Винник А.В.
513 АФАНАСЬЄВА Наталя Андріївна 02.03.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г.
514 БАРАНЦОВ Юрій Ігорович 22.10.1995 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
515 БЕЗКРОВНА Анастасія Сергіївна 18.10.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Шостак О.І.
516 БІЛОЄДОВ Владислав Віталійович 29.04.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
517 БОЛОНЄВ Антон Сергійович 07.10.2001 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
518 БОНДАР Олександр Андрійович 31.07.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Винник А.В.
519 БУЧ Ольга Максимівна 06.12.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Толстопятов Ф.І.
520 ВАСИЛЕНКО Дмитро Миколайович 07.02.2000 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гавриліна З.А.
521 ВЕРШИНІН Микита Сергійович 11.11.2000 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гавриліна З.А.
522 ГОЛОВЕЦЬКИЙ Микита Олександрович 10.12.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
523 ГОЛОЦВАН Микита Вікторович 27.05.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
524 ГОНЧАРУК Данило Ігорович 17.06.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
525 ГОРПИНЯК Єлизавета Анатоліївна 07.01.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Толстопятов Ф.І.
526 ГРИНЬКО Вікторія Сергіївна 02.09.1999 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
527 ГУЩЕВ Юрій Сергійович 04.02.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
528 ДРАЧ Сергій Володимирович 02.04.1988 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
529 ДУБИНА Дарина Вячеславівна 31.01.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Шостак О.І.
530 ЄЛИСЕЄНКО Сергій Сергійович 07.05.1996 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
531 ЄРЬОМЕНКО Михайло Сергійович 17.03.1989 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
532 ЖЕГЛОВ Олександр Володимирович 07.08.1989 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гавриліна З.А.
533 ЖЕЛТОНОГ Єгор Сергійович 08.12.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Шостак О.І.
534 ЖИДКО Софія Дмитрівна 11.03.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Толстопятов Ф.І.
535 ЗАБОЛОТНЯ Вікторія Сергіївна 09.07.1999 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
536 ЗАРУДНІЙ Богдан Русланович 09.10.2000 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г.
537 ЗЄРОВ Ярослав Вадимович 06.11.1999 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
538 ЗІНЕНКО Єлизавета Ігорівна 23.11.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Шостак О.І.
539 ІВАНОВА Анастасія Вадимівна 12.11.1997 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гавриліна З.А.
540 КАЙСЕН Тетяна Сергіївна 25.12.2000 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г.
541 КАЛАКУЦ Анна Ігорівна 23.12.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
542 КАЛЬМУС Анастасія Олександрівна 21.05.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
543 КЕРЧ Сергій Дмитрович 29.11.1999 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
544 КИРПА Віктор Сергійович 05.10.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Пастухов Ю.А.
545 КИШКІНА Аліна Олегівна 30.07.2005 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.
546 КОБЗАР Наталія Миколаївна 19.01.2000 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
547 КОБЗАР Анатолій Сергійович 06.06.1997 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
548 КОВТУН Карина Віталіївна 09.01.2001 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.
549 КОЛЕСНИЧЕНКО Катерина Сергіївна 26.12.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Толстопятов Ф.І.
550 КОЛЬЦОВА Анастасія Олегівна 01.07.1997 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гавриліна З.А.
551 КОМПАНІЄЦЬ Сергій Миколайович 17.05.1996 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
552 КОПИЛЕНКО Анастасія Володимирівна 23.07.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Винник А.В.
553 КОРЧАГІНА Анастасія Русланівна 06.02.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
554 КОЧМАРИК Вікторія Миколаївна 23.08.1989 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
555 КРАВЧЕНКО Михайло Володимирович 19.09.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Толстопятов Ф.І.
556 КУЗНЄЦОВ Євген Юрійович 16.06.1998 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
557 КУЛЬЧИЦЬКИЙ Ілля Владиславович 22.01.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
558 КУНІН Ілля Миколайович 07.03.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
559 КУПРИЧ Соломія Володимирівна 10.01.1990 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
560 ЛЕМБРИК Карина Валентинівна 02.06.2001 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
561 ЛУЦИК Даніель Русланович 23.08.2005 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
562 МАЛАХОВА Дар’я Дмитрівна 31.10.2000 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г.
563 МАНУЙЛЕНКО Дар’я Миколаївна 08.04.2005 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
564 МАНЬКО Катерина Олегівна 24.06.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Шостак О.І.
565 МАСЛОВСЬКА Дар’я Миколаївна 02.02.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Толстопятов Ф.І.
566 МЕЛЬНИКОВ Сергій Олегович 01.01.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
567 МИХАЛЬКОВ Олександр Олександрович 28.10.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Пастухов Ю.А.
568 МІНЧЕНКО Ростислав Костянтинович 29.11.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Шостак О.І.
569 МОЛЧАНОВ Дмитро Юрійович 12.10.1995 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
570 МОСКАЛЕНКО Аліна Вадимівна 16.09.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
571 НАДЮК Володимир Сергійович 01.06.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
572 НОСЕНКО Іван Дмитрович 09.02.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Шостак О.І.
573 ОВСОВ Михайло Володимирович 08.05.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Шостак О.І.
574 ОВСОВА Софія Володимирівна 11.10.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Шостак О.І.
575 ОРЛОВА Анна Олександрівна 30.01.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г.
576 ОСОКІНА Анастасія Андріївна 07.04.1999 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.,Новікова Р.Е.
577 ПАЛЕХА Роман Сергійович 05.05.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Пастухов Ю.А.
578 ПЕРЕВОЗНІКОВ Сергій Сергійович 07.04.1995 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Пастухов Ю.А.
579 ПЕТРЕНКО Богдан Миколайович 24.07.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Винник А.В.
580 ПИЛИПЧУК Олександр Анатолійович 07.11.1996 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
581 ПИРОГІВСЬКА Таїсія Олегівна 10.07.2001 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.
582 ПІСАРЬКОВА Лілія Романівна 25.05.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
583 ПЛІВАЧУК Дмитро Олександрович 08.02.1999 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
584 ПОКАЗАЧЕНКО Вікторія Вячеславівна 20.02.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
585 ПОКАЗАЧЕНКО Олег Вячеславович 20.02.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
586 ПОКУЛІТА Аліна Владиславівна 16.06.2001 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Винник А.В.
587 ПОПОК Владислав Ігорович 19.10.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Винник А.В.
588 ПОТРУС Богдан Миколайович 13.03.2001 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Винник А.В.
589 ПРОЦЕНКО Софія Артемівна 25.09.2001 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гавриліна З.А.
590 РОЗУМОВСЬКА Катерина Вячеславівна 02.07.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Толстопятов Ф.І.
591 РОМАНОВА Анастасія Олегівна 07.05.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гавриліна З.А.
592 РУДЕНКО Дмитро Вікторович 12.06.1990 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
593 РЯБОЗАД Владислав Сергійович 26.10.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Толстопятов Ф.І.
594 САВІН Микита Андрійович 26.10.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
595 САЛАМАХА Марія Тарасівна 24.12.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гавриліна З.А.
596 САМОЙЛЕНКО Костянтин Ігорович 27.06.2000 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.
597 СЕРПУТЬКО Артем Лаврентійович 19.08.2001 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
598 СОКОЛОВ Микита Юрійович 07.08.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Толстопятов Ф.І.
599 СТАВНИЧА Дарія Олександрівна 15.08.1997 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
600 СТРИГУНОВ Євгеній Сергійович 07.10.1998 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Сендецький Ю.В.
601 ТИХИЙ Владислав Романович 13.09.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Толстопятов Ф.І.
602 ТКАЧУК Катерина Русланівна 21.06.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
603 ТОВСТІК Артем Валерійович 07.08.2001 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гавриліна З.А.
604 УГЛАНОВ Герман Владиславович 07.10.1998 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
605 ЦІВКА Володимир Володимирович 05.08.2003 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Пастухов Ю.А.
606 ШАПОВАЛ Юлія Вікторівна 28.04.1988 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро бр.Фатєєвих
607 ШЕРСТЮК Євгенія Дмитрівна 21.11.2004 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Шостак О.І.
608 ШТЕПА Максим Віталійович 25.03.2002 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
609 ЯКОВЛЄВ Артем Сергійович 12.11.2001 СДЮСШОР “Метеор” м.Дніпро Гуринович Г.М.
610 АДАМЧУК Марія Сергіївна 29.05.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
611 БАНДУРА Аліса Олексіївна 23.06.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Пархоменко Т.П.
612 БАНДУРОВСЬКИЙ Дмитро Олександрович 23.09.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Будило
613 БАРОВА Валерія Юріївна 15.12.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Пархоменко Т.П.
614 БАСОВ Михайло Олександрович 22.05.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
615 БЕЗУС Владислав Максимович 17.11.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
616 БЕССОНОВА Софія Ігорівна 04.10.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
617 БЄЛОУСОВ Андрій Олександрович 05.05.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
618 БОКОВА Владлена Євгенівна 28.02.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
619 БОНДАРЕНКО Єлизавета Дмитрівна 28.09.2006 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Пархоменко Т.П.
620 БОРСУК Нікіта Андрійович 21.11.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
621 БРАЙЧЕНКО Всеволод Костянтинович 28.06.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Лапа
622 БРАТУТА Олександр Васильович 22.04.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
623 БУДЕНКО Наталія Василівна 16.02.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.,Буденко О.І.
624 БУЛАВКО Ігор Денисович 13.06.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Будило І.А.
625 БУТЕНКО Костянтин Богданович 12.06.1999 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
626 БУЧКОВСЬКА Валерія Вадимівна 21.07.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Пегушина
627 БУЯН Антон Миколайович 06.06.1999 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Худик
628 ВАЛІТОВ Руслан Аметович 24.02.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Лапа
629 ВАСИЛЕНКО Валентина Валеріївна 07.07.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
630 ВАСИЛЕНКО Владлен Петрович 22.12.1999 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
631 ВІЛЬЧЕК Діана Олександрівна 27.06.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.
632 ВОЙНА Анастасія Олегівна 02.02.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
633 ГАРКУША Дар’я Олександрівна 20.04.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Ціох
634 ГЕЙКО Катерина Олегівна 27.10.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Мінькін А.А.
635 ГОЛОВКО Олександр Віталійович 12.09.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
636 ГОЛУБ Кірілл Юрійович 29.05.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Мінькін А.А.
637 ГОРБАТЮК Євгенія Євгенівна 19.12.1999 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Будило І.А.
638 ГРЕБЕНЮК Антон Вікторович 24.07.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Степанова Т.В.
639 ГРИЦЕНКО Олександр Анатолійович 07.11.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
640 ГРИЦЕНКО Андрій Олександрович 21.06.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Лапа
641 ДАВИДЕНКО Антон Володимирович 26.03.1996 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
642 ДАНИЛЬЧЕНКО Володимир Вікторович 12.10.1992 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
643 ДЕМ’ЯНЕНКО Микола Олегович 10.06.1994 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
644 ДЕНИСЕНКО Павло Сергійович 16.02.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
645 ДЕНИСОВ Ілля Олександрович 29.07.1996 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
646 ДЗЮБА Валерій Васильович 16.05.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
647 ДЗЮБА Людмила Василівна 31.05.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
648 ДОВГОПОЛ Діана Володимирівна 29.07.1998 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Злобіних В.С.,С.А.
649 ДУЛІНЕЦЬ Євгеній Миколайович 18.11.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Мінькін А.А.
650 ДЯКІВ Михайло Васильович 18.05.1989 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Орнанджі А.І. 
651 ДЬЯКОНОВА Олександра Дмитрівна 19.10.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
652 ДЬЯЧЕНКО Дар’я Володимирівна 15.02.1996 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
653 ЗАБАРИЛО Дмитро Олександрович 05.07.1987 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
654 ЗАБОГОНСЬКИЙ Олександр Вікторович 14.12.1999 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
655 ЗАБОДІНА Наталія Володимирівна 18.11.1995 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Пархоменко Т.П.
656 ЗАКУТНЯ Єлизавета Вадимівна 13.01.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
657 ЗУЄНОК Едуард Володимирович 13.11.1998 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Будило І.А.
658 ІВАНОВ Дмитро Русланович 25.12.1996 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
659 ІВАНОВА Марія Дмитрівна 05.11.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
660 ІВКІНА Марія Андріївна 19.11.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
661 ІЖИН Владислав Валерійович 14.03.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.,Будило І.А.
662 КАПІТОНОВ Нікіта Євгенович 07.02.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
663 КАРМУНІНА Поліна Володимирівна 24.05.2005 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
664 КАРЯКА Владислав Ігорович 25.01.1996 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
665 КІРЕЄВА Юлія Юріївна 10.01.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
666 КІРЬЯНОВА Катерина Денисівна 15.01.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Матина В.А.
667 КЛИМЕНКО Владислав Вячеславович 14.11.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
668 КЛИМОВА Владлена Олександрівна 16.07.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Будило І.А.
669 КЛІМАНОВА Карина Варданівна 01.11.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Матина В.А.
670 КОБИЛЯНСЬКА Аліна Владиславівна 30.10.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
671 КОВАЛЕНКО Володимир Андрійович 11.08.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.,Попов В.В.
672 КОВАЛЕНКО Станіслав Павлович 23.04.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
673 КОВАЛЬ Софія Ігорівна 18.09.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Злобіних В.С.,С.А.
674 КОВАЛЬ Дмитро Русланович 14.10.2005 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
675 КОВЕРЯ Владислав Олександрович 20.08.1999 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
676 КОЛОТНІЦЬКИЙ Станіслав Ігорович 25.07.2005 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Мінькін А.А.
677 КОНОВЕЦЬ Єлизавета Віталіївна 18.05.2006 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
678 КОНОНОВА Анастасія Андріївна 17.10.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
679 КОПИТЬКО Антон Олександрович 18.08.1999 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Матина В.А.
680 КОРНИШЕВ Ігор Сергійович 29.11.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Кукла П.П.
681 КОРОТЧИКОВ Олександр Дмитрович 12.08.1998 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
682 КОСТЕНКО Марина Геннадіївна 30.03.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Худик
683 КОТОВА Арина Сергіївна 17.11.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Злобіних В.С.,С.А.
684 КРАВЧЕНКО Маргарита Володимирівна 11.09.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
685 КРУТЕЛЬОВА Діана Віталіївна 23.04.2005 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
686 КУЗЬМЕНКО Андрій Миколайович 17.07.1995 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
687 КУКЛІН Єгор Євгенійович 03.01.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
688 КУРИЛЕНКО Анастасія Олександрівна 06.01.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Пархоменко Т.П.
689 КУРКАЙ Олександр Станіславович 10.08.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
690 ЛАЗАРЕНКО Віра Артемівна 20.12.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
691 ЛАЗОРЕНКО Дмитро Вікторович 22.02.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
692 ЛАЧИНОВ Станіслав Васильович 04.04.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.,Коркач Ю.С.
693 ЛЕБІДЬ Катерина Євгеніївна 18.07.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Лапа
694 ЛИННИК Владислав Віталійович 25.02.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Гримзін
695 ЛИТОВЧЕНКО Сергій Сергійович 16.10.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
696 ЛЯСОВ Костянтин Володимирович 07.03.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.,Позігун Л.М.
697 МАГУЧІХ Ярослава Олексіївна 19.09.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Степанова Т.В.,Куценко О.А.
698 МАЖУХІН Ярослав Олегович 10.01.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
699 МАЗАН Катерина Сергіївна 07.12.1999 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Лапа
700 МАКСИМОВА Дарина Максимівна 06.02.2006 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
701 МАЛИШЕНКО Артур Сергійович 09.07.1999 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
702 МАНЖОС Дарина Олексіївна 29.07.1995 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Злобіних В.С.,С.А.
703 МАРАХОВСЬКА Софія Дмитрівна 25.01.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
704 МАТЕЙЧИК Дар’я Сергіївна 20.11.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.,Герун А.А.
705 МАЦЮК Яна Михайлівна 29.05.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
706 МИРОНОВА Катерина Геннадіївна 01.05.1995 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Степанова Т.В.
707 МІТЕНІНА Дар  я Євгенівна 06.02.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
708 МІХАЛЧАН Вікторія Валеріївна 16.06.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.,Герун А.А.
709 МОЙСЕЄЦЬ Богдан Вячеславович 12.10.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.,Позігун Л.М.
710 МОКАНУ Олександр Костянтинович 28.04.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
711 МОЛЧАНОВ Данило Борисович 17.10.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Орнанджі А.І. 
712 НАЗИМА Сергій Олександрович 23.08.1996 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.,Ахкозова Л.В.
713 НАЙДА Олександр Володимирович 27.11.1998 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро СтепановаТ.В.,Дворніченко А.В.
714 НАКОНЕЧНИЙ Ілля Сергійович 21.09.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
715 НАУМЕНКО Максим Євгенійович 14.04.2005 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
716 НГУЄН Чамі Зионг 21.02.2006 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Пархоменко Т.П.
717 НЕХАЄВ Ілля Дмитрович 12.03.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
718 НОВІК Ксенія Олександрівна 11.02.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
719 НОВІК Микола Олександрович 21.05.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
720 НОВОСЕЛЕЦЬКА Ольга Ігорівна 01.08.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
721 ОДИНЦОВА Анастасія Дмитрівна 08.05.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
722 ОЛЕШКО Михайло Геннадійович 27.10.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
723 ОНУФРІЄВ Олександр Володимирович 15.02.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Кукла П.П.
724 ОНУФРІЄВА Ганна Володимирівна 15.02.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Злобіних В.С.,С.А.
725 ПАЛЬОХА Богдан Юрійович 27.06.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
726 ПАНКРАТЬЄВ Віталій Сергійович 26.04.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бережний В.О.
727 ПАРІМОНЧІК Богдан Вячеславович 12.08.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
728 ПАРХОМЕНКО Дмитро Сергійович 07.08.2005 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
729 ПЕРЕГОН Ганна Костянтинівна 14.03.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
730 ПОДГОРНА Вікторія Миколаївна 17.05.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
731 ПОЗДНЯКОВА Анна Олександрівна 18.08.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Будило І.А.
732 ПОЛІШКО Микола Сергійович 05.04.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
733 ПОПКО Олександр Вікторович 22.03.1998 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
734 ПОРФІРОВ Григорій Ростиславович 04.06.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
735 ПОТОЦЬКИЙ  Ілля Богданович 06.06.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Злобіних В.С.,С.А.
736 ПРИДИБАЙЛО Андрій Віталійович 22.05.1996 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І., Дворніченко А.В.
737 ПРУДНІКОВ Дмитро Михайлович 02.12.1989 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
738 РАШЕВСЬКА Дар’я Костянтинівна 01.11.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
739 РАЩУПКІНА Наталья Владиславівна 04.04.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Тітенко А.З.
740 РЕПЕШКО Артем Олександрович 25.05.1995 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
741 РЕПЕШКО Олексій Олександрович 06.10.1996 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
742 РОДІОНЕНКО Михайло Михайлович 01.08.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Степанова Т.В.
743 РУДЬ Андрій  Євгенович 12.12.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
744 РУЗОВА Анна Дмитрівна 11.12.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.
745 СЕМЕНЮК Владислав Юрійович 13.01.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Олійник
746 СИДОРЕНКО Інна Іванівна 24.05.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
747 СИНЄКОЛОДЕЦЬКИЙ Дмитро Андрійович 24.11.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Закорко,Єрух,Будило
748 СИТНИКОВ Владислав Володимирович 09.07.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
749 СИЧЕВСЬКА Анастасія Геннадіївна 04.11.2006 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
750 СОРОЧАН Анастасія Віталіївна 02.07.1998 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
751 СОСОНСЬКА Тамара Вікторівна 14.05.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Пархоменко Т.П.
752 СПІВАК Олександра Олегівна 19.02.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
753 СПІРІН Дмитро Едуардович 18.06.1998 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
754 СТЕПАНИШИНА Яна Василівна 17.04.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Степанова Т.В.,Бриж Л.М.
755 СТЕПАНОВ Назар Сергійович 08.06.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Степанова Т.В.
756 СТРЕЛЬЧЕНЯ Олеся Вадимівна 12.11.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
757 ТАНЬЧУК Дмитро Михайлович 27.08.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
758 ТЕСЛЕНКО Анастасія Петрівна 03.06.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
759 ТІМОХІН Владислав Іванович 13.06.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Будило І.А.
760 ТІТЕНКО Анатолій Зурабович 08.02.1949 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Тітенко А.З.
761 ТКАЧЕНКО Вікторія Василівна 05.06.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Тітенко А.З.
762 ТОНКОНОГОВА Аліна Юріївна 14.03.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Матина В.А.
763 ТУРЄВ Владислав Ігорович 13.10.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
764 ТУТОВА Анастасія Вікторівна 21.03.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
765 УРАЗКО Анастасія Юріївна 16.04.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Матина В.А.
766 ФАСТОВА Наталія Олексіївна 02.02.2006 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Матина В.А.
767 ФЕДОРЧЕНКО Єлизавета Сергіївна 09.08.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Пархоменко Т.П.
768 ФУРДУЙ Іван Миколайович 16.01.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Бондаренко В.Г., Котова Т.О.
769 ХОРОЛЬСЬКИЙ Данііл Антонович 26.01.2005 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
770 ХОРУЖИЙ Ілля Олегович 10.10.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
771 ЦИЛУЙКО Лілія Віталіївна 06.07.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.,Веремейчик Л.Г.
772 ЧАЛИЙ Микита Сергійович 10.01.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Лапа,Закорко
773 ЧЕРЕДНИЧЕНКО Карина Миколаївна 18.06.1996 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Олійник,Закорко,Лапа
774 ЧЕРНОВА Валерія Дмитрівна 09.10.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
775 ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан Олександрович 12.06.2005 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Кравченко В.І.,Н.О.
776 ЧЕСАК Єгор Валерійович 21.05.2004 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Степанова Т.В.
777 ЧЕСАК Микита Валерійович 12.04.1997 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Степанова Т.В.
778 ЧУПРИНА Еріка Вячеславівна 02.05.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
779 ШЕВЧЕНКО Олексій Сергійович 13.10.2001 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Слюсар А.Д.
780 ШЕЛУДЬКО Дмитро Олегович 04.01.1995 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро бр.Пташнікових Є.М.,С.Є.
781 ШЕСТОПАЛОВ Максим Володимирович 09.02.2000 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Родкіна Т.І.
782 ШИЛО Дарина Олегівна 20.12.1999 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Вартанов Г.Б.
783 ШТАНЬКО Сніжана Романівна 11.06.2002 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Кукла П.П.
784 ЯВТУШЕНКО Анастасія Володимирівна 31.12.2003 СДЮСШОР № 3 м.Дніпро Куценко О.А.
785 ЛИСЕНКО Олена Олександрівна 27.11.2003 СК “Олімп” м.Дніпро Смирний О.Г.
786 ЛИСЕНКО Марина Олександрівна 27.11.2003 СК “Олімп” м.Дніпро Смирний О.Г.
787 ОНОФРІЄНКО Артем Михайлович 16.01.2005 СК “Олімп” м.Дніпро Смирний О.Г.
788 РУДЕНКО Назар Сергійович 24.02.2004 СК “Олімп” м.Дніпро Смирний О.Г.
789 ТЕРЕХОВ Сергій Сергійович 17.03.2003 СК “Олімп” м.Дніпро Смирний О.Г.
790 БАТРАЧЕНКО Андрій Вікторович 22.07.1983 ветеран Орнанджі А.І. 
791 БЕРЕЗА Андрій Ігорович 05.12.1981 ветеран Орнанджі А.І. 
792 ДОБРИДНЄВ Володимир Вікторович 14.01.1970 ветеран  
793 КАРПОВИЧ Василь Васильович 15.01.1955 ветеран  
794 РОЖКОВА Вікторія Сергіївна 29.10.1978 ветеран  
795 СОРОЧУК Світлана Степанівна 29.05.1967 ветеран  
796 ЯРМІЛКО Микола Григорович 09.04.1952 ветеран