Чемпионат области по легкой атлетике (2003-04 г.р.)
Результаты соревнований по ссылке
Управління молоді і спорту | ||||||||||
Дніпропетровської обласної державної адміністрації | ||||||||||
Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області | ||||||||||
ЧЕМПІОНАТ | ||||||||||
Дніпропетровської області | ||||||||||
з легкої атлетики | ||||||||||
серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. | ||||||||||
м.Дніпро | ||||||||||
01-02 грудня 2017 року | ||||||||||
ДІВЧАТА | ||||||||||
Біг 60 метрів | ||||||||||
1 | Степанишіна Яна | 17.04.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-8 | ДВУФК | 8,0 | 8,0 | 7,9 | ІІ | Степанова,Бриж,Ярощук |
2 | Шапкіна Єлизавета | 04.05.04 | Нік-ль | ЕлМет | ДВУФК | 8,0 | 8,0 | 8,0 | ІІ | Ганжа, Сендецький |
3 | Даценко Анна | 12.12.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 8,1 | 7,9 | 8,0 | ІІ | Герун А.А. | |
4 | Даценко Альона | 12/12/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 8,0 | 8,0 | 8,1 | ІІ | Герун А.А. | |
5 | Дмитрієва Олена | 04.06.04 | Нік-ль | ЕлМет | 8,1 | 8,1 | 8,0 | ІІ | ||
6 | Заіка Евеліна | 12/09/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 8,3 | 8,1 | 8,2 | ІІ | Каруца Ж.А.,Редченко Е.В. | |
7 | Шевченко Дар”я | 20.06.04 | Дніпро | Лок-в | 8,3 | 8,3 | 8,2 | ІІ | Крок Б.Р. | |
8 | Зацарна Валерія | 10.01.04 | Нік-ль | ЕлМет | ДВУФК | 8,1 | 8,2 | 8,4 | ІІ | Слюсар,Пацеля О.О., Н.П. |
9 | Строєва Дарина | 09.01.04 | Дніпро | Лок-в | 8,3 | 8,3 | ІІІ | Крок Б.Р. | ||
9 | Лазоренко Анастасія | 28.06.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 8,4 | 8,3 | ІІІ | Кожуріна С.В. | ||
9 | Тимошенок Альбіна | 05.04.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 8,4 | 8,3 | ІІІ | Герун А.А. | ||
12 | Стрюк Олександра | 08.02.04 | Павл-д | ДЮСШ | 8,4 | 8,4 | ІІІ | Буденко О.І. | ||
13 | Лазько Поліна | 28/04/03 | Павл-д | ДЮСШ | 8,5 | 8,6 | ІІІ | Дворніченко А.В. | ||
13 | Мартін Анастасія | 23.01.05 | Павл-д | ДЮСШ | 8,5 | 8,6 | ІІІ | Новікова Р.Е. | ||
13 | Ращупкіна Наталя | 04.04.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 8,5 | 8,6 | ІІІ | Тітенко, Василенко | ||
13 | Смирнова Дар”я | 20.08.03 | Нік-ль | ЕлМет | 8,5 | 8,6 | ІІІ | Ганжа С.В. | ||
17 | Горгула Дар”я | 16.09.04 | Павл-д | ДЮСШ | 8,5 | ІІІ | Дворніченко А.В. | |||
18 | Цегельник Милана | 05/07/03 | Зеленод-к | ЦПР | 8,5 | ІІІ | Позігун,Щербакова | |||
19 | Єланська Марія | 20/03/03 | Дніпро | МКДЮСШ | 8,6 | ІІІ | Воронько, Селіверстов | |||
20 | Леонова Олександра | 09.03.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 8,6 | ІІІ | Коноваленко О.С. | |||
21 | Французан Ванесса | 2004 | Дніпро | Лок-в | 8,6 | ІІІ | Крок Б.Р. | |||
22 | Мірошниченко Каріна | 05.02.04 | Дніпро | Лок-в | 8,7 | ІІІ | Крок Б.Р. | |||
23 | Панчук Владислава | 13/09/05 | Нік-ль | ЕлМет | 8,7 | ІІІ | Ганжа С.В. | |||
24 | Тихонова Катерина | 03.04.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 8,7 | ІІІ | Прядко Л.В. | |||
25 | Яковенко Юлія | 21/10/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 8,7 | ІІІ | Коноваленко О.С. | |||
26 | Рудійко Альона | 17.03.00 | Дніпро | Лок-в | 8,7 | ІІІ | Зайченко,Мельниченко | |||
27 | Корчагіна Анастасія | 06.02.04 | Дніпро | Метеор | 8,8 | ю | Гуринович Г.М. | |||
28 | Мухачова Катерина | 23.12.03 | Кам-ке | КФВ | 8,8 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | |||
29 | Пилипенко Анастасія | 15.11.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 8,8 | ю | Герун А.А. | |||
30 | Танько Марія | 20.10.04 | Нік-ль | ЕлМет | 8,8 | ю | Пацеля О.О., Н.П. | |||
31 | Часс Альона | 25.08.05 | Вас-ка | ДЮСШ | 8,8 | ю | Ціох І.В. | |||
32 | Чуприна Дар”я | 24.05.03 | Павл-д | ДЮСШ | 8,8 | ю | Буденко О.І. | |||
33 | Явтушенко Анастасія | 31.12.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 8,8 | ю | Куценко О.А. | |||
34 | Каряка Дар”я | 10.06.06 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 8,9 | ю | Суханов А.В. | |||
35 | Лисенко Олена | 27.11.03 | Дніпро | Олімпік | 8,9 | ю | Смирний О.Г. | |||
36 | Орел Вікторія | 02.05.04 | Дніпро | МКДЮСШ | 8,9 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
37 | Прищепа Ганна | 12.08.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 8,9 | ю | Прядко Л.В. | |||
38 | Міхальцова Крістіна | 2004 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 8,9 | ю | ||||
39 | Акулова Валерія | 2003 | Нов-ськ | 8,9 | ю | |||||
40 | Дьяконова Олександра | 21.09.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 9,0 | ю | Пархоменко,Смолій,Гринь | |||
41 | Корячко Таїсія | 11/08/04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 9,0 | ю | Редченко К.В. | |||
42 | Кузьменко Дар”я | 11.11.05 | Павл-д | ДЮСШ | 9,0 | ю | Новікова Р.Е. | |||
43 | Панаід Крістіна | 29.07.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 9,0 | ю | Кожуріна С.В. | |||
44 | Клименко Кристина | 26/11/04 | Дніпро | МКДЮСШ | 9,0 | ю | Селіверстов С.С. | |||
45 | Корешнікова Єлизавета | 14/04/05 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 9,1 | ю | Голованов Д.Є. | |||
46 | Мануйленко Дар”я | 08.04.05 | Дніпро | Метеор | 9,1 | ю | Гуринович Г.М. | |||
47 | Ахтямова Тетяна | 25.01.05 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 9,2 | ю | Голованов Д.Є. | |||
48 | Безкаравайна Анастасія | 30.07.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 9,2 | ю | Суханов А.В. | |||
49 | Коровкіна Влада | 2003 | П”ят-ки | ДЮСШ | 9,2 | ю | ||||
50 | Паливода Валерія | 19.08.04 | Нов-ськ | МОН | 9,2 | ю | Ягодка Т.Ю. | |||
51 | Чередниченко Єлизавета | 07.07.04 | Нов-ськ | МОН | 9,2 | ю | Гаркуша В.Ф. | |||
52 | Барова Валерія | 2004 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 9,3 | ю | Пархоменко Т.П. | |||
53 | Бессонова Софія | 04.10.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 9,3 | ю | Слюсар А.Д. | |||
54 | Гладун Поліна | 17/07/03 | Павл-д | ДЮСШ | 9,3 | ю | Дворніченко А.В. | |||
55 | Кайбулаєва Олександра | 15.04.05 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 9,3 | ю | Голованов Д.Є. | |||
56 | Мартинюк Катерина | 07.12.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 9,3 | ю | Тітенко, Василенко | |||
57 | Міхалкіна Ілона | 22.10.03 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 9,3 | ю | Голованов Д.Є. | |||
58 | Олійник Катерина | 2004 | Кр.Ріг | ДЮСШ-8 | 9,3 | ю | Гринь В.О. | |||
59 | Філатова Ксенія | 2004 | Дніпро | Лок-в | 9,3 | ю | Крок Б.Р. | |||
60 | Атаманчук Ірина | 13.05.04 | Павл-д | ДЮСШ | 9,4 | ю | Дворніченко А.В. | |||
61 | Коровіна Анастасія | 15.02.05 | П”ят-ки | ДЮСШ | ДВУФК | 9,4 | ю | Родкіна, Пономар | ||
62 | Косинська Єлизавета | 2003 | Павл-д | ДЮСШ | 9,4 | ю | ||||
63 | Кружиліна Анна | 21/12/03 | Павл-д | ДЮСШ | 9,4 | ю | Дворніченко А.В. | |||
64 | Лисенко Марина | 27.11.03 | Дніпро | Олімпік | 9,4 | ю | Смирний О.Г. | |||
65 | Москаленко Аліна | 16.09.03 | Дніпро | Метеор | 9,4 | ю | Гуринович Г.М. | |||
66 | Полторацька Карина | 01/10/03 | Павл-д | ДЮСШ | 9,4 | ю | Дворніченко А.В. | |||
67 | Руденко Тетяна | 13.06.03 | Кам-ке | КФВ | 9,4 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | |||
68 | Шибко Дар”я | 27.08.05 | Син-ве | ДЮСШ | 9,4 | ю | Коваль В.І., Г.С. | |||
69 | Єлістратова Анастасія | 27.04.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 9,5 | ю | Кожуріна С.В. | |||
70 | Перекопська Лілія | 2005 | Кам-ке | ДЮСШ-3 | 9,5 | ю | Фоміна С.В. | |||
71 | Перекопська Марія | 2000 | Кам-ке | ДЮСШ-3 | 9,6 | ю | Фоміна С.В. | |||
72 | Семенюта Катерина | 03/01/04 | Дніпро | МКДЮСШ | 9,6 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
73 | Федорченко Єлизавета | 09.08.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 9,6 | ю | Пархоменко Т.П. | |||
74 | Гриньова Катерина | 22.09.04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 9,7 | ю | Тітенко, Василенко | |||
75 | Пісарькова Лілія | 25.05.04 | Дніпро | Метеор | 9,7 | ю | Гуринович Г.М. | |||
76 | Бехова Анжеліка | 17.08.04 | Павл-д | ДЮСШ | 9,8 | ю | Дворніченко А.В. | |||
77 | Грендюк Олександра | 06.06.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 9,8 | ю | Кожуріна С.В. | |||
78 | Лакізо Єва | 07.09.04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 9,8 | ю | Булєєва Т.М. | |||
79 | Бандура Дар”я | 2004 | Нов-ськ | 9,8 | ю | |||||
80 | Самохіна Віра | 2003 | Кам-ке | КФВ | 9,9 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | |||
81 | Мезенцева Марія | 28.01.04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 10,0 | ю | Булєєва Т.М. | |||
82 | Огурок Поліна | 09/07/06 | Дніпро | МКДЮСШ | 10,0 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
83 | Пугач Ксенія | 16.12.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 10,0 | ю | Кожуріна С.В. | |||
84 | Карабут Катерина | 2003 | Кам-ке | ДЮСШ-3 | 10,1 | ю | Фоміна С.В. | |||
85 | Горпиняк Єлизавета | 07.01.04 | Дніпро | Метеор | 10,2 | ю | Толстопятов Ф.І. | |||
86 | Азімова Ізабель | 22/03/06 | Дніпро | Метеор | 10,3 | ю | Толстопятов Ф.І. | |||
87 | Кожура Ольга | 2003 | Кам-ке | ДЮСШ-3 | 10,3 | ю | Фоміна С.В. | |||
88 | Матвєєва Ольга | 2004 | Нов-ськ | 10,3 | ю | |||||
89 | Мірошниченко Ольга | 2003 | Кам-ке | ДЮСШ-3 | 10,4 | бр | Фоміна С.В. | |||
90 | Решетняк Вікторія | 29/12/04 | Дніпро | МКДЮСШ | 10,4 | бр | Селіверстов,Воронько | |||
91 | Юрчук Аліна | 10/08/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 10,5 | бр | Коноваленко О.С. | |||
92 | Кабанець Валерія | 05.06.06 | Дніпро | Метеор | 10,7 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
93 | Романенко Альона | 2004 | Дніпро | Лок-в | 12,0 | бр | ||||
п/к | ||||||||||
Горбатюк Євгенія | 19.12.99 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 7,6 | І | Будило І.А. | ||||
Середа Ельвіра | 17/02/01 | Зеленод-к | ЦПР | 8,5 | ІІІ | Позігун,Щербакова | ||||
Лебєдєва Анастасія | 18.07.02 | Кам-ке | КФВ | 9,8 | ю | Гужва,Кушка, Курдес | ||||
Біг 300 метрів | ||||||||||
1 | Степанишіна Яна | 17.04.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-8 | ДВУФК | 43,5 | ІІ | Степанова,Бриж,Ярощук | ||
2 | Заіка Евеліна | 12/09/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 44,0 | ІІ | Каруца Ж.А.,Редченко Е.В. | |||
3 | Кишкіна Аліна | 2005 | Дніпро | Метеор | 46,3 | ю | Сендецький,Криль | |||
4 | Шапкіна Єлизавета | 04.05.04 | Нік-ль | ЕлМет | ДВУФК | 46,6 | ю | Ганжа, Сендецький | ||
5 | Даценко Альона | 12/12/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 47,3 | ю | Герун А.А. | |||
6 | Тимошенок Альбіна | 05.04.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 47,4 | ю | Герун А.А. | |||
7 | Строєва Дарина | 09.01.04 | Дніпро | Лок-в | 47,5 | ю | Крок Б.Р. | |||
8 | Ращупкіна Наталя | 04.04.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 47,8 | ю | Тітенко, Василенко | |||
9 | Дмитрієва Олена | 04.06.04 | Нік-ль | ЕлМет | 48,2 | ю | ||||
10 | Кобелєва Єлизавета | 09/07/04 | Дніпро | МКДЮСШ | ДВУФК | 49,0 | ю | Охріменко В.М.,О.В. | ||
11 | Шевцова Вероніка | 27.04.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 49,2 | ю | Будило І.А. | |||
11 | Полешко Марія | 16.04.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 49,2 | ю | Тітенко, Василенко | |||
13 | Лазоренко Анастасія | 28.06.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 49,2 | ю | Кожуріна С.В. | |||
14 | Шевченко Дар”я | 20.06.04 | Дніпро | Лок-в | 49,5 | ю | Крок Б.Р. | |||
15 | Корешнікова Єлизавета | 14/04/05 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 49,7 | ю | Голованов Д.Є. | |||
16 | Паливода Валерія | 19.08.04 | Нов-ськ | МОН | 49,7 | ю | Ягодка Т.Ю. | |||
17 | Яковенко Юлія | 21/10/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 49,7 | ю | Коноваленко О.С. | |||
18 | Смирнова Дар”я | 20.08.03 | Нік-ль | ЕлМет | 49,8 | ю | Ганжа С.В. | |||
19 | Пилипенко Анастасія | 15.11.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 50,2 | ю | Герун А.А. | |||
20 | Токарь Анастасія | 03.03.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | ДВУФК | 50,4 | ю | Степанова,Гавриліна | ||
21 | Єлістратова Анастасія | 27.04.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 50,7 | ю | Кожуріна С.В. | |||
22 | Орел Вікторія | 02.05.04 | Дніпро | МКДЮСШ | 50,8 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
23 | Французан Ванесса | 2004 | Дніпро | Лок-в | 50,8 | ю | Крок Б.Р. | |||
24 | Корячко Таїсія | 11/08/04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 51,1 | ю | Редченко К.В. | |||
25 | Цегельник Милана | 05/07/03 | Зеленод-к | ЦПР | 51,3 | ю | Позігун,Щербакова | |||
26 | Ахтямова Тетяна | 25.01.05 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 51,6 | ю | Голованов Д.Є. | |||
27 | Прищепа Ганна | 12.08.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 51,7 | ю | Прядко Л.В. | |||
28 | Резніченко Марина | 16/08/04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 51,9 | ю | Захаровська,Гавриліна | |||
29 | Панчук Владислава | 13/09/05 | Нік-ль | ЕлМет | 52,1 | ю | Ганжа С.В. | |||
30 | Огурок Поліна | 09/07/06 | Дніпро | МКДЮСШ | 53,0 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
31 | Леонова Олександра | 09.03.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 53,4 | ю | Коноваленко О.С. | |||
32 | Панаід Крістіна | 29.07.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 53,9 | ю | Кожуріна С.В. | |||
33 | Мекеня Анастасія | 26.12.05 | Дніпро | МКДЮСШ | ДВУФК | 54,2 | ю | Охріменко В.М.,О.В. | ||
34 | Кайбулаєва Олександра | 15.04.05 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 55,0 | ю | Голованов Д.Є. | |||
35 | Коровіна Анастасія | 15.02.05 | П”ят-ки | ДЮСШ | ДВУФК | 55,1 | ю | Родкіна, Пономар | ||
36 | Олійник Катерина | 2004 | Кр.Ріг | ДЮСШ-8 | 55,6 | ю | Гринь В.О. | |||
37 | Вандич Альона | 27.09.03 | Нов-ськ | ДЮСШ | 55,9 | ю | Скляренко І.В. | |||
38 | Палало Маліна | 17.09.03 | Дніпро | Інваспорт | 55,9 | ю | Секрета Н.І. | |||
39 | Дзеркаль Злата | 14.08.06 | Дніпро | МКДЮСШ | 56,6 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
40 | Петренко Ангеліна | 10.08.03 | Дніпро | МКДЮСШ | 56,9 | ю | Мардаровська Н.О. | |||
41 | Семенюта Катерина | 03/01/04 | Дніпро | МКДЮСШ | 57,9 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
42 | Грендюк Олександра | 06.06.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 59,3 | бр | Кожуріна С.В. | |||
43 | Азімова Ізабель | 22/03/06 | Дніпро | Метеор | 59,8 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
44 | Пугач Ксенія | 16.12.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 1:02,5 | бр | Кожуріна С.В. | |||
45 | Костіна Анна | 2005 | Дніпро | МКДЮСШ | 1:02,7 | бр | Зайченко,Мельниченко | |||
46 | Кабанець Валерія | 05.06.06 | Дніпро | Метеор | 1:02,9 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
47 | Горпиняк Єлизавета | 07.01.04 | Дніпро | Метеор | 1:03,5 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
п/к | ||||||||||
Горностаєва Валерія | 20/11/98 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 48,5 | ю | Тітенко,Василенко | ||||
Середа Ельвіра | 17/02/01 | Зеленод-к | ЦПР | 49,3 | ю | Позігун,Щербакова | ||||
Біг 600 метрів | ||||||||||
1 | Заіка Евеліна | 12/09/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 1:44,9 | бр | Каруца Ж.А.,Редченко Е.В. | |||
2 | Корохова Марія | 20/08/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 1:49,0 | бр | Коноваленко О.С. | |||
3 | Сітайло Поліна | 10.01.04 | Дніпро | МКДЮСШ | ДВУФК | 1:51,0 | бр | Охріменко, Полторикопка | ||
4 | Кобелєва Єлизавета | 09/07/04 | Дніпро | МКДЮСШ | ДВУФК | 1:57,9 | бр | Охріменко В.М.,О.В. | ||
5 | Гончаренко Аліса | 2004 | Дніпро | ДВУФК | 1:58,7 | бр | Крот,Щербакова | |||
6 | Резніченко Марина | 16/08/04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 2:00,5 | бр | Захаровська,Гавриліна | |||
7 | Чукаленко Надія | 2003 | Нов-ськ | ДЮСШ | 2:06,7 | бр | Кріпак В.Д. | |||
8 | Мухачова Катерина | 23.12.03 | Кам-ке | КФВ | 2:07,6 | бр | Гужва,Кушка,Курдес | |||
9 | Маньковська Наталія | 29.08.05 | Нов-ськ | МОН | 2:11,1 | бр | Гаркуша В.Ф. | |||
Біг 1000 метрів | ||||||||||
1 | Сітайло Поліна | 10.01.04 | Дніпро | МКДЮСШ | ДВУФК | 3:17,2 | ІІ | Охріменко, Полторикопка | ||
2 | Трач Єлизавета | 23.03.04 | Нов-ськ | ДЮСШ | 3:36,1 | ю | Скляренко І.В. | |||
3 | Гончаренко Аліса | 2004 | Дніпро | ДВУФК | 3:36,8 | ю | Крот,Щербакова | |||
4 | Чукаленко Надія | 2003 | Нов-ськ | ДЮСШ | 3:53,6 | ю | Кріпак В.Д. | |||
5 | Борисова Анастасія | 09.04.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 4:01,8 | ю | Суханов А.В. | |||
Біг 3000 метрів | ||||||||||
1 | Трофімова Ольга | 25/08/03 | Ж.Води | ДЮСШ | 12:10,8 | ІІІ | Попов В.В. | |||
2 | Трач Єлизавета | 23.03.04 | Нов-ськ | ДЮСШ | 12:47,9 | ю | Скляренко І.В. | |||
3 | Самохіна Віра | 2003 | Кам-ке | КФВ | 14:07,8 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | |||
4 | Борисова Анастасія | 09.04.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 14:15,1 | ю | Суханов А.В. | |||
5 | Руденко Тетяна | 13.06.03 | Кам-ке | КФВ | 15:36,4 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | |||
6 | Ковальчук Аліна | 25.05.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 17:06,3 | ю | Прядко Л.В. | |||
Біг 1500 метрів з/п | ||||||||||
1 | Корохова Марія | 20/08/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 5:40,7 | бр | Коноваленко О.С. | |||
2 | Трофімова Ольга | 25/08/03 | Ж.Води | ДЮСШ | 5:44,1 | бр | Попов В.В. | |||
п/к | ||||||||||
Лашманова Ельвіра | 10/06/00 | Дніпро | Лок-в | 5:32,6 | бр | Зайченко,Мельниченко | ||||
Біг 60 метрів з/б | ||||||||||
1 | Даценко Альона | 12/12/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 9,6 | 9,5 | ІІ | Герун А.А. | ||
2 | Шапкіна Єлизавета | 04.05.04 | Нік-ль | ЕлМет | ДВУФК | 9,9 | 9,8 | ІІІ | Ганжа, Сендецький | |
3 | Леонова Олександра | 09.03.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 9,7 | 10,0 | ІІІ | Коноваленко О.С. | ||
4 | Заіка Евеліна | 12/09/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 10,6 | 10,1 | ІІІ | Каруца Ж.А.,Редченко Е.В. | ||
5 | Лазько Поліна | 28/04/03 | Павл-д | ДЮСШ | 10,2 | 10,2 | ІІІ | Дворніченко А.В. | ||
6 | Корохова Марія | 20/08/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 10,4 | 10,3 | ю | Коноваленко О.С. | ||
7 | Панаід Крістіна | 29.07.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 10,8 | ю | Кожуріна С.В. | |||
8 | Яковенко Юлія | 21/10/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 10,9 | ю | Коноваленко О.С. | |||
9 | Федорченко Єлизавета | 09.08.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 11,6 | ю | Пархоменко Т.П. | |||
10 | Барова Валерія | 2004 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 12,4 | ю | Пархоменко Т.П. | |||
11 | Ткач Анна | 19.12.04 | Нов-кий | ДЮСШ | 12,6 | ю | Литвиненко В.Є. | |||
Стрибок у висоту | ||||||||||
1 | Кононова Анастасія | 17/10/03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 145 | ІІІ | Куценко О.А. | |||
2 | Куриленко Анастасія | 06.01.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 145 | ІІІ | Пархоменко Т.П. | |||
3 | Кориш Ксенія | 19.10.03 | Кам-ке | ДЮСШ-3-Прометей | 140 | ІІІ | бр.Андросович | |||
4 | Явтушенко Анастасія | 31.12.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 140 | ІІІ | Куценко О.А. | |||
5 | Давидяк Вероніка | 21/09/04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 135 | ю | Куценко О.А. | |||
5 | Семенюта Катерина | 03/01/04 | Дніпро | МКДЮСШ | 135 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
7 | Бандура Аліса | 23.06.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 135 | ю | Пархоменко Т.П. | |||
8 | Чалик Вероніка | 07.08.05 | Дніпро | МКДЮСШ | 130 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
9 | Федорченко Єлизавета | 09.08.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 130 | ю | Пархоменко Т.П. | |||
10 | Пугач Ксенія | 16.12.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 130 | ю | Кожуріна С.В. | |||
11 | Ткач Валерія | 22.05.03 | Дніпро | МКДЮСШ | 130 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
12 | Максимова Дарина | 06.02.06 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 125 | ю | Куценко О.А. | |||
13 | Яковенко Юлія | 21/10/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 125 | ю | Коноваленко О.С. | |||
13 | Подгорна Галина | 2003 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 125 | ю | Пархоменко Т.П. | |||
15 | Герасюта Кристина | 08.04.03 | Дніпро | МКДЮСШ | 125 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
16 | Сосонская Тамара | 2001 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 125 | ю | Пархоменко Т.П. | |||
17 | Грендюк Олександра | 06.06.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 120 | ю | Кожуріна С.В. | |||
18 | Буракова Анна | 26.02.05 | Син-ве | ДЮСШ | 120 | ю | Коваль В.І., Г.С. | |||
19 | Уманченко Юлія | 14/10/04 | Дніпро | МКДЮСШ | 120 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
20 | Огурок Поліна | 09/07/06 | Дніпро | МКДЮСШ | 115 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
п/к | ||||||||||
Музика Юлія | 23.10.02 | Дніпро | Лок-в | 165 | І | Курдаченко, Воронько | ||||
Гейко Катерина | 27/10/97 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 150 | ІІ | Мінькин А.А. | ||||
Стрибок у довжину | ||||||||||
1 | Єланська Марія | 20/03/03 | Дніпро | МКДЮСШ | 5,09 | ІІІ | Воронько, Селіверстов | |||
2 | Корчагіна Анастасія | 06.02.04 | Дніпро | Метеор | 5,01 | ІІІ | Гуринович Г.М. | |||
3 | Тутова Анастасія | 21.03.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 4,99 | ІІІ | Кравченко В.І.,Н.О. | |||
4 | Зацарна Валерія | 10.01.04 | Нік-ль | ЕлМет | ДВУФК | 4,97 | ІІІ | Слюсар,Пацеля О.О., Н.П. | ||
5 | Полешко Марія | 16.04.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 4,92 | ІІІ | Тітенко, Василенко | |||
6 | Федотова Дарина | 19/01/05 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 4,92 | ІІІ | Злобіни В.С., С.А. | |||
7 | Часс Альона | 25.08.05 | Вас-ка | ДЮСШ | 4,74 | ІІІ | Ціох І.В. | |||
8 | Литвинова Валерія | 16.11.04 | Нік-ль | ЕлМет | 4,63 | ю | Ганжа С.В. | |||
9 | Мірошниченко Каріна | 05.02.04 | Дніпро | Лок-в | 4,58 | ю | Крок Б.Р. | |||
10 | Корохова Марія | 20/08/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 4,50 | ю | Коноваленко О.С. | |||
11 | Чаус Софія | 21.05.04 | Нік-ль | ЕлМет | 4,45 | ю | Пацеля О.О., Н.П. | |||
12 | Мануйленко Дар”я | 08.04.05 | Дніпро | Метеор | 4,36 | ю | Гуринович Г.М. | |||
13 | Ткаченко Вікторія | 05.06.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 4,35 | ю | Тітенко, Василенко | |||
14 | Смирнова Дар”я | 20.08.03 | Нік-ль | ЕлМет | 4,34 | ю | Ганжа С.В. | |||
15 | Леонова Олександра | 09.03.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 4,32 | ю | Коноваленко О.С. | |||
16 | Каряка Дар”я | 10.06.06 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 4,31 | ю | Суханов А.В. | |||
17 | Стрюк Олександра | 08.02.04 | Павл-д | ДЮСШ | 4,30 | ю | Буденко О.І. | |||
18 | Рошевська Дар”я | 01.11.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 4,27 | ю | Бондаренко, Котова | |||
19 | Панчук Владислава | 13/09/05 | Нік-ль | ЕлМет | 4,26 | ю | Ганжа С.В. | |||
20 | Фастова Наталья | 02.02.06 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 4,24 | ю | Матина В.А. | |||
21 | Чуприна Дар”я | 24.05.03 | Павл-д | ДЮСШ | 4,18 | ю | Буденко О.І. | |||
22 | Тихонова Катерина | 03.04.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 4,08 | ю | Прядко Л.В. | |||
23 | Шибко Дар”я | 27.08.05 | Син-ве | ДЮСШ | 4,06 | ю | Коваль В.І., Г.С. | |||
24 | Барова Валерія | 2004 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 4,02 | ю | Пархоменко Т.П. | |||
25 | Міхалкіна Ілона | 22.10.03 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 4,00 | ю | Голованов Д.Є. | |||
26 | Яковенко Юлія | 21/10/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 3,95 | ю | Коноваленко О.С. | |||
27 | Ткач Валерія | 22.05.03 | Дніпро | МКДЮСШ | 3,94 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
28 | Косинська Єлизавета | 2003 | Павл-д | ДЮСШ | 3,86 | ю | ||||
29 | Мєдвєдєва Анна | 22.02.03 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 3,81 | ю | Осіпенко Ю.В. | |||
30 | Кориш Ксенія | 19.10.03 | Кам-ке | ДЮСШ-3-Прометей | 3,80 | ю | бр.Андросович | |||
31 | Бабак Вікторія | 2005 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 3,80 | ю | ||||
32 | Герасюта Кристина | 08.04.03 | Дніпро | МКДЮСШ | 3,75 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
33 | Кружиліна Анна | 21/12/03 | Павл-д | ДЮСШ | 3,61 | ю | Дворніченко А.В. | |||
34 | Селіверстова Юлія | 19.07.04 | Син-ве | ДЮСШ | 3,53 | ю | Коваль В.І., Г.С. | |||
35 | Маяк Ксенія | 26/08/06 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 3,35 | ю | Бондаренко, Котова | |||
36 | Безкаравайна Анастасія | 30.07.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 3,22 | бр | Суханов А.В. | |||
п/к | ||||||||||
Лагода Ірина | 22/03/02 | Зеленод-к | ЦПР | 5,18 | ІІІ | Позігун,Щербакова | ||||
Іванова Софія | 2002 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 4,63 | ю | Бережний В.О. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||||||
1 | Єланська Марія | 20/03/03 | Дніпро | МКДЮСШ | 11,24 | ІІ | Воронько, Селіверстов | |||
2 | Зацарна Валерія | 10.01.04 | Нік-ль | ЕлМет | ДВУФК | 11,21 | ІІ | Слюсар,Пацеля О.О., Н.П. | ||
3 | Корчагіна Анастасія | 06.02.04 | Дніпро | Метеор | 10,98 | ІІІ | Гуринович Г.М. | |||
4 | Тутова Анастасія | 21.03.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 10,82 | ІІІ | Кравченко В.І.,Н.О. | |||
5 | Даценко Анна | 12.12.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 10,46 | ІІІ | Герун А.А. | |||
6 | Часс Альона | 25.08.05 | Вас-ка | ДЮСШ | 10,33 | ю | Ціох І.В. | |||
7 | Ткаченко Вікторія | 05.06.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 10,00 | ю | Тітенко, Василенко | |||
8 | Литвинова Валерія | 16.11.04 | Нік-ль | ЕлМет | 9,78 | ю | Ганжа С.В. | |||
9 | Фастова Наталья | 02.02.06 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 9,39 | ю | Матина В.А. | |||
10 | Мірошниченко Каріна | 05.02.04 | Дніпро | Лок-в | 9,37 | ю | Крок Б.Р. | |||
11 | Чаус Софія | 21.05.04 | Нік-ль | ЕлМет | 9,24 | ю | Пацеля О.О., Н.П. | |||
12 | Рошевська Дар”я | 01.11.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 8,95 | ю | Бондаренко, Котова | |||
13 | Кулеба Олександра | 2005 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 8,30 | ю | ||||
14 | Маяк Ксенія | 26/08/06 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 7,97 | бр | Бондаренко, Котова | |||
15 | Бабак Вікторія | 2005 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 7,84 | бр | ||||
п/к | ||||||||||
Василенко Валентина | 2000 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | ДВУФК | 11,27 | ІІ | Кравченко В.І.,Н.О. | |||
Кравченко Маргарита | 11/09/01 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | ДВУФК | 11,27 | ІІ | Кравченко В.І.,Н.О. | |||
Співак Олександра | 19.02.01 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 11,17 | ІІІ | Кравченко В.І.,Н.О.,Смирний | ||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||||||
1 | Бучковська Валерія | 21/07/03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | ДВУФК | 11,00 | ІІІ | Олійник,Закорко,Лапа | ||
2 | Івкіна Марія | 19.11.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 10,85 | ІІІ | Олійник,Закорко,Єрух | |||
3 | Сіліна Анастасія | 2003 | Нов-кий | ДЮСШ | 8,90 | ю | Литвиненко В.Є. | |||
4 | Герасюта Кристина | 08.04.03 | Дніпро | МКДЮСШ | 8,50 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
5 | Юрчук Аліна | 10/08/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 8,05 | ю | Коноваленко О.С. | |||
6 | Безкаравайна Анастасія | 30.07.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 7,95 | ю | Суханов А.В. | |||
7 | Яковенко Юлія | 21/10/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 7,90 | ю | Коноваленко О.С. | |||
8 | Крутельова Діана | 23.04.05 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 7,50 | ю | Олійник,Закорко,Єрух | |||
9 | Шуба Єлизавета | 04.09.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 6,80 | ю | Суханов А.В. | |||
п/к 3 кг | ||||||||||
Лебідь Катерина | 18/07/02 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | ДВУФК | 14,50 | кмс | Олійник,Закорко,Лапа | |||
Метання диска 1 кг | ||||||||||
1 | Бучковська Валерія | 21/07/03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | ДВУФК | 34,02 | ІІІ | Олійник,Закорко,Лапа | ||
2 | Івкіна Марія | 19.11.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 29,31 | ІІІ | Олійник,Закорко,Єрух | |||
3 | Коротка Анастасія | 06.02.04 | Син-ве | ДЮСШ | 27,25 | ю | Коваль В.І., Г.С. | |||
4 | Крутельова Діана | 23.04.05 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 19,84 | ю | Олійник,Закорко,Єрух | |||
5 | Шкловська Наталія | 01/02/05 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 17,50 | бр | Алдошина Н.В. | |||
6 | Юрчук Аліна | 10/08/03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 17,22 | бр | Коноваленко О.С. | |||
7 | Левицька Вікторія | 20/02/04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 15,01 | бр | Алдошина Н.В. | |||
8 | Шуба Єлизавета | 04.09.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 12,45 | бр | Суханов А.В. | |||
Метання списа 500 гр | ||||||||||
1 | Автухович Єлизавета | 06.01.03 | П”ят-ки | ДЮСШ | 22,35 | ю | Пономар С.П. | |||
2 | Манько Катерина | 24.06.03 | Дніпро | Метеор | 18,45 | ю | Шостак О.І. | |||
3 | Дубина Дарина | 31.03.03 | Дніпро | Метеор | 16,85 | ю | Шостак О.І. | |||
4 | Зіненко Єлизавета | 23.11.04 | Дніпро | Метеор | 14,92 | бр | Шостак О.І. | |||
5 | Фурман Марія | 27.08.04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 14,70 | бр | Захаровська Т.Л. | |||
6 | Безкровна Анастасія | 18.10.04 | Дніпро | Метеор | 13,74 | бр | Шостак О.І. | |||
7 | Батуріна Яна | 25.10.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 13,70 | бр | Захаровська Т.Л. | |||
8 | Шерстюк Євгенія | 21.11.04 | Дніпро | Метеор | 13,13 | бр | Шостак О.І. | |||
9 | Овсова Софія | 11.10.04 | Дніпро | Метеор | 10,96 | бр | Шостак О.І. | |||
Метання молота 3 кг | ||||||||||
1 | Копиленко Анастасія | 23.07.03 | Дніпро | Метеор | ДВУФК | 43,15 | ІІ | Винник А.В. | ||
2 | Автухович Єлизавета | 06.01.03 | П”ят-ки | ДЮСШ | 25,40 | ю | Пономар С.П. | |||
ЮНАКИ | ||||||||||
Біг 60 метрів | ||||||||||
1 | Юсупов Даніїл | 03.02.03 | Нік-ль | ЕлМет | 7,5 | 7,4 | 7,3 | ІІ | Пацеля О.О., Н.П. | |
2 | Мельников Сергій | 01.01.03 | Дніпро | Метеор | 7,6 | 7,4 | 7,4 | ІІ | Гуринович Г.М. | |
3 | Бутенко Богдан | 04.07.04 | Зеленод-к | ЦПР | 7,6 | 7,4 | 7,5 | ІІ | Позігун, Щербакова | |
4 | Кулик Олександр | 2004 | Кр.Ріг | ДЮСШ-8 | 7,7 | 7,5 | 7,6 | ІІІ | Гринь В.О. | |
5 | Соловйов Павло | 30.07.04 | Зеленод-к | ЦПР | 7,7 | 7,7 | 7,7 | ІІІ | Позігун, Щербакова | |
6 | Криворучко Олег | 29.08.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-8 | 7,8 | 7,7 | 7,8 | ІІІ | Гринь В.О. | |
7 | Євдаш Марк | 17.01.03 | Нов-ськ | ДЮСШ | 7,8 | 7,8 | 8,0 | ІІІ | Затула Т.І. | |
8 | Василишин Олег | 08.03.04 | Нік-ль | ЕлМет | 7,7 | 7,8 | 8,1 | ІІІ | Пацеля О.О., Н.П. | |
9 | Клименко Володимир | 20.02.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 7,9 | 7,8 | ІІІ | Редченко К.В. | ||
10 | Степанов Назар | 08.06.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 7,9 | 7,9 | ю | Степанова Т.В. | ||
11 | Горбунов Микола | 07.07.03 | Нік-ль | ЕлМет | 7,9 | 8,0 | ю | Пацеля О.О., Н.П. | ||
12 | Шевчук Сергій | 01.02.03 | Кам-ке | КФВ | 7,9 | 8,0 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | ||
12 | Шека Максим | 05.04.03 | Син-ве | ДЮСШ | 8,0 | 8,0 | ю | Коваль В.І.,Г.С. | ||
14 | Гущєв Юрій | 04.02.03 | Дніпро | Метеор | 7,9 | 8,1 | ю | Гуринович Г.М. | ||
15 | Дубина Данило | 23.01.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 8,0 | 8,3 | ю | Коноваленко О.С. | ||
16 | Атаманюк Ілля | 14.02.03 | Вас-ка | ДЮСШ | 8,1 | ю | Ціох І.В. | |||
17 | Вовк Вячеслав | 03.04.03 | Кам-ке | КФВ | 8,1 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | |||
18 | Гоцький Кирило | 2003 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 8,1 | ю | Герун А.А. | |||
19 | Размолодін Данило | 14.05.04 | Нік-ль | ЕлМет | 8,1 | ю | Кучукова Т.А. | |||
20 | Сищенко Клим | 20.02.05 | Дніпро | МКДЮСШ | 8,2 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
21 | Чесак Єгор | 21.05.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 8,2 | ю | Степанова Т.В. | |||
22 | Коваленко Ілля | 2003 | Кам-ке | КФВ | 8,3 | ю | Гужва, Кушка, Курдес | |||
23 | Лоза Олександр | 28.04.03 | Павл-д | ДЮСШ | 8,3 | ю | Дворніченко А.В. | |||
24 | Юрженко Ярослав | 30.12.04 | Нік-ль | ЕлМет | 8,3 | ю | Ганжа С.В. | |||
25 | Зінченко Кирило | 28.03.04 | Дніпро | МКДЮСШ | 8,4 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
26 | Карпенко Артем | 25.09.04 | Син-ве | ДЮСШ | 8,4 | ю | Коваль В.І.,Щербина Р.Б. | |||
27 | Овсієнко Євген | 2003 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 8,4 | ю | Герун А.А. | |||
28 | Терехов Сергій | 17.03.03 | Дніпро | Олімпік | 8,4 | ю | Смирний О.Г. | |||
29 | Хвас Богдан | 12.10.04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 8,4 | ю | Булєєва Т.М. | |||
30 | Кардаш Артем | 17.02.03 | Дніпро | МКДЮСШ | 8,4 | ю | Воронько,Селіверстов | |||
31 | Ващенко Дмитро | 02.03.03 | Кам-ке | КФВ | 8,5 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | |||
32 | Лебідь Нікіта | 2003 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 8,6 | ю | Герун А.А. | |||
33 | Валсамакі Іван | 20.08.05 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 8,7 | ю | Голованов Д.Є. | |||
34 | Науменко Максим | 14.04.05 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 8,7 | ю | Пташнікови Є.М., С.Є. | |||
35 | Удовік Кирило | 16.05.03 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 8,7 | ю | Голованов Д.Є. | |||
36 | Чіжинок Данило | 2005 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 8,7 | ю | Осіпенко Ю.В. | |||
37 | Бакум Вадим | 17.11.03 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 8,8 | ю | Суханов А.В. | |||
38 | Діміденко Олег | 05.10.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 8,8 | ю | Голованов Д.Є. | |||
39 | Воробйов Кирило | 02.01.05 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 8,8 | ю | Булєєва Т.М. | |||
40 | Зайченко Іван | 2003 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 8,9 | ю | Голованов Д.Є. | |||
41 | Чернієнко Ігор | 2003 | Кам-ке | ДЮСШ-3 | 8,9 | ю | Фоміна С.В. | |||
42 | Онофрієнко Артем | 16.08.05 | Дніпро | Олімпік | 9,0 | ю | Смирний О.Г. | |||
43 | Поляков Микита | 31.08.03 | Дніпро | МКДЮСШ | 9,0 | ю | Мардаровська Н.О. | |||
44 | Кисліцин Ростислав | 26.01.03 | Дніпро | Лок-в | 9,0 | ю | Ходасевич О.О. | |||
45 | Єременко Віталій | 23.02.05 | Павл-д | ДЮСШ | 9,1 | бр | Дворніченко А.В. | |||
46 | Коваль Денис | 27.06.05 | П”ят-ки | ДЮСШ | 9,1 | бр | ||||
47 | Томашенко Станіслав | 11.07.04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 9,1 | бр | Булєєва Т.М. | |||
48 | Тютюнник Іван | 25.06.03 | Дніпро | Лок-в | 9,1 | бр | Ходасевич,Закревський | |||
49 | Вінцюк Станіслав | 03.07.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 9,2 | бр | Коноваленко О.С. | |||
50 | Горунович Богдан | 07.10.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 9,3 | бр | Булєєва Т.М. | |||
51 | Терноушко Ігор | 22.09.04 | Дніпро | МКДЮСШ | 9,3 | бр | Мардаровська Н.О. | |||
52 | Головко Максим | 2003 | П”ят-ки | ДЮСШ | 9,4 | бр | ||||
53 | Павленко Гліб | 10.03.04 | Дніпро | МКДЮСШ | 9,4 | бр | Зайченко,Мельниченко | |||
54 | Гончарук Дмитро | 17.06.04 | Дніпро | Метеор | 9,4 | бр | Гуринович Г.М. | |||
55 | Голуб Владислав | 22.04.05 | Син-ве | ДЮСШ | 9,5 | бр | Коваль В.І., Г.С. | |||
56 | Ханін Богдан | 17.09.04 | Дніпро | МКДЮСШ | 9,5 | бр | Мардаровська Н.О. | |||
57 | Пухконський Антон | 2004 | Кам-ке | КФВ | 9,5 | бр | Гужва,Кушка, Курдес | |||
58 | Кучер Олексій | 18.08.05 | Дніпро | Метеор | 9,7 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
59 | Апоненко Михайло | 11.01.06 | Дніпро | Метеор | 10,4 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
60 | Труш Данило | 27.08.06 | Дніпро | Метеор | 10,6 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
61 | Лозовий Даніїл | 12.10.04 | Дніпро | МКДЮСШ | 10,8 | бр | Мардаровська Н.О. | |||
п/к | ||||||||||
Мойсеєць Богдан | 12.10.02 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | ДВУФК | 7,3 | ІІ | Родкіна,Ярощук,Позігун | |||
Ковбень Владислав | 27.04.01 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 7,8 | ІІІ | Родкіна,Ярощук,Гринь | ||||
Кульбач Іван | 08.05.02 | Кам-ке | КФВ | 7,9 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | ||||
Біг 300 метрів | ||||||||||
1 | Пономаренко Михайло | 24.09.03 | Ж.Води | ДЮСШ | 40,7 | ІІІ | Водяна М.П. | |||
2 | Бутенко Богдан | 04.07.04 | Зеленод-к | ЦПР | 42,4 | ю | Позігун, Щербакова | |||
3 | Скорик Єгор | 10.04.04 | Дніпро | Метеор | 43,5 | ю | Крот,Щербакова,Толстопятов | |||
4 | Соловйов Павло | 30.07.04 | Зеленод-к | ЦПР | 43,5 | ю | Позігун, Щербакова | |||
5 | Кулик Олександр | 2004 | Кр.Ріг | ДЮСШ-8 | 43,8 | ю | Гринь В.О. | |||
6 | Дубінін Микита | 02.02.04 | Дніпро | Метеор | ДВУФК | 43,9 | ю | Крот,Щербакова,Толстопятов | ||
7 | Клименко Володимир | 20.02.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-9 | 44,4 | ю | Редченко К.В. | |||
8 | Євдаш Марк | 17.01.03 | Нов-ськ | ДЮСШ | 44,6 | ю | Затула Т.І. | |||
9 | Кравченко Микита | 13.03.04 | Нов-ськ | ДЮСШ | 44,9 | ю | Гаркуша В.Ф. | |||
10 | Гоцький Кирило | 2003 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 46,9 | ю | Герун А.А. | |||
11 | Овсієнко Євген | 2003 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 46,9 | ю | Герун А.А. | |||
12 | Зінченко Кирило | 28.03.04 | Дніпро | МКДЮСШ | 48,0 | бр | Зайченко,Мельниченко | |||
13 | Лебідь Нікіта | 2003 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 48,2 | бр | Герун А.А. | |||
14 | Лисенко Едуард | 02.07.03 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 49,1 | бр | Суханов А.В. | |||
15 | Валсамакі Іван | 20.08.05 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 49,3 | бр | Голованов Д.Є. | |||
16 | Панов Валентин | 13.02.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 49,8 | бр | Захаровська,Гавриліна | |||
17 | Зайченко Іван | 2003 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 50,1 | бр | Голованов Д.Є. | |||
18 | Онофрієнко Артем | 16.08.05 | Дніпро | Олімпік | 50,1 | бр | Смирний О.Г. | |||
19 | Кучер Олексій | 18.08.05 | Дніпро | Метеор | 50,2 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
20 | Дадашев Артем | 02.06.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-8 | 50,9 | бр | Гринь В.О. | |||
21 | Науменко Максим | 14.04.05 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 52,1 | бр | Пташнікови Є.М., С.Є. | |||
22 | Діміденко Олег | 05.10.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 52,6 | бр | Голованов Д.Є. | |||
23 | Павленко Гліб | 10.03.04 | Дніпро | МКДЮСШ | 56,2 | бр | Зайченко,Мельниченко | |||
Дубина Данило | 23.01.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | DQ162.7 | Коноваленко О.С. | |||||
п/к | ||||||||||
Мойсеєць Богдан | 12.10.02 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | ДВУФК | 41,6 | ю | Родкіна,Ярощук,Позігун | |||
Ковбень Владислав | 27.04.01 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 43,1 | ю | Родкіна,Ярощук,Гринь | ||||
Процик Денис | 13.04.01 | Зеленод-к | ЦПР | 43,7 | ю | Позігун, Щербакова | ||||
Капустін Михайло | 2001 | Дніпро | Лок-в | 44,5 | ю | Курдаченко Ю.А. | ||||
Біг 600 метрів | ||||||||||
1 | Пономаренко Михайло | 24.09.03 | Ж.Води | ДЮСШ | 1:34,3 | бр | Водяна М.П. | |||
2 | Ланевич Володимир | 04.03.04 | П”ят-ки | ДЮСШ | ДВУФК | 1:39,9 | бр | Охріменко,Полторикопка | ||
3 | Скорик Єгор | 10.04.04 | Дніпро | Метеор | 1:41,0 | бр | Крот,Щербакова,Толстопятов | |||
4 | Криворучко Олег | 29.08.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-8 | 1:43,4 | бр | Гринь В.О. | |||
5 | Яшний Володимир | 11.01.03 | Дніпро | МКДЮСШ | ДВУФК | 1:43,9 | бр | бр.Охріменко, Кріпак | ||
6 | Дубінін Микита | 02.02.04 | Дніпро | Метеор | ДВУФК | 1:44,0 | бр | Крот,Щербакова,Толстопятов | ||
7 | Водяний Владислав | 04.07.04 | Ж.Води | ДЮСШ | 1:45,2 | бр | Водяна М.П. | |||
8 | Вовк Вячеслав | 03.04.03 | Кам-ке | КФВ | 1:48,0 | бр | Гужва,Кушка,Курдес | |||
9 | Коваль Дмитро | 14.10.05 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 1:54,6 | бр | Пташнікови Є.М., С.Є. | |||
10 | Кравченко Микита | 13.03.04 | Нов-ськ | ДЮСШ | 1:54,9 | бр | Гаркуша В.Ф. | |||
11 | Ващенко Дмитро | 02.03.03 | Кам-ке | КФВ | 1:56,3 | бр | Гужва,Кушка,Курдес | |||
12 | Шестюк Сергій | 2003 | Кам-ке | КФВ | 1:56,8 | бр | Гужва, Кушка, Курдес | |||
13 | Коваленко Ілля | 2003 | Кам-ке | КФВ | 1:58,8 | бр | Гужва, Кушка, Курдес | |||
14 | Дадашев Артем | 02.06.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-8 | 2:03,8 | бр | Гринь В.О. | |||
15 | Головко Максим | 2003 | П”ят-ки | ДЮСШ | 2:13,9 | бр | ||||
16 | Кучер Олексій | 18.08.05 | Дніпро | Метеор | 2:17,8 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
п/к | ||||||||||
Кульбач Іван | 08.05.02 | Кам-ке | КФВ | 1:48,2 | бр | Гужва,Кушка,Курдес | ||||
Біг 1000 метрів | ||||||||||
1 | Кухта Дмитро | 08.01.03 | Ж.Води | ДЮСШ | 3:02,1 | ю | Веремійчик Л.Г. | |||
2 | Жушман Дмитро | 22.07.04 | Ж.Води | ДЮСШ | 3:02,6 | ю | Веремійчик Л.Г. | |||
3 | Ланевич Володимир | 04.03.04 | П”ят-ки | ДЮСШ | ДВУФК | 3:03,2 | ю | Охріменко,Полторикопка | ||
4 | Коваленко Володимир | 11.08.03 | Ж.Води | ДЮСШ | ДВУФК | 3:03,5 | ю | Родкіна,Ярощук,Попов | ||
5 | Міхарєв Олександр | 12.09.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 3:04,4 | ю | Коноваленко О.С. | |||
6 | Водяний Владислав | 04.07.04 | Ж.Води | ДЮСШ | 3:08,9 | ю | Водяна М.П. | |||
7 | Білич Владислав | 17.12.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 3:09,7 | ю | Коноваленко О.С. | |||
8 | Шелепов Назар | 14.03.04 | Нов-ськ | ДЮСШ | 3:19,9 | ю | Затула Т.І. | |||
9 | Труш Данило | 27.08.06 | Дніпро | Метеор | 3:43,9 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
Біг 3000 метрів | ||||||||||
1 | Чернов Микола | 09.02.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 10:05,3 | ІІІ | Коноваленко О.С. | |||
2 | Профатілов Іван | 02.01.03 | Нов-ськ | Україна | ДВУФК | 10:29,0 | ю | Охріменко,Скляренко | ||
3 | Кухта Дмитро | 08.01.03 | Ж.Води | ДЮСШ | 10:29,7 | ю | Веремійчик Л.Г. | |||
4 | Вовк Вячеслав | 03.04.03 | Кам-ке | КФВ | 10:36,5 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | |||
5 | Жушман Дмитро | 22.07.04 | Ж.Води | ДЮСШ | 10:58,0 | ю | Веремійчик Л.Г. | |||
6 | Ващенко Дмитро | 02.03.03 | Кам-ке | КФВ | 11:11,0 | ю | Гужва,Кушка,Курдес | |||
7 | Коваленко Володимир | 11.08.03 | Ж.Води | ДЮСШ | ДВУФК | 11:58,6 | бр | Родкіна,Ярощук,Попов | ||
8 | Труш Данило | 27.08.06 | Дніпро | Метеор | 12:20,6 | бр | Толстопятов Ф.І. | |||
9 | Лисенко Едуард | 02.07.03 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 13:11,1 | бр | Суханов А.В. | |||
Біг 1500 метрів з/п | ||||||||||
1 | Чернов Микола | 09.02.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 4:51,6 | бр | Коноваленко О.С. | |||
2 | Яшний Володимир | 11.01.03 | Дніпро | МКДЮСШ | ДВУФК | 5:07,5 | бр | бр.Охріменко, Кріпак | ||
3 | Профатілов Іван | 02.01.03 | Нов-ськ | Україна | ДВУФК | 5:15,6 | бр | Охріменко,Скляренко | ||
Біг 60 метрів з/б | ||||||||||
1 | Білоус Ілля | 25.06.03 | Кам-ке | ДЮСШ-3-Прометей | 8,7 | 8,6 | ІІ | бр.Андросович | ||
2 | Юсупов Даніїл | 03.02.03 | Нік-ль | ЕлМет | 8,9 | 9,1 | ІІІ | Пацеля О.О., Н.П. | ||
3 | Степанов Назар | 08.06.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 9,6 | 9,7 | ю | Степанова Т.В. | ||
4 | Овсієнко Євген | 2003 | Кр.Ріг | ДЮСШ-7 | 9,8 | 9,9 | ю | Герун А.А. | ||
5 | Дубина Данило | 23.01.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 9,9 | 10,0 | ю | Коноваленко О.С. | ||
6 | Міхарєв Олександр | 12.09.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 10,2 | 10,1 | ю | Коноваленко О.С. | ||
7 | Білич Владислав | 17.12.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 10,7 | ю | Коноваленко О.С. | |||
8 | Кулик Роман | 28.03.04 | Кам-ке | ДЮСШ-3-Прометей | 10,7 | ю | бр.Андросович | |||
9 | Чесак Єгор | 21.05.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 10,8 | ю | Степанова Т.В. | |||
10 | Мороз Артем | 03.05.04 | Нов-кий | ДЮСШ | 11,4 | бр | Литвиненко В.Є. | |||
Стрибок у висоту | ||||||||||
1 | Гарькавий Ілля | 24.04.03 | Кам-ке | ДЮСШ-3-Прометей | 175 | ІІ | бр.Андросович | |||
2 | Карпенко Артем | 25.09.04 | Син-ве | ДЮСШ | 165 | ІІІ | Коваль В.І.,Щербина Р.Б. | |||
3 | Кулик Роман | 28.03.04 | Кам-ке | ДЮСШ-3-Прометей | 160 | ю | бр.Андросович | |||
4 | Білич Владислав | 17.12.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 155 | ю | Коноваленко О.С. | |||
4 | Білоус Ілля | 25.06.03 | Кам-ке | ДЮСШ-3-Прометей | 155 | ю | бр.Андросович | |||
6 | Юрченко Даниїл | 11.03.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 150 | ю | Куценко О.А. | |||
7 | Міхарєв Олександр | 12.09.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 140 | ю | Коноваленко О.С. | |||
8 | Зінченко Кирило | 28.03.04 | Дніпро | МКДЮСШ | 140 | ю | Зайченко,Мельниченко | |||
9 | Копєйка Іван | 10.06.04 | Кам-ке | ДЮСШ-3-Прометей | 135 | ю | бр.Андросович | |||
п/к | ||||||||||
Капустін Михайло | 2001 | Дніпро | Лок-в | 193 | І | Курдаченко Ю.А. | ||||
Стрибок з жердиною | ||||||||||
1 | Резяпов Арсеній | 2007 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 220 | бр | Кукла П.П. | |||
2 | Цимбалюк Матвій | 2007 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 210 | бр | Кукла П.П. | |||
3 | Трубєй Михайло | 2007 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 200 | бр | Кукла П.П. | |||
п/к | ||||||||||
Корнишев Ігор | 29.11.01 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 450 | І | Кукла П.П. | ||||
Онуфрієв Олександр | 15.02.02 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 360 | ІІ | Кукла П.П. | ||||
Тичинський Захар | 15.06.02 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 320 | ю | Кукла П.П. | ||||
Стрибок у довжину | ||||||||||
1 | Юсупов Даніїл | 03.02.03 | Нік-ль | ЕлМет | 6,09 | ІІІ | Пацеля О.О., Н.П. | |||
2 | Фурдуй Іван | 16.01.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 5,67 | ю | Бондаренко, Котова | |||
3 | Білоус Ілля | 25.06.03 | Кам-ке | ДЮСШ-3-Прометей | 5,64 | ю | бр.Андросович | |||
4 | Скременський Михайло | 21.09.04 | Вас-ка | ДЮСШ | 5,44 | ю | Ціох І.В. | |||
5 | Атаманюк Ілля | 14.02.03 | Вас-ка | ДЮСШ | 5,32 | ю | Ціох І.В. | |||
6 | Горбунов Микола | 07.07.03 | Нік-ль | ЕлМет | 5,29 | ю | Пацеля О.О., Н.П. | |||
7 | Шека Максим | 05.04.03 | Син-ве | ДЮСШ | 5,02 | ю | Коваль В.І.,Г.С. | |||
8 | Карпенко Артем | 25.09.04 | Син-ве | ДЮСШ | 5,00 | ю | Коваль В.І.,Щербина Р.Б. | |||
9 | Міхарєв Олександр | 12.09.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 4,93 | ю | Коноваленко О.С. | |||
10 | Дубина Данило | 23.01.04 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 4,89 | ю | Коноваленко О.С. | |||
11 | Юрженко Ярослав | 30.12.04 | Нік-ль | ЕлМет | 4,85 | ю | Ганжа С.В. | |||
12 | Голуб Кирило | 2003 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 4,84 | ю | ||||
13 | Харлан Данило | 03.02.03 | Нік-ль | ЕлМет | 4,82 | ю | Пацеля О.О., Н.П. | |||
14 | Білич Владислав | 17.12.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 4,76 | ю | Коноваленко О.С. | |||
15 | Размолодін Данило | 14.05.04 | Нік-ль | ЕлМет | 4,76 | ю | Кучукова Т.А. | |||
16 | Бакум Вадим | 17.11.03 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 4,72 | ю | Суханов А.В. | |||
17 | Гарькавий Єгор | 07.09.03 | Нік-ль | ЕлМет | 4,56 | ю | Пацеля О.О., Н.П. | |||
18 | Кулик Роман | 28.03.04 | Кам-ке | ДЮСШ-3-Прометей | 4,33 | ю | бр.Андросович | |||
19 | Шулим Гліб | 24.06.04 | Нік-ль | ЕлМет | 4,30 | ю | Пацеля О.О., Н.П. | |||
20 | Гриценко Олександр | 2003 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 4,29 | ю | ||||
21 | Чіжинок Данило | 2005 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 4,27 | ю | Осіпенко Ю.В. | |||
п/к | ||||||||||
Процик Денис | 13.04.01 | Зеленод-к | ЦПР | 5,82 | ІІІ | Позігун, Щербакова | ||||
Потрійний стрибок | ||||||||||
1 | Юсупов Даніїл | 03.02.03 | Нік-ль | ЕлМет | 13,20 | ІІІ | Пацеля О.О., Н.П. | |||
2 | Атаманюк Ілля | 14.02.03 | Вас-ка | ДЮСШ | 12,13 | ю | Ціох І.В. | |||
3 | Скременський Михайло | 21.09.04 | Вас-ка | ДЮСШ | 12,02 | ю | Ціох І.В. | |||
4 | Фурдуй Іван | 16.01.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 11,77 | ю | Бондаренко, Котова | |||
5 | Василішин Олег | 2004 | Нік-ль | 11,68 | ю | |||||
6 | Горбунов Микола | 07.07.03 | Нік-ль | ЕлМет | 10,97 | ю | Пацеля О.О., Н.П. | |||
7 | Юрженко Ярослав | 30.12.04 | Нік-ль | ЕлМет | 10,40 | ю | Ганжа С.В. | |||
8 | Размолодін Данило | 14.05.04 | Нік-ль | ЕлМет | 10,31 | ю | Кучукова Т.А. | |||
9 | Харлан Данило | 03.02.03 | Нік-ль | ЕлМет | 9,66 | бр | Пацеля О.О., Н.П. | |||
10 | Шулим Гліб | 24.06.04 | Нік-ль | ЕлМет | 9,63 | бр | Пацеля О.О., Н.П. | |||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||||||
1 | Помазан Сергій | 14.07.03 | Вас-ка | ДЮСШ | 12,35 | ю | Ціох І.В. | |||
2 | Колесников Семен | 11.03.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 12,17 | ю | Алдошина Н.В. | |||
3 | Вінцюк Станіслав | 03.07.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 11,00 | ю | Коноваленко О.С. | |||
4 | Чалий Микита | 10.01.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 10,80 | ю | Олійник,Закорко,Лапа | |||
5 | Наливайський Дмитро | 10.09.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 10,40 | ю | Алдошина Н.В. | |||
6 | Атаманюк Ілля | 14.02.03 | Вас-ка | ДЮСШ | 10,00 | ю | Ціох І.В. | |||
7 | Мороз Артем | 03.05.04 | Нов-кий | ДЮСШ | 9,58 | ю | Литвиненко В.Є. | |||
8 | Турочкін Денис | 14.09.04 | Нік-ль | ДЮСШ-1 | 9,30 | ю | Голованов Д.Є. | |||
9 | Парімончік Богдан | 12.08.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 8,10 | ю | Олійник,Закорко,Єрух | |||
10 | Борсук Нікіта | 21.11.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 7,80 | бр | Олійник,Закорко,Єрух | |||
11 | Бандуровський Дмитро | 23.09.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 6,25 | бр | Закорко,Єрух,Будило | |||
12 | Найда Марк | 27.01.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 6,05 | бр | Олійник,Закорко,Єрух | |||
13 | Синеколодецький Дмитро | 24.11.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 5,60 | бр | Закорко,Єрух,Будило | |||
14 | Запорожець Вячеслав | 07.10.06 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 4,60 | бр | Закорко, Єрух,Лапа | |||
п/к 5 кг | ||||||||||
Бєлоусов Андрій | 05.05.02 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 10,90 | ю | Олійник,Закорко, Єрух | ||||
Алієв Ельдар | 04.11.02 | Син-ве | ДЮСШ | ДВУФК | 10,65 | ю | Олійник,Закорко,Соболь | |||
п/к 7,260 кг | ||||||||||
Дорошенко Андрій | 31.12.97 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 10,50 | ІІІ | Олійник,Закорко, Єрух | ||||
Метання диска 1 кг | ||||||||||
1 | Помазан Сергій | 14.07.03 | Вас-ка | ДЮСШ | 36,10 | ю | Ціох І.В. | |||
2 | Парімончік Богдан | 12.08.03 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 35,56 | ю | Олійник,Закорко,Єрух | |||
3 | Вінцюк Станіслав | 03.07.03 | Кр.Ріг | ДЮСШ-10 | 33,08 | ю | Коноваленко О.С. | |||
4 | Чалий Микита | 10.01.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 33,05 | ю | Олійник,Закорко,Лапа | |||
5 | Наливайський Дмитро | 10.09.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 32,52 | ю | Алдошина Н.В. | |||
6 | Колесников Семен | 11.03.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 30,03 | ю | Алдошина Н.В. | |||
7 | Подлєснов Олег | 31.10.04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 28,79 | ю | Алдошина Н.В. | |||
8 | Таран Богдан | 12.11.04 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 27,15 | ю | Алдошина Н.В. | |||
9 | Атаманюк Ілля | 14.02.03 | Вас-ка | ДЮСШ | 26,61 | ю | Ціох І.В. | |||
10 | Панов Валентин | 13.02.03 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 26,53 | ю | Захаровська,Гавриліна | |||
11 | Борсук Нікіта | 21.11.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 23,90 | бр | Олійник,Закорко,Єрух | |||
12 | Лишак Роман | 21.01.06 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 18,96 | бр | Закорко, Єрух,Лапа | |||
13 | Найда Марк | 27.01.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 18,52 | бр | Олійник,Закорко,Єрух | |||
14 | Запорожець Вячеслав | 07.10.06 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 18,08 | бр | Закорко, Єрух,Лапа | |||
15 | Бандуровський Дмитро | 23.09.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 16,59 | бр | Закорко,Єрух,Будило | |||
16 | Бабенко Олексій | 14.05.05 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 16,16 | бр | Алдошина Н.В. | |||
17 | Синеколодецький Дмитро | 24.11.04 | Дніпро | СДЮСШОР-3 | 14,96 | бр | Закорко,Єрух,Будило | |||
Метання списа 600 гр | ||||||||||
1 | Земський Кирило | 05.01.03 | П”ят-ки | ДЮСШ | 26,88 | ю | Пономар С.П. | |||
2 | Носенко Іван | 09.02.03 | Дніпро | Метеор | 24,85 | ю | Шостак О.І. | |||
3 | Коваленко Максим | 18.04.03 | Дніпро | Метеор | 24,70 | ю | Шостак О.І. | |||
4 | Болтролюк Євген | 17.02.04 | П”ят-ки | ДЮСШ | 24,30 | ю | Пономар С.П. | |||
5 | Зіненко Денис | 20.05.03 | Дніпро | Метеор | 19,20 | бр | Шостак О.І. | |||
6 | Омельчук Володимир | 2004 | Дніпро | Метеор | 15,90 | бр | Гавриліна З.А. | |||
7 | Лордський Денис | 2003 | Дніпро | ДЮСШ-7 | 15,85 | бр | Захаровська Т.Л. | |||
п/к | ||||||||||
Желтоног Єгор | 08.12.02 | Дніпро | Метеор | 34,28 | Шостак О.І. | |||||
Метання молота 5 кг | ||||||||||
1 | Пальоха Богдан | 27.06.03 | Дніпро | Метеор | 42,80 | ю | Пастухов Ю.А. | |||
2 | Цівка Володимир | 05.08.03 | Дніпро | Метеор | ДВУФК | 39,82 | ю | Пастухов Ю.А. | ||
3 | Міхальков Олександр | 28.10.04 | Дніпро | Метеор | ДВУФК | 36,02 | ю | Пастухов Ю.А. | ||
4 | Болтролюк Євген | 17.02.04 | П”ят-ки | ДЮСШ | 30,15 | ю | Пономар С.П. | |||
5 | Кірпа Віктор | 05.10.04 | Дніпро | Метеор | 30,12 | ю | Пастухов Ю.А. | |||
6 | Красношлик Володимир | 23.07.04 | Нік-ль | ЕлМет | 29,46 | бр | Воловик В.І.,Антонова О.А. | |||
7 | Алуєв Владислав | 2004 | Дніпро | Метеор | ДВУФК | 26,10 | бр | Винник А.В. | ||
8 | Руденко Артем | 23.06.03 | Дніпро | Метеор | 25,32 | бр | Пастухов Ю.А. | |||
9 | Іванов Віктор | 29.07.03 | Дніпро | Метеор | 25,20 | бр | Пастухов Ю.А. | |||
10 | Земський Кирило | 05.01.03 | П”ят-ки | ДЮСШ | 20,60 | бр | Пономар С.П. |